بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
قرارداد یک ساله ببندیم بعد از گذشت چند ماه به هر دلیلی بخوایم کنسل کنیم بقیه پول رو پس میدن ؟
خیر

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,942
نام
محمد حسین
این جواب ها چیه شما میدید :| دوست اولی که میگی بازی غیرقانونیه ! مگه قراره ما بریم بگیم حجم رو برای بازی میخوایم ؟؟؟ دوست دومی که نوشتی بگید براتون دانلود کنند و بعد صبر کنیم تا پست بسته رو برسونه ، اون طوری که دیگه ارزش نداره ! کی دیگه دانلودش رو توی سال 2015 میده دیگران براش انجام بدن ! خواهشا دیگه از این نظرات ندید دوستان :| مگر این که فرشید یه کاری بکنه وگرنه هیچی ... #:-s
دوست بالایی من میگم وقتی بازی نباشه برا دانلود رو سرورهای سایت پرسرعت شما اینترنت 100 مگ داشته باشی چه فایده ای داره
از سرورهای خارجی هم که محدود میکنن امروز یادم رفته بود auto shut down رو disable کردم ولی idm رو گذاشته بودم که خودشو ببنده و خاموش کردن کامپیوتر رو تو idm هم غیرفعال کرده بودم
از سرور داخلی تو شبانه 1 مگ دان میزنم ولی تورنت 150
ولی امروز همینکه از رایگان در اومده بود با سرعت 1 مگ از تورنت دان میکرد
خلاصه کلام:باید اول این بازیها رو سایتهای داخلی قرار بگیرند که بعدش سرعت دانلود شبانه ما مهم باشه وقتی این ستاد *****ینگ نزاره قرار بگیرند چه فرقی داره 1 مگ یا 10 مگ(البته در مورد موارد غیر گیم فرق داره و همین طور انلاین بازی کردن پس در هر صورت از هر گونه فعالیتی در قبال افزایش کیفیت و کاهش هزینه حمایت میشه)

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
داداش برعکس گفتی !!!!! سرویس حجمی پینگش کمتر از سرویس نامحدوده
اطلاعاتت رو بیشتر کن دوست عزیز بعد اقدام به پاسخ کن....همچین چیزی غیره ممکنه!!!!
سرویسهای حجمی به خاطر بالا بودن سرعت دانلود با بالا بودن پینگ مواجع هستن....

- - -ویرایش - - -

خیر

خیر..
شما سعی کن همیشه روی نامحدود بمونید....
سرویس های نا محدود به خاطر محدود بودن در سرعت دانلود تا یه میزانه مشخصی که خود شرکت اون رو مشخص می کنه اجازه بالاتر رفتن رو نمیده حالا پهنای بانده شما
هر ادزه که باشه رقی نداره...2 مگ محدود رو بگیرید پینگتون بالا میره....2 مگ نامحدود بگیرید خیلی به نفع شماست....

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
سلام همگی
دوستان من الان اینترنت پیشگامان دارم تو شهر کرج
سرعت دانلود 1/2 مگ بر ثانیه هم بهم میده .... یعنی سرعت دانلودم خوبه... من بیشتر برای بازی آنلاین و دانلود گیم مد نظرم هست ... پینگش هم بد نیست !
اما مشکل اینجاست که شک ندارم حجم میدزدن !! یعنی قطعا این اتفاق میافته و خیلی خرجم زده بالا ... شبها هم دانلودش رایگان نیست
حالا میخوام بدونم چه اینترنتی که شبها دانلودش مجانی باشه و برای بازی هم مناسب باشه پیشنهاد میکنید !؟
نظرم روی آسیا تک بود اما بعضی ها گفتن افتضاحه و شاتل رو پیشنهاد کردن ! نظر شما چیه ؟

کسی هست جواب مارو بده؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
اطلاعاتت رو بیشتر کن دوست عزیز بعد اقدام به پاسخ کن....همچین چیزی غیره ممکنه!!!!
سرویسهای حجمی به خاطر بالا بودن سرعت دانلود با بالا بودن پینگ مواجع هستن....

- - -ویرایش - - -

خیر..
شما سعی کن همیشه روی نامحدود بمونید....
سرویس های نا محدود به خاطر محدود بودن در سرعت دانلود تا یه میزانه مشخصی که خود شرکت اون رو مشخص می کنه اجازه بالاتر رفتن رو نمیده حالا پهنای بانده شما
هر ادزه که باشه رقی نداره...2 مگ محدود رو بگیرید پینگتون بالا میره....2 مگ نامحدود بگیرید خیلی به نفع شماست....
دوست عزیز باید عرض کنم اتفاقا شما باید اطلاعاتت رو اپدیت کنی داداش. اگه بصورت استثنا برای شما پینگش خوبه دلیل نمیشه برای همه خوب باشه! من این رو که عرض میکنم خدمتت حاصل تجربه طولانی مدت و استفاده از ISP های مختلفی هستش که تا حالا داشتم.

- - -ویرایش - - -

رو چه حسابی این حرفو میزنی؟
میتونی ثابتش کنی؟
نیازی به اثبات نیست یه رای گیری کن از بچه های اینجا تا ببینی که راست میگم یا نه:d

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوست عزیز باید عرض کنم اتفاقا شما باید اطلاعاتت رو اپدیت کنی داداش. اگه بصورت استثنا برای شما پینگش خوبه دلیل نمیشه برای همه خوب باشه! من این رو که عرض میکنم خدمتت حاصل تجربه طولانی مدت و استفاده از ISP های مختلفی هستش که تا حالا داشتم.

- - -ویرایش - - -

نیازی به اثبات نیست یه رای گیری کن از بچه های اینجا تا ببینی که راست میگم یا نه:d

آقای عزیز بر اساسه سند و مدرک صحبت کنید نه از روی نظره شخصی....بنده از سرویس حجمی استفاده میکنم.
با بالا رفتن سرعت دانلود پینگ افزایش پیدا میکنه...بنده کاری به آی اس پی ندارم..این یک دلیله علمیه نظره شخصی نیست....
امیدوارم متوجه شده باشید...

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
سلام
کسی با انترنت مخابرات تهران مشکل قعطی و وصلی مکرر رو نداره؟؟
برای من 2-3 هفته میشه که طول روز 20 بار قطع و وصل میشه اینترنت،پشتیبانی میگه مشکل کمبود IP دارن و معلوم نیست کی درست بشه.مخابرات IP static نمیده روی سرویساش؟؟

ShIma2014

کاربر سایت
Sep 18, 2014
89
نام
Sh!ma
من ترجیح میدم با دایال اپ وصل شم تا پولمو صرف پارس انلاین کنم.
اقایون به هیچ وجه سمت پارس انلاین نرید.
تایید میکنم ... :|

من چی کار کنم بالاخره ؟
یک ساله ببندم یا نه ؟
بزرگترین اشتباهی که یک انسان میتونه انجام بده همینه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر