بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
اول شرکتهای دگ الانم مخابراط
مخابراط هم سرعت رو شبا میبره بالا(به اسم شب وب گردی)
از ساعت 2 تا 10 صبح پینگ با 4.2.2.4 همون گوگول خودمون حدودا بین 100 تا 130
از ساعت 10 و 1 دقیقه:dبا 4.2.2.4 پینگ بین 250 تا 300
بهترین زمان بازی از ساعت 2 شب تا 10 صبح است

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
دوستان از بین پارس آنلاین و های وب کدوم رو پیشنهاد میدید؟ بیشترین مصرفم هم برای وبگردی و بعضی اوقات گیم آنلاین زدنه.ممنون

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
نمیدونم این پینگم امروز چرا اینطوری شده:D با 8.8.8.8 اینطوریه وگرنه با 4.2.2.4 حدود250 ایناست:|

7dgoyrjgeedzugyfp8e6.png

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
پارس انلاين - تهران
تقريبا يك هفته اى ميشه كه پينگ از صبح تا شب هيچ تغييرى نمى كنه ميانگين با لندن بين ١٣٠ - ١٥٠ .
اميدوارم به همين صورت باقى بمونه .

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
پارس انلاين - تهران
تقريبا يك هفته اى ميشه كه پينگ از صبح تا شب هيچ تغييرى نمى كنه ميانگين با لندن بين ١٣٠ - ١٥٠ .
اميدوارم به همين صورت باقى بمونه .
منم پارس انلاینم ولی امروز که اذیت کرد
احتمالن فقط رو کابلی که از عمان میاد پینگ dns گوگل پایین باشه!!(امتحان نکردم ولی مال خودم اینطوره!)

نمیدونم همیشه اینجوری نیست 4.2.2.4 معمولا 200 و پینگ 8 معمولا 60-70 حالا نمیدونم چی شده

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان الان ۱ هفته هست که اینترنت بد جور اذیت می‌کنه تو بازی‌های آنلاین
شاتل
های وب ( این‌های وب کلا یک و نیم ماه هست به ... رفته حروم خور های......
هردوشون هی‌ تایم اوت میشن, هی‌ پینگ بالا پایین میره معلوم نیست . دوباره دارن چه غلطی می‌کنن

( به هیچ وضع واسه بازی‌های آنلاین سراغ‌های وب نرید))x

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان فقط یک سوال کاملا عجیب :|
تو سایت speedtest نمیدونم چطور باید با لندن پینگ بگیرم یعنی نمیدونم کجاست ؟ ( خیلی شوتم نه ؟):D
و
چطور میتونم وای فای و فعال کنم که با تلفن همراه بتونم وارد اینترنت بشم !( منظورم تنظیمات مودم است )

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان فقط یک سوال کاملا عجیب :|
تو سایت speedtest نمیدونم چطور باید با لندن پینگ بگیرم یعنی نمیدونم کجاست ؟ ( خیلی شوتم نه ؟):D
و
چطور میتونم وای فای و فعال کنم که با تلفن همراه بتونم وارد اینترنت بشم !( منظورم تنظیمات مودم است )

از ایران به سمت شمال غربی حرکت کن تا برسی به یه جزیره ی بزرگ! اونجا انگلیسه!(با علامت GB) همونجا بگردی پیداش میکنی!

صفحه تنظیماتو که باز کنی(192.168.1.1 و یوزر پس admin) قسمت وایرلسو سریع پیدا میکنی! بعدم یه تیک داره داخلش که بزنی فعال میشه!

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
از ایران به سمت شمال غربی حرکت کن تا برسی به یه جزیره ی بزرگ! اونجا انگلیسه!(با علامت GB) همونجا بگردی پیداش میکنی!

صفحه تنظیماتو که باز کنی(192.168.1.1 و یوزر پس admin) قسمت وایرلسو سریع پیدا میکنی! بعدم یه تیک داره داخلش که بزنی فعال میشه!

در مورد تنظیمات اونجا رفته بودم در قسمت وایرلس مک آدرس هیتلر دی اکتیو و زدم فعال میشم ! اما وقتی میخوام صفحه ای در موبایل باز کنم فقط رفت دارم و هیچ برگشتی نمیبینم و صفحه ای باز نمیشه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
در مورد تنظیمات اونجا رفته بودم در قسمت وایرلس مک آدرس هیتلر دی اکتیو و زدم فعال میشم ! اما وقتی میخوام صفحه ای در موبایل باز کنم فقط رفت دارم و هیچ برگشتی نمیبینم و صفحه ای باز نمیشه

یه عکس بزار از قسمت وایرلسش! مال من d-linkـه ممکنه تنظیماتش فرق کنه!
البته واسه اطمینان اگه تونستی با موبایل یا لپ تاپ دیگه ای تست کن!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان مخابرات پورت خالی نداره متاسفانه ، لطفا یه ISP تو کرج که نامحدود با قیمت خوب میده معرفی کنید .
( قبلا هم پرسیدم جوابی ندادید ، یه سرویسی باشه که بعد از دانلود یه حجم مشخص سرویس رو نترکونن ! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر