بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام

چی بگیریم تو این وضعیت واسه آنلاین بازی کردن با PS4 ؟ محدود نامحدودش مهم نیست چون قرار نیست باهاش دانلود کنم، پینگ خوب و پایدار داشته باشه فقط.

شاتل
آسیاتک
های وب
گزینه های خوبی هستن.
تحت هیچ شرایطی هم برای بازی انلاین سمت پارس آنلاین نرو که فاجعس !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان تروخدا یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم منظور از این تبادل حداقل 10 گیگ درماه چیه ؟
مثلا من الان میخوام اسیاتک بگیرم سرویس 128 نامحدود ولی یک مدل داره که اینو نوشته
حامی نامحدود نقره ای ( با 3 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 10 گیگ درماه)
یکی هم داره که اینو نوشته
حامی نامحدود طلایی ( با 7 گیگ هدیه سرعت بالا و تبادل حداقل 14 گیگ درماه)
خوب این 2 تا چه فرقی دارن ؟ اگر نامحدوده اون 14 گیگ و 10 گیگ چیه و اینکه چرا نوشته شده حداقل ؟
اون هدیه هم که اصلا نمیفهمم
یعنی تا فلان گیگ در ماه تضمینی میتونی بدون مشکل استفاده کنی و بعد از اون مقدار گیگ اگرم اینترنتت شد 1 کیلوبیت دیگه شد .

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
مخابرات چند وقت بد قاطی کرده :( سرعت که نداریم هیچ همش هم تایم اوت میده لامصب )x:d
منم دقیقا همین مشکل رو دارم وقتی به پشتیبانی شون هم میگی خیلی راحت میگن همه چی درسته اصلا مشکلی نیست

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خوب منم بلاخره از دست این شاتل راحت شدم رفتم دوباره سمت مخابرات چند بارم زنگ زدن گفتن مشکلت چیه تا حل کنیم منم بهشون گفتم بیا !!

سرویس 5 مگابایت البته حداکثرش تا 10 هست 2 تا 7 با 99% تخفیف هنوز تست نکردم این 99 % تا چقدر درست در بیاد خدا داند ! باید امشب تست کنم !

4023562808.png

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
لطفا بگید خط تلفن تا چند مگ میتونه ساپورت کنه و کیفیت در چه حدی هست ؟
با تشکر
zebgb663ebt1e3nguo4y.png

سلام
یه موردی هست به اسم Attenuation rate که اون میگه نهایتش چه سرعتی میشه گرفت ولی من نمیبینمش!!
البته با توجه به کیفیت خطت حداقل تا 10مگابیت کشش داره!!(تاکید میکنم که حداقل!!)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
درود.
دوستان کسی اینچا نامحدود آسیاتک داره ؟ چطوریاست ؟
سرعت دانلود و ... ؟
تو بخش نامحدود هاش نوشته امکان تبادل حداقل، یعنی چی ؟

من 2 ساله مخابرات نامحدود دارم (تهران).

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام
الا وضع نت من چند هفته است از نظر پینگ خرابه!!!!!!
t7ohi7gvdrb7xtvdh530.png

پینگ من با 8.8.8.8 بین 150 تا 420 تو ساعت های مختلف نوسان داره میبنی صبج ها پینگم رو 150 ایناست ولی بعده ظهر اینا میره رو 250 و بالاتر ولی از اون بدتر پینگ با هر سرور گیم BF4 یا.....همش در حال نوسان دوتا پینگ 130 میده یکی 350!!! موندم از چیه؟از dns یا..... کلا وقتی از کاهش پینگ استفاده می کنم درست میشه وپینگم یکدست 130 نشون میده!عملا بدونه کاهش پینگ نمی تونم بازی کنم!!!

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سلام دوستان . کسی اینجا ۲ مگ نامحدود مخابرات داره ؟ جدیدا خیلی افتضاح شده . حتی با سایت های دانلود ایرانی هم افت سرعت دارم .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
دوستان میخوام آسیاتک بگیرم، بهم مشاوره بدید :d
سرعت شب و روز 2 مگ و 4 مگ محدود چقدره؟ بیشتر تو چه رنجیه؟ پینگش تو شب و روز چنده؟

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
417
نام
مسعود
از دوستان امروز کسی به افت سرعت شدید شاتل بر نخورده؟ سرعت انقدر اومده پایین که می خوام کف زمینو گاز بگیرم:|
با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن مشکل از مخابراته منطقست. به مخابرات زنگ زدم گفتن مشکل از ISP. خوشم میاد این دوتا خوب یه ملت رو اسکل خودشون می کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر