بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام.چند جا پست دادم کسی جواب نداد.امیدوارم کمک کنین.
رمز ورود به تنظیمات مودمو گم کردم.چیکار کنم یه سرچی زدم . میگن زیر مودم Modem Access Code هست اما دی لینک من همچین کدی نداره.
مدل دستگاه 2750 یو

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
رمز ورود به تنظیمات مودمو گم کردم.چیکار کنم یه سرچی زدم . میگن زیر مودم Modem Access Code هست اما دی لینک من همچین کدی نداره.
مدل دستگاه 2750 یو
اگه رمز ندادی که یوزر پسورد یا ubnt یا user یا admin
اگه دادی زنگ میزنی شرکتت میگه یه سوزن بکن پشت مودم ریست کن تنظیمات و از اول از پشت تلفن بهت میگه

mr_kzni

کاربر سایت
Oct 10, 2016
8
مدل دستگاه 2750 یو
معمولا یوزر پسورد admin admin هستش
ولی اگر عوضش کردی از پشت ریستش کن
کلا مودم های دی لینک هم کمتر از 1 دقیقه کانفیگ میشه

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
صبانت به مناسبت سال نو و به عنوان عیدی! شبانه رایگان رو از روی سرویس هاش حذف کرده (بدون هیچ اطلاع رسانی!)
ایام عید و وقت فیلم دیدن و دانلود به خیال رایگان شبانه، تو 9 روز کل حجم ته کشید
پشتیبانی هم میگه؛ رایگان شبانه یه طرح تشویقی بوده که هیچ تعهدی براش نداریم. دلمون خواسته حذف کنیم.
مثل آپلود رایگان
تازه یه خبر خوب دیگه هم داد؛ گفت بعد 13 فروردین، قیمت + مالیات اینترنت بیشتر میشه

من سال 89 اینا صبانت داشتم اون موقع هم حروم**** بودن ..

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
صبانت به مناسبت سال نو و به عنوان عیدی! شبانه رایگان رو از روی سرویس هاش حذف کرده (بدون هیچ اطلاع رسانی!)
پشتیبانی هم میگه؛ رایگان شبانه یه طرح تشویقی بوده که هیچ تعهدی براش نداریم. دلمون خواسته حذف کنیم.
مثل آپلود رایگان
تازه یه خبر خوب دیگه هم داد؛ گفت بعد 13 فروردین، قیمت + مالیات اینترنت بیشتر میشه
ولی شاتل با قیمت 19تومن اینترنت را از 29اسفند تا 13 فروردین نامحدود کرده تا الان خدا میدونه 600 یا 700گیگ دانلود کردم اونم نه از سایت هایی مثل شاتلند!از هر جا که بخوام

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که شاتل استفاده میکنن پینگشون توی بازیا چند هست؟ (مثلا R6S)
من از مخابرات استفاده میکنم بخاطر اینکه 100 گیگ رو میده 90 تومن و چون توی یکی دو ماه تمومش میکنم برام بصرفه تر هست پینگ قابل قبولی هم داره توی همین رینبو پینگم معمولا روی 140-160 هست ولی اخیرا قطعی داره در حد چند ثانیه هست ولی چون از بازی میوفتم بیرون اعصاب خورد کنه تعرفه هارو هم کم کم دارن جمع میکنن گفتم ببینم بقیه سرویس ها چطوره وضعیتشون کوچ کنم
قبلا یکی از دوستام شاتل داشت سرعت دانلودش خوب بود ولی پینگش خیلی افتضاح بود اصلا نمیتونست بازی کنه برای همین دارم میپرسم
+سرعت دانلودتون و بسته ای که میگیرید هم بگید
سرعت شبانش کمتر از روزانس یا یکیه؟

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
مثل آپلود رایگان

اي بابا صبانت گل کاشته دیگه حذف شبانه رو دیگه نمیتونم تحمل کنم اینجا دیگه خط قرمز بود
یه شرکت خوبی معرفی کنید که ساعت رایگان داشته باشه ( این مورد خیلی مهمه) برای گیم هم خوب باشه و پینگ خوبی بشه گرفت

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستانی که شاتل دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
صبانت اینطوری بود که به هر میزان حجم خرید میکردی، میتونستی دو برابرش رو شبانه رایگان بدون محدودیت سرعت استفاده کنی
مثلا اگر سرویس 9 گیگ بود، تا 18 گیگ شبانه رایگان با سرعت بالا داشتی و بعد سرعت محدود میشد
شرایط رایگان شاتل چطوریه؟ تو ساعت رایگان تا چه حجمی میذاره با سرعت بالا استفاده کنی؟
ولی شاتل با قیمت 19تومن اینترنت را از 29اسفند تا 13 فروردین نامحدود کرده تا الان خدا میدونه 600 یا 700گیگ دانلود کردم اونم نه از سایت هایی مثل شاتلند!از هر جا که بخوام
شاتل واقعا عالیه
هم سرعت و کیفیت خوب و هم راهکارهایی برای جذب مشتری (مثل همین عیدی که گفتید)
مهمتر از همه اینکه به مشتری احترام میذاره، بارها دیدم حتی برای قطع شدن اینترنت به مشترک پیام میده و اطلاع رسانی میکنه که به فلان دلیل اینترنت با مشکل مواجه شده
دقیقا برعکس صبانت که رسما اطلاع رسانی،پشتیبانی و پاسخگویی نداره
اي بابا صبانت گل کاشته دیگه حذف شبانه رو دیگه نمیتونم تحمل کنم اینجا دیگه خط قرمز بود
یه شرکت خوبی معرفی کنید که ساعت رایگان داشته باشه ( این مورد خیلی مهمه) برای گیم هم خوب باشه و پینگ خوبی بشه گرفت
به نظرم برای تعویض ISP (بخاطر شبانه رایگان) عجله نکن، اگرچه خودم شاتل رو پیشنهاد میدم
چون اونطور که فهمیدم این داستان افزایش قیمت، محدود شدن و حذف جشنواره و شبانه و ... همگانیه و دیر یا زود همه شرکت ها اجرا میکنن
بذار یکم از سال بگذره و شرایط شرکت ها به ثبات برسه بعد یکیشون رو انتخاب کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: UltraAvatar

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستانی که شاتل استفاده میکنن پینگشون توی بازیا چند هست؟ (مثلا R6S)
من از مخابرات استفاده میکنم بخاطر اینکه 100 گیگ رو میده 90 تومن و چون توی یکی دو ماه تمومش میکنم برام بصرفه تر هست پینگ قابل قبولی هم داره توی همین رینبو پینگم معمولا روی 140-160 هست ولی اخیرا قطعی داره در حد چند ثانیه هست ولی چون از بازی میوفتم بیرون اعصاب خورد کنه تعرفه هارو هم کم کم دارن جمع میکنن گفتم ببینم بقیه سرویس ها چطوره وضعیتشون کوچ کنم
قبلا یکی از دوستام شاتل داشت سرعت دانلودش خوب بود ولی پینگش خیلی افتضاح بود اصلا نمیتونست بازی کنه برای همین دارم میپرسم
+سرعت دانلودتون و بسته ای که میگیرید هم بگید
سرعت شبانش کمتر از روزانس یا یکیه؟
شاتل تنظیمات پروفایل گیم داره باید زنگ بزنی بخش پشتیبانی برات فعال کنن،پینگ هم متغییر هست با هر بار خاموش روشن کردن پینگ متفاوتی میگیری من تو اکثر بازی ها 80تا 100پینگم ولی تو رینبو کمتر از 130 نیومده!

• Like
Reactions: zilyzal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
شاتل تنظیمات پروفایل گیم داره باید زنگ بزنی بخش پشتیبانی برات فعال کنن،پینگ هم متغییر هست با هر بار خاموش روشن کردن پینگ متفاوتی میگیری من تو اکثر بازی ها 80تا 100پینگم ولی تو رینبو کمتر از 130 نیومده!
پس مشکل پینگ نداره سرعت دانلود روزانه و شبانش به چه صورته؟

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پس مشکل پینگ نداره سرعت دانلود روزانه و شبانش به چه صورته؟
شبانه رایگاه داره که زیاد دانلود کنی از ساعت 1تا4 سرعت رو میارن پایین...
سرعت روز هم بستگتی به سرویست داره بالا پایین نمیشه ثابته من سرویس 8 مگ گرفتم سرعت دانلودم 1000کیلوبایت

• Like
Reactions: zilyzal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر