بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
سلام
من مخابرات ۵مگ محدود دارم
تست سرعت که میگیرم 3mbs نشون میده ولی از سرعت 400kbs بالاتر نمیره چه تو دانلود از سایت داخلی چه سایت خارجی
قبل اینکه بگیرم از پشتیبانی پرسیده بودم خطم تا چقدر میتونه سرعت بکشه اونام گفته بودن تا 10mbs
دوستان مشکل از چیه چیکار کنم درست میشه سرعتم؟

Cyberlife

کاربر سایت
Feb 1, 2012
35
سلام
تست سرعت که میگیرم 3mbs نشون میده ولی از سرعت 400kbs بالاتر نمیره چه تو دانلود از سایت داخلی چه سایت خارجی
قبل اینکه بگیرم از پشتیبانی پرسیده بودم خطم تا چقدر میتونه سرعت بکشه اونام گفته بودن تا 10mbs
یک سوال البته ناراحت نشید، فرق مگابیت و مگابایت رو میدونید؟

3 مگابیت تقریباً به شما سرعت 375 کیلوبایت میده و 10 مگابیت سرعت 1250 کیلوبایت

یا 1/250 مگابایت. اگه این تبدیل واحدها رو میدونید پس میریم سروقت مشکل.

شما باید خطوط تلفن داخل خونه رو چک کنید و اگه قدیمی هست از یک سیم جدید

استفاده کنید. اگه جدید هست سر سیمهایی که به پریز متصل هست چک کنید و اگه

سیمی که از بیرون تا داخل منزل برای شما آمده در معرض هوای مرطوب یا بارندگی

بوده به احتمال زیاد زنگ زده و شما باید سر سیم رو تا قسمتی که سالم هست ببرید

و دوباره به سیم کشی خونه متصل کنید. بعد زنگ بزنید به پشتیبانی و بگید چک کنن

خط شما نویز داره یا نه؟

اگه مودم رو سرخط (یعنی با کابل مخابرات) چک کنید بهتره. اینطوری میفهمید که سیم

کشی داخل خونه سالم هست یا نه.

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام
سلام دوست عزیز
میشه بگید با چه برنامه ای دانلود می کنید؟
با دانلود منیجر تست کردید؟
توی این سایت یه تست سرعت بگیرید و اسکرین بزارید تا ببینیم
www.speedtest.ir

• Like
Reactions: love master

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
سلام دوست عزیز
میشه بگید با چه برنامه ای دانلود می کنید؟
با دانلود منیجر تست کردید؟
توی این سایت یه تست سرعت بگیرید و اسکرین بزارید تا ببینیم
www.speedtest.ir
سلام
viewer.php
[/URL][/IMG]
g18_421204519_87070.jpg

viewer.php
[/URL][/IMG]
hena_xdc.png
[/URL][/IMG]
یک سوال البته ناراحت نشید، فرق مگابیت و مگابایت رو میدونید؟

3 مگابیت تقریباً به شما سرعت 375 کیلوبایت میده و 10 مگابیت سرعت 1250 کیلوبایت

یا 1/250 مگابایت. اگه این تبدیل واحدها رو میدونید پس میریم سروقت مشکل.

شما باید خطوط تلفن داخل خونه رو چک کنید و اگه قدیمی هست از یک سیم جدید

استفاده کنید. اگه جدید هست سر سیمهایی که به پریز متصل هست چک کنید و اگه

سیمی که از بیرون تا داخل منزل برای شما آمده در معرض هوای مرطوب یا بارندگی

بوده به احتمال زیاد زنگ زده و شما باید سر سیم رو تا قسمتی که سالم هست ببرید

و دوباره به سیم کشی خونه متصل کنید. بعد زنگ بزنید به پشتیبانی و بگید چک کنن

خط شما نویز داره یا نه؟

اگه مودم رو سرخط (یعنی با کابل مخابرات) چک کنید بهتره. اینطوری میفهمید که سیم

کشی داخل خونه سالم هست یا نه.
نه بابا این چه حرفیه هم جواب بدی به اطلاعاتم اضافه شه هم ناراحت بشم میدونستم فرق دارن ولی نمیدونستم فرقشون چیه. مرسی
اره سیم رو از بیرون کشیدیم و تو هوای باز هستش پس باید تعویضش کنم
پس سرعتم درسته و ۵ مگابیت بر ثانیه هستش

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان من میخوام سرویسم رو از 1 مگ به 2 مگ تغییر بدم اما میرم تو سامانه مثل اینکه نمیشه چجوری سرویسم رو تغییر بدم؟نت مخابراته
دوم من قبلا سرعت دانلودم با 1 مگ به 520 هم رسید اما الان هر چقدر زنگ میزنم و سرعتمو بهتر میکنن بهتر از 380 نمیره در صورتی که قبلا خیلی خوب بود خط
الان من بابت این موضوع چیکار کنم میگن نویز داره؟یعنی راه کاری واسه بهتر شدن خط بدین..سیم کشی هم چک کردم ردیفه

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان کسی از 4gایرانسل برای بازی استفاده کرده؟؟راضی بوده؟؟پینگ و سرعت چجوریاست؟

من خودم برای پلی 4 استفاده نکردم ولی یکی از بچه ها که استفاده کرده راضی بوده و می گفت خیلی خوبه
من برای استفاده معمولی استفاده کردم سرعتش خیلی خوب هستش البته بستگی به منطقه داره

• Like
Reactions: iranmahdi1372

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان من میخوام سرویسم رو از 1 مگ به 2 مگ تغییر بدم اما میرم تو سامانه مثل اینکه نمیشه چجوری سرویسم رو تغییر بدم؟نت مخابراته
دوم من قبلا سرعت دانلودم با 1 مگ به 520 هم رسید اما الان هر چقدر زنگ میزنم و سرعتمو بهتر میکنن بهتر از 380 نمیره در صورتی که قبلا خیلی خوب بود خط
الان من بابت این موضوع چیکار کنم میگن نویز داره؟یعنی راه کاری واسه بهتر شدن خط بدین..سیم کشی هم چک کردم ردیفه
واسه تغییر سرویس مخابرات تا جایی که من می دونم باید بری مرکز مخابراتی منطقه و اونجا برات انجام میدن
در مورد سرعت هم امکانش هست که ترافیک منطقه باشه.به خاطر شلوغ اینترنت هست و واسه اینکه از سر خودشون باز کنن میگن خط نویز داره

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
من خودم برای پلی 4 استفاده نکردم ولی یکی از بچه ها که استفاده کرده راضی بوده و می گفت خیلی خوبه
من برای استفاده معمولی استفاده کردم سرعتش خیلی خوب هستش البته بستگی به منطقه داره
میشه از دوستت بپرسی وضعیت Nat type روی کدومه؟ 1 یا 2 یا 3 ؟ چون من با ایرانسل 4جی همیشه nat type 3 را دارم :cry:

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
والا منطقه ما انتن ایرانسل کوچه بغلیمونه هست ولی نمیدونم 4gهم هست یانه.میتونی از دوستت مدل مودمش رو بپرسی؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
والا منطقه ما انتن ایرانسل کوچه بغلیمونه هست ولی نمیدونم 4gهم هست یانه.میتونی از دوستت مدل مودمش رو بپرسی؟
بحث انتن ایرانسل نیست
باید اون انتن 4g باشه
اگه گوشیت 4g ساپورت می کنه سیم کارت را بنداز روی گوشی و اینترنت گوشی را روشن کن
ببین اون بالا برای اینترنت خط چی می نویسه-اگه بزنه 4g یا LTE یعنی بالا ترین سرعت اینترنت ایرانسل را داره و اگه بزنه 3g سرعت متوسط هست و بستگی به منطقه داره و اگه بزنه E که دیگه هیچی.بدرد هیچی نمی خوره
مودم هم می خواهی بگیری باید یه مودم بگیری که 4g یا LTE ساپورت کنه.مودم تی پی لینک من داشتم خیلی خوب بوده و همین الان هم یکی از بچه ها هم داره خیلی راضی هست. ولی مهم این هست که 4g را حتما پشتیبانی کنه

• Like

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
بحث انتن ایرانسل نیست
باید اون انتن 4g باشه
اگه گوشیت 4g ساپورت می کنه سیم کارت را بنداز روی گوشی و اینترنت گوشی را روشن کن
ببین اون بالا برای اینترنت خط چی می نویسه-اگه بزنه 4g یا LTE یعنی بالا ترین سرعت اینترنت ایرانسل را داره و اگه بزنه 3g سرعت متوسط هست و بستگی به منطقه داره و اگه بزنه E که دیگه هیچی.بدرد هیچی نمی خوره
مودم هم می خواهی بگیری باید یه مودم بگیری که 4g یا LTE ساپورت کنه.مودم تی پی لینک من داشتم خیلی خوب بوده و همین الان هم یکی از بچه ها هم داره خیلی راضی هست. ولی مهم این هست که 4g را حتما پشتیبانی کنه
منم تو همین موندم گوشیم متاسفانه ساپورت نمیکنه باید برم نمایندگی ایرانسل ببینم چجوریاست.ازخود ایرانسل هم میخام مودم بگیرم.

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
منم تو همین موندم گوشیم متاسفانه ساپورت نمیکنه باید برم نمایندگی ایرانسل ببینم چجوریاست.ازخود ایرانسل هم میخام مودم بگیرم.
تقریبا ایرانسل کل تهران را 3g و 4g کرده و فعلا بعترین اپراتور توی اینترنت خط هستش
به نظر من هم مودم را از خود ایرانسل نگیر.بری خودت از بازار بگیری هم می تونی جنس بهتر بگیری با قیمت مناسب تر.
باز میگم این نظر من هستش و سلیقه هر کس فرق می کنه
یه چیز دیگه هم این هستش که اگه سیم کارتت قدیمی هست باید بری ایرانسل و سیم کارتت رو عوض کنی و سیم کارت 4g بگیری
این مودم یکی از بهترین مودم ها هستش.قیمتش بالا هستش ولی خیلی خوبه.خوبی که داره می تونی مقدار حجم ترافیکی که مصرف شده را مدیریت کنی یا اینکه نشون میده سرعت دانلود چقدره
لینک مودم
اینم یه لیست کامل از مودم 3g و 4g
لینک
فقط باز اینو میگم حواست باشه که مودمی که می گیری حتما 4g را ساپورت کنه.مودم 3g نگیر که بعدا دوباره باید هزینه کنی مودم 4g بگیری

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
میشه از دوستت بپرسی وضعیت Nat type روی کدومه؟ 1 یا 2 یا 3 ؟ چون من با ایرانسل 4جی همیشه nat type 3 را دارم :cry:
کلا با خط ایرانسل و همراه اول نت تایپ 3 میده
ثبات هم نداره اینتزنت یهو قطع میشه ولی سرعت و پینگش خوبه

• Like
Reactions: naeim_n1

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
دوستان من یه اینترنت می خوام فقط برای دانلود چون همش می خوام یا فیلم دانلود کنم یا اپدیت بازی به نظر شما سراغ کدوم شرکت برم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر