بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
2 مگ رفاتک (وایرلس ) ساعات رایگان . اهواز :):x

3637061945.png

3637067454.png

3637064027.png

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ما تو خونه دو خط تلفن داریم. رو یکی نامحدود مخابرات دارم که کیفیت دانلودش خوبه، میخوام روی اون یکی هم یه سرویس محدود اما با پینگ خوب بگیرم. چه isp پیشنهاد میشه؟

در کل پیشنهاد نمیشه اینکار، خرج اضافه هست، برای پینگ خوب هیچ شرکتی روی adsl پینگ دائم خوب نداره، برای همین سرویس کاهش پینگ رو توصیه میکنم،

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
پس شما تو پست بالا از محدود شدن گله داشتید !اونوقت با چه سرعتی دانلود میکنی؟

از ترسم کم دانلود میکنم .. سرعت 100 الی 120 .. فرم تخلیه هم فرستادم برم سمت مخابرات فقط قبلش گفتم یه حال اساسی به پهنای باند شاتل بدم :d
http://

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من مخابرات 512 دارم، حدودا دو ماه پیش سرعت دانلودم تو ساعت رایگان 70 کیلوبایت بود، الان چند وقته شده 7 کیلوبایت! از دوستان کسی این مشکل رو داره؟ احتمال داره که رفع بشه؟ بعد اینکه فایده دارم پی گیرش بشم؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
لطفا . خواهشا .. دوستان و همه کاربرا

حتما شهر خودتون رو ذکر کنید و در صورت ممکن مرکز مخابراتیتون

برای 2 دلیل این رو میگم

1 . کسی از نزدیکاتون شاید از علت مشکلتون رو بدونه بهتون بهتر کمک کنه

2 . شاید کسی بخواد یه سرویسی بگیره مثلا مخابرات ولی مخابرات خوشبختانه یا متاسفانه تو هر شهری یه جور سرویس میده برا همین ذکر کنید دیگران دچار اشتباه نشن

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دیشب ساعت 3 نصفه شب از طریق پرتال درخواست دادم سرعت رو از 1 مگ به 2 برسونن.
ساعت 10 صبح چک کردم و درخواست رسیدگی شده بود.
فقط میتونم بگم فوق العاده است....سرعت رو 250 قفل شده. پینگ اومده نزدیک 120ms
مخابرات - شهید زارعی تهران

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
از ترسم کم دانلود میکنم .. سرعت 100 الی 120 .. فرم تخلیه هم فرستادم برم سمت مخابرات فقط قبلش گفتم یه حال اساسی به پهنای باند شاتل بدم :d
http://
دیگه میترسم میترسم برم سمت نامحدود ! 2 بار رو پیشگامان نامحدود داشتم یه بار رو مخابرات! اوایل راضی کننده بود بعد وقتی سر ماه تمدید میکردی یه دفعه به شدت سرعت را میاوردن پایین که هیچ کاری که نمیشد کرد الان قبل هیمن شاتل که نامحدود 128 پیشگامان داشتم سرعت عادیش رو 130تا 170 بود یه هفته اخر سرعت رفت رو 450k باورم نمیشد ! سر ماه که دو باره تمدید کردم بعد یک روز دیگه از 12-13 k بالاتر نرفت همراه با قطعی و تایم اوت مکرر 36 تومن قشنگ رفت تو جوب

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
افزایش 1.5 برابری پهنای باند اینترنت مخابرات تهران

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از رفع مشکل سرعت اینترنت پرسرعت مشترکان این شرکت با تخصیص پهنای باند مورد نیاز از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، به گفته صادقی با امضای قرار‌داد جدید با این شرکت به زودی ظرفیت فعلی پهنای باند این شبکه، بالغ بر 50 لینک STM1 افزایش می‌یابد.
او گفت: سال گذشته شرکت ارتباطات زیرساخت تنها 70 درصد پهنای باند مورد نیاز شرکت مخابرات استان تهران را تامین کرد و 30 درصد مابقی را دو ماه پیش و 30 درصد مابقی را تحویل داد. براین اساس یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت مخابرات عدم تخصیص پهنای باند بود که در حال حاضر حل شده است.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران، بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات با اعلام آمادگی مخابرات استان تهران برای افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت است، تصریح کرد: هم‌اکنون ظرفیت پهنای باند اینترنت مخابرات تهران 100 لینک STM1 است که به مرور 1.5 برابر خواهد شد و تاثیر آن که ارتقای ظرفیت در استفاده مشترکان از خدمات ADSL محسوس خواهد بود.
صادقی با تاکید بر آمادگی فنی مخابرات تا برای ارائه اینترنت پرسرعت سه برابر ظرفیت فعلی گفت: در حال حاضر450 هزار کاربر در تهران و البرز از ADSL مخابرات استفاده می‌کنند و با رفع مشکل سرعت و کاهش ضریب اشتراک، پیش‌بینی می‌شود که شمار مشترکان این سرویس افزایش یابد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دیشب ساعت 3 نصفه شب از طریق پرتال درخواست دادم سرعت رو از 1 مگ به 2 برسونن.
ساعت 10 صبح چک کردم و درخواست رسیدگی شده بود.
فقط میتونم بگم فوق العاده است....سرعت رو 250 قفل شده. پینگ اومده نزدیک 120ms
مخابرات - شهید زارعی تهران
از کجا چنین درخواستی دادی؟
به منم لینکشو بده میخوام 2مگ کنم:d

قیمتش اینا چنده؟

- - -ویرایش - - -

رفتم 5 مگ مخابرات گرفتم خدا کنه خوب باشه

چنده 5 مگش؟ هنوزم میده این سرویس رو؟ چون مثل این که تا آخر تیر میدادن که فقط 1 روز مونده!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دیگه میترسم میترسم برم سمت نامحدود ! 2 بار رو پیشگامان نامحدود داشتم یه بار رو مخابرات! اوایل راضی کننده بود بعد وقتی سر ماه تمدید میکردی یه دفعه به شدت سرعت را میاوردن پایین که هیچ کاری که نمیشد کرد الان قبل هیمن شاتل که نامحدود 128 پیشگامان داشتم سرعت عادیش رو 130تا 170 بود یه هفته اخر سرعت رفت رو 450k باورم نمیشد ! سر ماه که دو باره تمدید کردم بعد یک روز دیگه از 12-13 k بالاتر نرفت همراه با قطعی و تایم اوت مکرر 36 تومن قشنگ رفت تو جوب

من حاظرم 10 تومان بیشتر بدم مخابرات ولی ترس از محدود شدن نداشته باشم .. درخواست تخلیه سرویس دادم .. که معلوم نیست چقد طول میکشه تخلیه کنن

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از رفع مشکل سرعت اینترنت پرسرعت مشترکان این شرکت با تخصیص پهنای باند مورد نیاز از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، به گفته صادقی با امضای قرار‌داد جدید با این شرکت به زودی ظرفیت فعلی پهنای باند این شبکه، بالغ بر 50 لینک STM1 افزایش می‌یابد.
او گفت: سال گذشته شرکت ارتباطات زیرساخت تنها 70 درصد پهنای باند مورد نیاز شرکت مخابرات استان تهران را تامین کرد و 30 درصد مابقی را دو ماه پیش و 30 درصد مابقی را تحویل داد. براین اساس یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت مخابرات عدم تخصیص پهنای باند بود که در حال حاضر حل شده است.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران، بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات با اعلام آمادگی مخابرات استان تهران برای افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت است، تصریح کرد: هم‌اکنون ظرفیت پهنای باند اینترنت مخابرات تهران 100 لینک STM1 است که به مرور 1.5 برابر خواهد شد و تاثیر آن که ارتقای ظرفیت در استفاده مشترکان از خدمات ADSL محسوس خواهد بود.
صادقی با تاکید بر آمادگی فنی مخابرات تا برای ارائه اینترنت پرسرعت سه برابر ظرفیت فعلی گفت: در حال حاضر450 هزار کاربر در تهران و البرز از ADSL مخابرات استفاده می‌کنند و با رفع مشکل سرعت و کاهش ضریب اشتراک، پیش‌بینی می‌شود که شمار مشترکان این سرویس افزایش یابد.
برای استانا کاری نمیکنن؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر