بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

shanki

کاربر سایت
Dec 24, 2014
6
سلام دوستانی که از مخابرات سرویس میگیرم سرعت دانلود تون چطوره؟ مخصوصا تو این دو سه هفته اخیر

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

برا من که مشکلی نداره.512 دارم دانلودم روی 70 هستش پینگم روی 110

- - -ویرایش - - -

سلام
من یه خط جدید گرفتم SNR downstream 6هه :(
میتونم کاری کنم واسش ؟ :((
بهترین کار همون سیم کشیدن از جعبه تقسیم جلو درتون مستقیم به پشت مودم هستش.بین 50 تا 70 تومن پول میخوره ولی میارزه.اس ان آره من:دانلود 41 آپلود 31 با سیمی ک از بیرون مستقیم کشیدم

- - -ویرایش - - -

مخابرات استان اصفهان داخل نمایشگاه کامپیوتر اصفهان یه طرح امروز رونمایی کرد برای مشترکین ADSL به نام طرح بی نهایت ، برای گیمر ها و دانلودر ها ..
لینک : طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان
چیزه خاصی نیست به اون صورت.من اول فک کردم مخابرات ائنجا برا گیمرا سرور خاصی پیش بینی کرده بعد دیدم اصن قضیه یه چیز دیگس

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من الان دقیقا باید برم بمیرم !!!
:D
3d7dc096493e.png

البته وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم اوضاع بهتر میشه !! احتمالش هست مشکل از مودم باشه ؟؟

باید تست کنی!! ممکنه هر چیزی تو مسیر مشکل دار باشه!!

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
چیزه خاصی نیست به اون صورت.من اول فک کردم مخابرات ائنجا برا گیمرا سرور خاصی پیش بینی کرده بعد دیدم اصن قضیه یه چیز دیگس
دقیقا یه سرور دانلود فری ترافیک گذاشتن و یه سرور گیم با پینگ ۲۰ ! اولین شرکتیه که یکم کارای متفاوت داره میکنه !!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
یه سوال دارم از اساتید
الان دقیقا من سه ماهه نت از مخابرات گرفتم سرعت دو مگ سالانه
وی هنوز که هنوزه فعالش نکردن!!!!میرم مخابرات هم جوابمو نمیدن و هی میخوان بپیچونن!!
چند روز پیش هم با یه دل پر رفتم کلی دعوا راه انداختم و مودم و مدارک رو کوبیدم رو میزشون بازم انگشت شصت بم نشون دادن!!!
من باید الان چیکار کنم؟؟؟شکایت راه خوبیه؟از کی شکایت کنم؟
نت رو هم قبول نمیکنن پس بگیرن!!!
لطفا کمکم کنید بخدا صبر ایوب ندارم الان سه ماهه که هی راه مخابرات رو متراژ میکنم...

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
یه سوال دارم از اساتید
وی هنوز که هنوزه فعالش نکردن!!!!میرم مخابرات هم جوابمو نمیدن و هی میخوان بپیچونن!!
چند روز پیش هم با یه دل پر رفتم کلی دعوا راه انداختم و مودم و مدارک رو کوبیدم رو میزشون بازم انگشت شصت بم نشون دادن!!!
لطفا کمکم کنید بخدا صبر ایوب ندارم الان سه ماهه که هی راه مخابرات رو متراژ میکنم...
زنگ بزن دفتر رسیدگی به شکایات پدرشونو در بیار

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
یه سوال دارم از اساتید
من مخابرات داشتم ولی هیچوقت ازش استفاده نکردم
کلآ اتومات خودشون تمدید میکنن (احمقا) رو قبضت میاد
شکایت کنی؟ مگه داریم؟ از کی ؟ مخابرات؟ فکر کن بشه اصلآ به دردسرش نمیرزه
برو مخابرات بگو نمیخوام کنسلش کن از یه جای دیگه بگیر

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
من مخابرات داشتم ولی هیچوقت ازش استفاده نکردم
کلآ اتومات خودشون تمدید میکنن (احمقا) رو قبضت میاد
شکایت کنی؟ مگه داریم؟ از کی ؟ مخابرات؟ فکر کن بشه اصلآ به دردسرش نمیرزه
برو مخابرات بگو نمیخوام کنسلش کن از یه جای دیگه بگیر

مشکل اینجاست کنسلش نمیکنن!!!
زور میگن...
فردا حالشون رو میگیرم

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
کرج ( استان البرز )
دوستان بهترین شرکت برای آنلاین بازی کردن و پینگ مناسب و قیمت معقول کدام شرکت است ؟ ( ترجیحا شبانه هم داشته باشد )

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان کسی اینجا سرویس های نا محدود شاتل یا سپنتا رو تست کرده ؟ سرعت دانلودشون برای سرویس های نا محدود 128 چنده ؟ وضعیت پینگشون چطوره ؟ ما تهران منطقه 12 هستیم الان
دارم 30 تومن میدم 512 مخابرات دارم وضعیت پینگ که افتضاحه هر چند وقت یک بار برای خودشون هر اتفاقی میافته چه روز عید باشه چه هر چیز دیگه ای سرعت و پینگ رو داغون میکنن به شکل درست پینگ
4.2.2.4 و 8.8.8.8 روی 220 هست و سرعت دانلود تو وضعیت خوب و ثابت 60 هست
--------------------------------------------------------------------------
کلا دنبال یک اینترنت هستم که با ماهی 30 تومن باشه و مهم تر از همه نامحدود باشه یا اگر محدود بود حجم خوبی داشته باشه مثلا 5 گیگ برای یک ماه خیلی کمه :)
سرعت دانلودش هم برام مهمه حالا پینگش بد بود میشه با کاهش پینگ درستش کرد

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
پرتال مخابرات گیلان | مخابرات گیلان
مخابرات گیلان با این قیمتای هلویی که واسه سرویسهای نامحدودش گذاشته محدودیت حجمی و از این مسائل تخیلی نداره احیانا؟:D (ضمنا سرعت واقعی سرویس 512 کیلوبیتشون رو هم کسی اگر میدونه بگه لطفا:D)
پ.ن: یه سوال فنی:
کلا ISP ها برای دادن سرویس بالای 128 کیلوبیت موظفن کارت دانشجویی و فلان و بهمان بگیرن از کاربر؟ :|

shanki

کاربر سایت
Dec 24, 2014
6
کرج ( استان البرز )
دوستان بهترین شرکت برای آنلاین بازی کردن و پینگ مناسب و قیمت معقول کدام شرکت است ؟ ( ترجیحا شبانه هم داشته باشد )
اول آسیاتک(فوق العاده از هر نظر) دوم مخابرات(در صورتی ک کابلت فیبر نوری باشه)

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام
بچه ها یه سوال داشتم من اگه بخوام 128 نامحدود صبانت رو بگیرم آیا بعد از پایان یافتن حداقل تبادل دریافتی در ماه ،آیا پینگ افزایش پیدا میکنه و بالا میره؟؟
لطف کنید سوال من رو جواب بدین

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان به نظرتون 128 نامحدود شاتل یا سپنتا چطورن ؟ یه سوال منظور از حداقل ترافیک تضمین شده در ماه چیه دیگه ؟ یعنی اسم نامحدود داره ولی توی 1 ماه باید 10 گیگ دانلود کرد ؟ بیشتر بشه مشکل ساز میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر