بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان با این وضع پارس انلاین تصمیم گرفتم برم جای دیگه فقط هم دانلود شبانه ی رایگان با سرعت بالا میخوام کجا خوبه؟ اسیاتک خوبه؟مخابرات چی؟ نامحدود مخابرات محدودیت داره یا نه؟

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
نامحدود مخابرات محدودیت نداره . یعنی این جمله واقعا گریه داره
ولی من 2 روز 512 نامحدودش رو داشتم اولا سرعتش از 64KB یه ذره هم بالاتر نمی اومد
دوما اصلا نمیشد وقتی داری دانلود می کنی پیج باز کنی که این خیلی رو اعصاب بود .
حالا گیرم 2Mb ــش رو بگیریم که ماهی هفتاد و خرده ایی هست فک نمی کنم بیشتر از 150 - 200 سرعت بده . اون مشکل پیج باز کردنش هم
فک نمی کنم حل بشه .
من تا دیدم اینطوریه رفتم انصراف دادم .

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
نامحدود مخابرات محدودیت نداره . یعنی این جمله واقعا گریه داره
ولی من 2 روز 512 نامحدودش رو داشتم اولا سرعتش از 64KB یه ذره هم بالاتر نمی اومد
دوما اصلا نمیشد وقتی داری دانلود می کنی پیج باز کنی که این خیلی رو اعصاب بود .
حالا گیرم 2Mb ــش رو بگیریم که ماهی هفتاد و خرده ایی هست فک نمی کنم بیشتر از 150 - 200 سرعت بده . اون مشکل پیج باز کردنش هم
فک نمی کنم حل بشه .
من تا دیدم اینطوریه رفتم انصراف دادم .

اصلشم همینه ولی اغلب سرعت بیشتر میدن! همون مخابراتم محدودش فک کنم بیشتر بده!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اصلشم همینه ولی اغلب سرعت بیشتر میدن! همون مخابراتم محدودش فک کنم بیشتر بده!

بله اصلشم همونه . ولی برا من که با 256 تا 500KB سرعت دانلود میگیرم 64 تحمل ناپذیره .
دیگه الان محدود سرعت دانلود 2 مگ هم به من بده فایده نداره چون همش باید ترافیک بخرم .

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دوستان این بحث *****ینگ هوشمند ک ب فنامون میده نه؟؟ یا دوشواری نی؟
این مطلب خوبه...
این جوری که من متوجه شدم، بیشتر برای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مسدود نشده‌است. به صورت علنی اعلام شده که محتوای دریافتی رو پالایش می‌کنه. مثلن همین بازیسنتر(!). کلمه‌ای که خودتون نوشتید رو به‌جاش ستاره گذاشته.
هوشمند بودن‌‌اش مشکلاتی ایجاد می‌کنه. مثلن می‌شه گولش زد. یعنی از کلیدواژه جدید استفاده کرد. مثلن از این به بعد بین خودمون قرارداد می‌کنیم به‌جای اون کلمه‌ی ستاره‌دار بگیم: «اَلَک‌شکن»(!)، سیستم‌اشون امکان‌نداره به‌صورت اتوماتیک تشخیص بده.
(این توضیح خوبی دادن که چرا این‌جور سیستم‌ها بی‌فایده‌اس). در واقع توی پیاده‌سازی این‌جور سیستم‌ها همواره گفته می‌شه «هیچ‌چیز جای نظارت مستقیم انسانی رو نمی‌تونه بگیره». این راهیه که قبلن خیلی‌ها رفتن و به نقاط ضعف‌اش اشاره کردن.
همین الان آمار دادن که چهار میلیون سایت(صفحه؟) پالایه شده. خوب چه‌طور ممکنه؟ در واقع این روش‌های (به‌ظاهر) هوشمند همین الان هم داره اجرا می‌شه. یکی از روش‌ها مسدود کردن یک‌سری کلید واژه توی URL (آدرس سایت)‌هاست که حتمن باهاشون مواجه شدید. یا از روی meta-data بسیاری از سایت‌های خاص رو می‌شه شناسایی کرد. پس این روش‌ها چیز جدیدی نیست و همگی راه‌های خاص خودشون رو برای دور زدن دارن.
از این بحث گذشته، گفتم برای سایت‌های مسدود نشده. یعنی اگه از تکنولوژی‌هایی استفاده بشه که دست‌کاری نشدن اطلاعات رو درجایی به غیر از مبدا و مقصد تضمین بکنه؛ عملن این روش بی‌تاثیره! و این تکنولوژی‌ها مثل نقل و نبات در اختیار مردم هست!! همون سه‌حرفی که خودتون می‌دونید یکی از اون‌هاست... یا بعضی از اپ‌های موبایلی این‌کار رو خودشون انجام می‌دن. شکستن این رمزنگاری‌های ناممکن نیست، اما بسیار گران و زمان‌بره. بنابراین بعیده که روی یک رمز هزینه‌ی زیادی انجام بدن در حالی‌که امکان داره شرکت سازنده به راحتی رمزنگاری رو عوض کنه.
نتیجه: بنابراین برای سایت‌های مسدود شده، تفاوتی ایجاد نمی‌شه، اما اگه این سیستم موفقیت‌آمیز باشه، احتمالن در فازهای بعدی، تعدادی از شبکه‌های اجتماعی معروف که الان مسدود هستن، به صورت مستقیم قابل دسترس می‌شن اما با اعمال پالایش هوشمند. تا مردم از اون ابزار‌های غیرقانونی استفاده نکنن یا ...

جدای این بحث، چیزی که باید مردم رو بترسونه، علنی شدن موضوع دست‌کاری توی اینترنته. یعنی هیچ تضمینی وجود نداره که صفحه‌ای جلوی روی من بازه، وسط راه بین سرور بازی‌سنتر و مودم من دست‌کاری نشده باشه. نمی‌دونم چرا هیچ‌کسی از این ماجرا وحشت نمی‌کنه...
در مورد این مسائل و حفظ حریم خصوصی خیلی صحبت می‌شه کرد، اما فکر می‌کنم تا همین‌جا کافی باشه.

پ.ن. امیدوارم پستم پاک نشه...

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلام دوستان
الان با ماهی 45000 تومان،این سرویس رو با حجم 20 گیگ در ماه دارم.اما به دلیل مصرفم دیگه امکان دانلود فایل های حجیم مثل بازی و نرم افزار های حجیم رو ندارم.
به نظرتون این سرویس منصفانه است؟
پینگ سرویس برای بازی آنلاین چطوره؟
کدوم سرویس رو برای من پیشنهاد می دید؟
3911932124.png

ممنون

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
های وب سرعتش چطوره برا تهران ؟ پینگش چی ؟ کلا کسانی که دارن راضین یا نه ؟
بعد سرویس 512 ـش رو از 5 صبح تا 8 صبح رایگان زده امکان داره بعد از یه مدتی ساعتش رو تغییر بدن ؟ تا حالا این کار رو کردن یا نه ؟

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
آقا همه با پارس آنلاین مشکل دارند؟!! یه مدتیه همش قعطی داره سرعتش هم که شده 10 کیلوبیت صحفه هات وب هم باز نمیکنه:|

benyamins

کاربر سایت
Jan 5, 2009
49
شاهکار جدید مخابرات
"به اطلاع مشترکین محترمی که دارای سرویس حجمی پس پرداخت (postpaid) می باشند و از کمپین با طرح رایگان شبانه استفاده می نمایند می رساند که هزینه های حجم مصرفی رایگان آنان در صورتحساب اعمال خواهد شد":|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر