بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان من امروز سرویس 12 مگ صبا نت رو گرفتم ولی downstream rate توی مودم رو زده kbps7784
وقتی هم اعتراض کردم طرف گفت تعداد واحد های آپارتمانتون زیاده و کیفیت سیم هاتون ضعیفه میخواستم بدونم این موضوع چقدر صحت داره?
این هم وضعیت پینگشون

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان من امروز سرویس 12 مگ صبا نت رو گرفتم ولی downstream rate توی مودم رو زده kbps7784
وقتی هم اعتراض کردم طرف گفت تعداد واحد های آپارتمانتون زیاده و کیفیت سیم هاتون ضعیفه میخواستم بدونم این موضوع چقدر صحت داره?
این هم وضعیت پینگشون
شما از سر خط تست کن ببین ادعاشون تا چه قدر صحت داره !

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این هم وضعیت پینگشون
درست گفته مشکل از خط خودته
این وضعیت منه
Path Mode FastPath
Data Rate Down 8506 kbps
Data Rate Up 1048 kbps
MAX Rate Down 12952 kbps
MAX Rate Up 1071 kbps

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
شما از سر خط تست کن ببین ادعاشون تا چه قدر صحت داره !
متاسفانه خیلی دردسر داره باید از بین 34 تا خط تلفن بگردم خط خودمونو پیدا کنم که احتمالا قطع کردن خط بقیه هم این وسط هست
البته کارشناسشون گفت به احتمالا 90 درصد توی سر خط وضعیت بهتری دارید ولی وقتی میای داخل ساختمون وضعیت همینه

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
متاسفانه خیلی دردسر داره باید از بین 34 تا خط تلفن بگردم خط خودمونو پیدا کنم که احتمالا قطع کردن خط بقیه هم این وسط هست
البته کارشناسشون گفت به احتمالا 90 درصد توی سر خط وضعیت بهتری دارید ولی وقتی میای داخل ساختمون وضعیت همینه
میتونه مشکل از مودم،کابل تلفن و اسپلیتر هم باشه من مودم جدید خریدم درست شد هفته ی پیش سیم کشی ساختمون رو عوض کردیم هیچ تغییری نکرد !!!!در اول کابل تلفنم 15متر بود و الان یک متر شده من توی نویز مودم متوجه هیچ چیز نشدم و مشکل فقط از مودم و اسپلیتر بود اما کارشناس میگفت مشکل از سیم کشی ساختمون هست
مودمم مال 5سال پیش بود تعویض کردم کلا ورق برگشت!

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان کسی از بسته های dslbox آسیاتک استفاده کرده ؟
تو نمایشگاه الکامپ بسته قرمز ( 10مگ - 12گیگ + 600گیگ شبانه + مودم تک پورت بی سیم ) 12 ماهه به قیمت 125هزار تومن داره میده .

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
خب چه مارکی خوبه
تعصب نگید یه لینک ریویو از یه سایت معتبر خارجی بدین
شما اگه سرچ هم بکنی بر اساس پولت دسته بندی کرده
در کل ASUSبگیرید
NETGEARاگه پیدا کردید اما باید گرون باشه حدود 600تومان
همون asusاز110شروع میشه تا 800

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
شما اگه سرچ هم بکنی بر اساس پولت دسته بندی کرده
در کل ASUSبگیرید
NETGEARاگه پیدا کردید اما باید گرون باشه حدود 600تومان
همون asusاز110شروع میشه تا 800
خوبه گفتم یه لینک ریویو از سایت خارجی معتبر بدین
تعصبی برند معرفی نکنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان شاتل حجم میدزده؟(کشکی ترافیک خالی بشه)
بعد این سروریسهاش مثلا 512 هست پهنای باند رو میذارن روی همون یا مثه پارس انلاین هر دیتا ریتی بخوایم خطو میبندن؟
کسی در مورد سرویس گیمش میدونه؟

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستان شاتل حجم میدزده؟(کشکی ترافیک خالی بشه)
بعد این سروریسهاش مثلا 512 هست پهنای باند رو میذارن روی همون یا مثه پارس انلاین هر دیتا ریتی بخوایم خطو میبندن؟
کسی در مورد سرویس گیمش میدونه؟
نه حجم دزدی نداره اصلا به هیچ وجه چندین ساله مشترک شاتلم،شاتل طور دیگه ای دزدی میکنه شبانه رایگان!
سرویس 512پهنای باندش 2مگ هست هیچوقت هم پایین نمیاد
سرویس گیم فقط مختص 1مگ2مگ4مگ8مگ هست که سرویس رو محدود میکنند اگه سرویس گیم می خوای زیر 8مگ نگیر چون مشکل سرعت آپلود پیدا میکنی!!
خیلی از گیمرها همینجوری سرویس میخرند اصلا نمیدونن سرعت آپلود رو با کدوم آ مینویسند
اگه پروفایل گیم نمی خوام سرویس 4به بالا بگیر من سرویس 6که داشتم سرعتم 12مگ بود سرویس 8سرعت 16مگ اما اگه درخواست پروفایل گیم بدی سرعتت همون 8مگ میشه تا10مگ هم میره بعضی مواقع
دقت کن سرویس6اصلا پروفایل گیم نداره!
شبانه رایگان هم محدود میشی از ساعت1تا3از ساعت3تا8مشکلی نیست حتی پینگ نصفه شب رو 70یا80هست و اصلا بالاتر نمیشه توی روز پینگت 90تا120هست در بدترین مواقع 140تا160

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر