بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,458
دوستان به نظرتون 128 نامحدود شاتل یا سپنتا چطورن ؟ یه سوال منظور از حداقل ترافیک تضمین شده در ماه چیه دیگه ؟ یعنی اسم نامحدود داره ولی توی 1 ماه باید 10 گیگ دانلود کرد ؟ بیشتر بشه مشکل ساز میشه ؟
کلا نامحدوده، ولی از یه حدی بیشتر استفاده کنی کلا گند میزنن به نتت :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
اول آسیاتک(فوق العاده از هر نظر) دوم مخابرات(در صورتی ک کابلت فیبر نوری باشه)

ممنون در حال حاضر مخابرات 512 دارم اما فکر نکنم با این نت بشه آنلاین زد پینگش بالا پایین زیاد میشه قیمتهای آسیاتک و دیدم پس اگه اینطور که شما گفتید باشه حتما سمت این شرکت میرم ممنون

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان تروخدا یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم منظور از این تبادل حداقل 10 گیگ درماه چیه ؟
مثلا من الان میخوام اسیاتک بگیرم سرویس 128 نامحدود ولی یک مدل داره که اینو نوشته
حامی نامحدود نقره ای ( با 3 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گیگ درماه)
یکی هم داره که اینو نوشته
حامی نامحدود طلایی ( با 7 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 14 گیگ درماه)
خوب این 2 تا چه فرقی دارن ؟ اگر نامحدوده اون 14 گیگ و 10 گیگ چیه و اینکه چرا نوشته شده حداقل ؟
اون هدیه هم که اصلا نمیفهمم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
ممنون در حال حاضر مخابرات 512 دارم اما فکر نکنم با این نت بشه آنلاین زد پینگش بالا پایین زیاد میشه قیمتهای آسیاتک و دیدم پس اگه اینطور که شما گفتید باشه حتما سمت این شرکت میرم ممنون
در مورد اسیاتک 2 مگ دارم روزاش پایینه بین 120-180 شباش عالیه حدود 1تا 1.2 مگ
پینگ تا الان تو بهترین شرایطش 120 بوده و حتی پینگ 350 تا 400 هم داشتم
چیز پی انش هم پورتهاش محدوده
منطقه سه راه گوهردشت

دوستان تروخدا یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم منظور از این تبادل حداقل 10 گیگ درماه چیه ؟
مثلا من الان میخوام اسیاتک بگیرم سرویس 128 نامحدود ولی یک مدل داره که اینو نوشته
حامی نامحدود نقره ای ( با 3 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گیگ درماه)
یکی هم داره که اینو نوشته
حامی نامحدود طلایی ( با 7 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 14 گیگ درماه)
خوب این 2 تا چه فرقی دارن ؟ اگر نامحدوده اون 14 گیگ و 10 گیگ چیه و اینکه چرا نوشته شده حداقل ؟
اون هدیه هم که اصلا نمیفهمم
اینو بچه ها چند بار گفتن
سرعت بالاش که هدیه هست معلومه سرعتشو رو 10 مگ بستن
در مورد تبادل حداقل 10 گیگ یعنی شما تا 333 مگ در روز یعنی 10 گیگ تقسیم بر 30 روز رو میتونی با سرعت 128/8=16 دانلود کنی و بعد از 333 مگ در روز سرعتت به ضریب 1/8 کاهش می یابد و به 2 کیلو بایت میرسد
در مورد 14 گیگه هم حجم هدیش بالاتره هم میتونی 466 مگا بایت دانلود کنی بجای 333 مگا بایت ولی بعد از مصرف اون سرعتت به همون 2 میرسه

کرج ( استان البرز )
دوستان بهترین شرکت برای آنلاین بازی کردن و پینگ مناسب و قیمت معقول کدام شرکت است ؟ ( ترجیحا شبانه هم داشته باشد )
کجای کرج

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
کجای کرج

درختی . بزرگمهر
بیشترین استفاده من دیگه سمت آنلاین بازی کردن با PS4 میره برای همین پینگ خیلی برام مهمه 10 تا 15 گیگ در ماه کافیه (آسیاتک اگه مناسب باش دانلود شبانه هم دارد و مشکلی باقی نمیمونه :D )

آقا من راضیم 10 گیگ در ماه با قیمت مناسب داشته باشم ولی بتونم آنلاین بزنم :| یکی جوابگو باشه :|:(

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
چون دارن نامحدودا رو جمع میکنن و اگرم هست خیلی سرعتش داغونه(یا قیمتش)، گفتم این عکسو بزارم کمی حرص بخورین!!:d>:)
falco_plan.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
درختی . بزرگمهر
بیشترین استفاده من دیگه سمت آنلاین بازی کردن با PS4 میره برای همین پینگ خیلی برام مهمه 10 تا 15 گیگ در ماه کافیه (آسیاتک اگه مناسب باش دانلود شبانه هم دارد و مشکلی باقی نمیمونه :D )

آقا من راضیم 10 گیگ در ماه با قیمت مناسب داشته باشم ولی بتونم آنلاین بزنم :| یکی جوابگو باشه :|:(
جوابتو دادم فکر کنم مرکز مخابراتت فهمیده هست اولا بهت بگم خیلی شلوغه
من برای یکی از دوستام دو هفته پیش ثبت نام کرده هنوز وصل نشده
در مورد مبحث دوم و پینگ من تا حالا و فقط یکبار پینگ 120 داشتم همین الان پینگم 230 هست
قطعا برای بازی با اسیاتک نیاز به سرویس کاهش پینگ داری
تو سرورهای ایرانی عالیه مخصوصا که خیلی از سایتهای معتبر مثل میهن دانلود و فارسروید و دانلودها و p30day و .... همشون سرورشون از اسیاتک هست و فوق العاده
ولی تو سرورهای خارجی که من با پارس 150 میگرفتم با این 70-80 میزنم
این کلیت اسیاتک ،حالا تصمیم با خودت هست

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
سلام .دوستان من اینترنتم باید ۱ دی تموم میشد بعد من الان از شهرستان اومد .توی های وب زده امروز ساعت ۱۹ سه ماهه وصل شده :-o.من این ساعت تو راه بودم.داستان چیه؟

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
جوابتو دادم فکر کنم مرکز مخابراتت فهمیده هست اولا بهت بگم خیلی شلوغه
من برای یکی از دوستام دو هفته پیش ثبت نام کرده هنوز وصل نشده
در مورد مبحث دوم و پینگ من تا حالا و فقط یکبار پینگ 120 داشتم همین الان پینگم 230 هست
قطعا برای بازی با اسیاتک نیاز به سرویس کاهش پینگ داری
تو سرورهای ایرانی عالیه مخصوصا که خیلی از سایتهای معتبر مثل میهن دانلود و فارسروید و دانلودها و p30day و .... همشون سرورشون از اسیاتک هست و فوق العاده
ولی تو سرورهای خارجی که من با پارس 150 میگرفتم با این 70-80 میزنم
این کلیت اسیاتک ،حالا تصمیم با خودت هست

پست اولتون و دیدم و بله جواب داده بودید برای من آنلاین زندن مهم است و دنبال سرویسی میگردم به کاهش پینگ نیازی نداشته باشم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام

چی بگیریم تو این وضعیت واسه آنلاین بازی کردن با PS4 ؟ محدود نامحدودش مهم نیست چون قرار نیست باهاش دانلود کنم، پینگ خوب و پایدار داشته باشه فقط.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
پست اولتون و دیدم و بله جواب داده بودید برای من آنلاین زندن مهم است و دنبال سرویسی میگردم به کاهش پینگ نیازی نداشته باشم
با توجه به اینکه مرکز فهمیده همیشه از مرکز گوهردشت بدتر بوده اوضاعش(طبق صحبتهای دوستان)و شلوغتره
الان پینگ 8.8.8.8 من 310 هست و 4.2.2.4 iهم 205
hالبت speedtest بهم پینگ 41 میده
4020185561.png

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان کرجی یه ISP معرفی کنید که نامحدود ماهیانه داشته باشه ( مثل مخابرات ، متاسفانه مخابرات جا نداشت که بگیرم ازش )
نکته : نامحدود واقعی باشه ه از اینا که هم باید حجم بخری هم بعد یه مدت سرعتت رو میارن پایین
ترجیحا یه چیزی باشه که بشه باهاش مولتیپلیر هم بازی کرد :| ( تاکید زیادی هم رو نامحدود بودنش دارم چون اگه بخوام محدود بخرم شبدیز هست )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من یه خط جدید گرفتم SNR downstream 6هه :(
میتونم کاری کنم واسش ؟ :((
مودم با یه گوشی وای فای داریا تبلیت یا لپتاپ رو بردار برو اول خونه که سیم تلفنی روش همین اینترنت رو داری سیم رو قطع کن وصل کن به مودم باگوشی وای فای دار یا لپتاپ یا تب لت برو تو وب بروزر بزن 192.168.1.1 یوزر پس adminببین snrفرقی میکنه اگه فرق کرد اشکال از سیمکشی داخل خونه هست باید یه سیم جدا بکشی اگرم فرق نکرد باید دهن مخابرات محله تون رو سرویس کنی تا خط رو درست کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر