بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام من الان 2 مگ نامحدود مخابرات دارم . میتونم از شرکت دیگه تا حدود 150 تومن در ماه سرویسی بگیرم که سرعت دانلودش بیشتر از مال خودم باشه ؟ سرعت دانلود خودم متوسط 230 240 هست . از کدوم شرکت بگیرم بهتره ؟ حتما میخوام سرعتش بیشتر باشه و حتما نامحدود واقعی نه از اینا که چند گیگ دانلود کردی سرعتت تعطیل بشه .

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
شبکیه اینترنتش خوبه؟
سلام من اصفهانم(نمیدونم شما کجایی و از شرکت شبکیه کدوم شهر حرف میزنی)اما شبکیه سرویس دهی فوقالعاده ای داره و همچنین سرعتاش واقعا عالین اکثرشرکتای دیگه سرعتو شیر میکنن یعنی دانلود که میکنی سرعت دانلودت مثلا بین 8تافایل همزمان تقسی میشه ولی اون موقعی که من سرویسشو داشتم 1 مگ بود دانلودم رو 200-250کیلو بود و نهایتا 8 تا فایل همزمانو 150کیلو به هر کدوم میداد ضمنا من که 1 مگ داشتم گاهی اوقات تا 3یا 5 مگ هم سرویسشو در اختیارم میگذاشت اما خوب قیمتش کمی بالا بود من صرف نظر کردم

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام من الان 2 مگ نامحدود مخابرات دارم . میتونم از شرکت دیگه تا حدود 150 تومن در ماه سرویسی بگیرم که سرعت دانلودش بیشتر از مال خودم باشه ؟ سرعت دانلود خودم متوسط 230 240 هست . از کدوم شرکت بگیرم بهتره ؟ حتما میخوام سرعتش بیشتر باشه و حتما نامحدود واقعی نه از اینا که چند گیگ دانلود کردی سرعتت تعطیل بشه .
مخابرات الان یه طرحی داده حرفه ای ها سرعتش رو 800کیو هست البت شبا 2 تا 7 صبح یه جورایی نامحدوده یعنی 99درصد تخفیف نوشته توی تعرفش من خودم دارم راضیم دانلود خورم هم ملسه **فقط 2 تا 7 رایگانه ها**

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان اینترنت مخابرات از چند تا چند رایگانه؟ من یه عکسی دیدم مال طرخ پاییزه که گفته از 1 تا 7 رایگانه اما مطمئن نیستم از 1 شروع میشه یا نه.

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
مخابرات الان یه طرحی داده حرفه ای ها سرعتش رو 800کیو هست البت شبا 2 تا 7 صبح یه جورایی نامحدوده یعنی 99درصد تخفیف نوشته توی تعرفش من خودم دارم راضیم دانلود خورم هم ملسه **فقط 2 تا 7 رایگانه ها**

شما تهران هستین ؟ اخه من میخواستم از مخابرات 10 مگ محدود بگیرم ولی گفت محدود ها دیگه هیچکدوم ساعت رایگان ندارن .
شما چه طرحی دارین ؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
شما تهران هستین ؟ اخه من میخواستم از مخابرات 10 مگ محدود بگیرم ولی گفت محدود ها دیگه هیچکدوم ساعت رایگان ندارن .
شما چه طرحی دارین ؟
من اصفهانم طرحم هم حرفه ای ها هست اسمش اینی که من دارم 10 مگ محدوده ولی 2تا 7 صبح 99درصد تخفیفه حالا نمیدونم تهرانم داره یا نه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سلام من اصفهانم(نمیدونم شما کجایی و از شرکت شبکیه کدوم شهر حرف میزنی)اما شبکیه سرویس دهی فوقالعاده ای داره و همچنین سرعتاش واقعا عالین اکثرشرکتای دیگه سرعتو شیر میکنن یعنی دانلود که میکنی سرعت دانلودت مثلا بین 8تافایل همزمان تقسی میشه ولی اون موقعی که من سرویسشو داشتم 1 مگ بود دانلودم رو 200-250کیلو بود و نهایتا 8 تا فایل همزمانو 150کیلو به هر کدوم میداد ضمنا من که 1 مگ داشتم گاهی اوقات تا 3یا 5 مگ هم سرویسشو در اختیارم میگذاشت اما خوب قیمتش کمی بالا بود من صرف نظر کردم
من هم اصفهانم:d
پینگش چطوره؟ خوبه؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان اینترنت مخابرات از چند تا چند رایگانه؟ من یه عکسی دیدم مال طرخ پاییزه که گفته از 1 تا 7 رایگانه اما مطمئن نیستم از 1 شروع میشه یا نه.
یه زنگی به سامانشون بزنی میتونی متوجه بشی چون مخابرات هیچ وقت کاراش معلوماتی نداره

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
من هم اصفهانم:d
پینگش چطوره؟ خوبه؟
والا همهچیش عالی بود من چون زیاد انلاین نمیزنم دقیقا از پینگ و اینا خبر ندارم ولی احتمالا زنگ بزنی جوابتو میدن واقعا شرکت خوبیه از لحاظ سرویس دهی اینم شماره تلفنش
36204520

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان این قضیه‌ی ایرانسل که 2-8 صبح نامحدود با سرعت خیلی خوب میشه دانلود کرد درسته؟:d چون من تعرفه‌هارو دیدم واقعا خوب و به صرفست اگر سرعتش بالا باشه (آدم یک سیمکارت دیتا میگیره یکی از این تعرفه‌هارو میزنه...)

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
اپراتورای اسیاتک مریضن به خدا . میگم سرعت اینترنتم پایینه میگه برو از سایت میهن دانلود یه فایل بگیر ببین سرعتت چقدره . میگم من از میهن دانلود چیزی نمیخوام بگیرم میگه اونش به ما مربوط نیست دیگه !

به منم همینو گفتن چند وقت پیش. یه چیز دیگه هم که زیاد میگن اینه که آنتی ویروست رو غیر فعال کن :| بعد که میگی من اینترنت رو نگرفتم که فقط از میهن دانلود فایل دانلود کنم و این چه وضعشه چرا گوگل و یاهو باز نمیشه؟ طرف میگه از گوگل پینگ بگیر. بعد که میگری اگه یه ضرب تایم اوت هم باشه میگه شما به گوگل وصل میشی پس این مشکل ما نیست. :|:-&

FINAL

کاربر سایت
Oct 14, 2011
76
نام
Alireza
من از آسیاتک سرویس 4مگ دارم امروز سرعت دانلود از 500 اومده رو 128 زنگ زدم میگم آقا من 4مگ دارم نه 1مگ چرا اینجوریه؟ میگه سرویسا ضریبه اشتراک 1ب8 دارند که سرعت دانلود شما حداکثر 500 باید باشه بعد دوباره این 500تا یه ضریب اشتراک 1ب4 داره که میشه حداقل سرعت شما یعنی 128 پس هر وقت سرعتت زیره این مقدار اومد زنگ بزن :||||

البته گفت یه مشکل پهنای باند سراسری هم به وجود اومده... دوستان کسی اینجا این مشکل رو نداره؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من از آسیاتک سرویس 4مگ دارم امروز سرعت دانلود از 500 اومده رو 128 زنگ زدم میگم آقا من 4مگ دارم نه 1مگ چرا اینجوریه؟ میگه سرویسا ضریبه اشتراک 1ب8 دارند که سرعت دانلود شما حداکثر 500 باید باشه بعد دوباره این 500تا یه ضریب اشتراک 1ب4 داره که میشه حداقل سرعت شما یعنی 128 پس هر وقت سرعتت زیره این مقدار اومد زنگ بزن :||||

البته گفت یه مشکل پهنای باند سراسری هم به وجود اومده... دوستان کسی اینجا این مشکل رو نداره؟
منم همین مشکل رو با آسیاتک داشتم یک ماه گرفتم اما هر چی پیش رفت سرعت دائم بدتر میشد و پشتیبانی هم جواب حسابی بهم نمیداد منم دادم جمع آوری. (2 ماه پیش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر