بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
این پارس انلاین این دو روزه سرویسمون کرده
حی قط وصل میشه:|
دوستان هم همین مشکل رو دارند؟
تقريبا يه دو هفته پيش واسه من اينجورى شده بود مخصوصا صبح ها خيلى قطع وصل مى شد .
يه هفته اى ميشه خيلى عالى شده پينگ از صبح تا شب هيچ تغييرى نمى كنه (ميانگين ١٥٠ با لندن)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
تقريبا يه دو هفته پيش واسه من اينجورى شده بود مخصوصا صبح ها خيلى قطع وصل مى شد .
يه هفته اى ميشه خيلى عالى شده پينگ از صبح تا شب هيچ تغييرى نمى كنه (ميانگين ١٥٠ با لندن)
پینگ بخوره فرق سرشون
پارمون کردن از بس حی قط وصل قط وصل بیش از 100 دفه حی اینطوری شده
داستان داریم با اینا

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
این کاره شرکت کاملا به جا و صحیح بوده....نویز بالای خط و همچنین پهنای باند بالا باعث میشه لینک مودم قطع و وصل بشه...
شما از اسپلیتر استفاده کن...بقیه پریزهای تلفن هم اگر تلفن بهش وصل هست بکش.ببینید باز این مشکل رو دارید یا نه...
شاید هم از سیم کشی ساختمان باشه...سیم کشیهای ساختمان زیره و اصلا مشخص تیست.امکان داره سیم تلفن از کناره یک کابل برق رد شده باشه یا قطعی یا پوسیدگی در بین راه باشه.
شما باید سیم کشی رو چک کنید....اگر باز درست نشد مربوط به مرکز مخابراتی شماست که اگر 1000 بار هم به مخابرات بگید هیچ کاری واستون انجام نمیده چرا؟ چون مخابرات میگه خط تلفنتون بوق داره شما هم میگید بله.میگه پس مشکلی نیست....ما در حوزه اینترنت همیشه ضعیف میمونیم چون زیر ساختها خرابن..این رو چند روز پیش هم گفتم به دوستان...

الان مودم مستقیم به پریز وصله
و تلفن به پریز دیگه
پس هردوشونو با استفاده ازاسپلیتر به یه پریز وصل کنم؟
بعد دوست عزیز از کجا بدونم از کنار کابل برق رد شده؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
و تلفن به پریز دیگه
کلا باید تلفن رو از پریز بکشی و ببینی باز قطعی داری یا نه......
گفتم که زیر ساخها خرابن.انگار متوجه حرف نده نشدی؟ شما که نمیتونی بفهمی!!!سیم کشی ساختمان زیره

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان این سرویس گیمینگ پارس آنلاین چه طوره ؟ تا حالا کسی ازش استفاده کرده ؟
بعد اونوقت این سرویس 9مگ و 16مگش چه طوره ؟ هرچی تو سایتش گشتم اطلاعاتی راجب سرویس9مگش نبود.....:(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
و تلفن به پریز دیگه
شما اول کلا تلفن را از بریز میکشی بیرون بعد ببین مشکل داری یا نه
شما فقط کافیه تلفن را با اسپلیتر وصل کنی مودم نیازی نیست
برای اینکه ببینی کابل تلفن از کنار کابل فشار قوی رد شده باید بری سراغ کنتر دم در خونه ببین اونجا که ورودی های تلفن هست کابل برق از کنارش رد شده یا نه معمولا یه فاصله ده بیست سانتی متری باید باشه اگه با مشکلت حل نشد
باید مودم را با یه گوشی یا لپتاب ببری دم ورودی خونه مودم را به ورودی تلفن وصل میکنی بعد با گوشی یا لپتاپ برو تو تنظیمات مودم ببین وضعیت snr چطوریه اگه نرمال بود و قطعی نداشتی که مشکل از سیم کشی داخله خونه هست اگه باز مشکل داشتی از سمت مخابرات هست که باید یا از طریق ای اس پیت یا مراجعه حضوری تو مخابرات پیگیرش بشی

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
شما اول کلا تلفن را از بریز میکشی بیرون بعد ببین مشکل داری یا نه
شما فقط کافیه تلفن را با اسپلیتر وصل کنی مودم نیازی نیست
برای اینکه ببینی کابل تلفن از کنار کابل فشار قوی رد شده باید بری سراغ کنتر دم در خونه ببین اونجا که ورودی های تلفن هست کابل برق از کنارش رد شده یا نه معمولا یه فاصله ده بیست سانتی متری باید باشه اگه با مشکلت حل نشد
باید مودم را با یه گوشی یا لپتاب ببری دم ورودی خونه مودم را به ورودی تلفن وصل میکنی بعد با گوشی یا لپتاپ برو تو تنظیمات مودم ببین وضعیت snr چطوریه اگه نرمال بود و قطعی نداشتی که مشکل از سیم کشی داخله خونه هست اگه باز مشکل داشتی از سمت مخابرات هست که باید یا از طریق ای اس پیت یا مراجعه حضوری تو مخابرات پیگیرش بشی

با تشکر فراوان منظور از snr چیه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
[h=2]پخش تبلیغات ایرانی در لیگ فوتبال اسپانیا اونم سرعت اینترنت![/h] این عکس یک اسکرین شات از بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در جریان مسابقات جام حذفی اسپانیاست.
19752d1420739217-422916_483.jpg

19753d1420739247-422918_320.jpg

19754d1420739269-422919_140.jpg

دیدار رفتی که 2-0 به نفع اتلتیکو و در زمین این تیم انجام شد اما یکی از نکات عجیب در این دیدار حضورتبلیغ شرکت اینترنت ایرانی دور زمین فوتبال بود.
اما بررسی تصاویر تبلیغات دور زمین این بازی در شبکه های دیگر حکایت از یک شعبده بازی توسط صداوسیما دارد چون در شبکه های خارجی اثری از تبلیغات این شرکت ایرانی وجود ندارد.
در تصاویر تطبیقی پخش شده در تلویزیون ایران و شبکه های خارجی تبلیغ شرکت ایرانی جایگزین تبلیغاتی دیگر شده که متعلق به کشور جمهوری آذربایجان است بنابر این باید به انتظار پاسخ مسئولان سیما نشست که این اتفاق با چه رویکرد و قاعده ای صورت گرفته است.

واکنش صدا و سیما

این در حالی است که یک منبع آگاه در صدا وسیما در مورد تصاویر پخش شده از بازی دیشب در گفت و گو با عصر ایران دستکاری تصاویر را تکذیب کرد «به هیچ وجه صدا وسیما در تبلیغات کنار زمین نقشی نداشته ما فقط تصاویر را بدون کم و کاست پخش کرده ایم»

این منبع آگاه که علاقه نداشت نامش فاش شود گفت که پخش این مسابقه بدون واسطه بوده و تصاویر از مبدا همه این تبلیغات را داشته است : بازی ای که روز گذشته پخش شد از مبدا خریداری شده و هیچ شرکت واسطی در این بین وجود نداشت ما تصاویر را به همین صورت از مبدا و شرکت فروشنده خریداری کردیم و امکان دستکاری تصاویر توسط شرکت دوم وجود نداشته است.

منبع : عصر ایران

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
سلام
دوستان من از 15 روز پیش سرویس 2 مگ پار آنلاین داشتم ه از حدود 4 روز قبل وسط روز یهو سرعت از 400 کیلوبایت شد 16 !!!
زنگ زدم با پشتیبانی صحبت کردم گفت ما پروفایل شما رو روی 4 مگ بستیم ولی خط شما داره 200 کیلوبیت میکشه!
گفت برید مخابرات محلتون ببینید مشکل چیه.
اینا رو از تو تنظیمات مودم دروردم
Upstream Speed 509 kbps (Interleave)
Downstream Speed 268 kbps (Interleave)
Upstream SNR15.5dB
Downstream SNR 6.7dB
راست گفتن یا منو پیچوندن؟؟

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
دوستان این سرویس گیمینگ پارس آنلاین چه طوره ؟ تا حالا کسی ازش استفاده کرده ؟
بعد اونوقت این سرویس 9مگ و 16مگش چه طوره ؟ هرچی تو سایتش گشتم اطلاعاتی راجب سرویس9مگش نبود.....:(

بهترین سرویسه
حیف به رباط کریم نمیدن:(

- - -ویرایش - - -

سلام
Upstream Speed 509 kbps (Interleave)
Downstream Speed 268 kbps (Interleave)
Upstream SNR15.5dB
Downstream SNR 6.7dB
راست گفتن یا منو پیچوندن؟؟

مشکل از فیبر انتقال خط تلفنتون هست
که تا 512 kb رو ساپرت میکنه
باید عوض شه(فکر کنم باید با مخابراط هماهنگ شه)

- - -ویرایش - - -

دوستان تا حالا کسی اینجا از اینترنت ماهواره ای استفاده کرده ؟

دی
دنبال درد سریها
خطر داره هزار تا درد سر داره:d
من که استفاده نکردم ولی سرعتش تا 1.5gb/s میرسه .درست خوندی گیگابایت بر ثانیه اونم ویرایش کن بزار م.ا.ه.و.ا.ر.ه چون تو لیست سیاه هست

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,765
نام
فرشید
چند روزی هست که پهنای باند رو شرکت زیرساخت افزایش داده اما اعلام رسمی نکردن، مبادا که دلواپسا به دلشوره بیوفتن!

نتیجش هم کاهش کلی پینگ نسبت به سرورهای خارجی هست.

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
چند روزی هست که پهنای باند رو شرکت زیرساخت افزایش داده اما اعلام رسمی نکردن، مبادا که دلواپسا به دلشوره بیوفتن!

نتیجش هم کاهش کلی پینگ نسبت به سرورهای خارجی هست.

من اتفاقا چند روزه کلا اینترنت ام نابود شده
50-60 تا رفته روی پینگ ام!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر