بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
مخابرات جاهای دیگه هم نامحدود رو گرون کردن ؟! اینجا 1مگ نامحدود که 49 و خورده ای بود شده 95 تومن :| 512 نامحدود هم که 24 تومن بود شده 54 تومن :|
مطمئنی؟
یعنی الان باید 200 تومن پول اینترنت بدیم؟ :| شاید تعرفه دو ماهه رو نوشته 95؟

دوستان مخابراتی یک سوال
چجوری سرویس رو تمدید میکنید؟ من یادم نیست دقیقا چه تاریخی اینترنتم وصل شد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مخابرات جاهای دیگه هم نامحدود رو گرون کردن ؟! اینجا 1مگ نامحدود که 49 و خورده ای بود شده 95 تومن :| 512 نامحدود هم که 24 تومن بود شده 54 تومن :|

این قیمت های ماله کسانی باید باشه که تازه adsl را از مخابرات بگیرند ربطی به مشترکین قدیمی نداره . من این قیمتی که شما می گید را در سایت مخابرات ندیدم.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
quote_icon.png
نوشته شده توسط
parham7

این قیمت های ماله کسانی باید باشه که تازه adsl را از مخابرات بگیرند ربطی به مشترکین قدیمی نداره . من این قیمتی که شما می گید را در سایت مخابرات ندیدم.

متاسفانه اینطور نیست و من یک ساله 1 مگ نامحدود دارم و قیمتش با ارزش افزوده و کوفت و سایر چیزها ماهی 100 هزار تومن میشه.
در حالی که قبلا سه ماهه 120 میشد.
قیمت رو دوبرابر که چه عرض کنم سه برابر کردن.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
متاسفانه اینطور نیست و من یک ساله 1 مگ نامحدود دارم و قیمتش با ارزش افزوده و کوفت و سایر چیزها ماهی 100 هزار تومن میشه.
در حالی که قبلا سه ماهه 120 میشد.
قیمت رو دوبرابر که چه عرض کنم سه برابر کردن.
والا برای من تغییری نکرده دفعه اخر همان 83 تومان برای دوماه را دادم یک مگ هست.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
در شهرستان ها چه adsl ـی خوبه برای آنلاین بازی کردن

قیمتش مهم نیست

( شیراز یا آبادان ) منظورم این 2 شهره ... !

قیمتش مهم نیست شرکتش رو بگید ... ممنون !
شاتل و پارس آنلاین دو شرکت بزرگ هستند که پوشش سراسری دارند تو ایران و بهترین پینگ و کیفیت رو در حال حاضر دارند. البته مخابرات هم هست ولی بسته به شهر و وضعیت کاملا نوسانی خواهد بود.

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
چقدر تاپیک کم پست شده ! اینترنت ها درست شده که کسی نمیاد اعتراض کنه یا همه خسته شدن :D !
من که واقعا خسته شدم ، نه سرعت ها درست حسابی هستند نه پینگ خوبه نه حجم. سرعت تو IDM میزنه 200 ولی تو PSN یا XBL به زور 60 ، حجم ها هم که سرعتشون از سرعت اینترنت بیشتر اینجا 5 گیگ در عرض یه روز تمام میشه و اصلا نمیفهمی کی رفت بعد خودت بخوای دانلود کنی همون 5 گیگ رو میزنه 20 ساعت دیگه :| ، بعد میان میگن شما چیکار می کنید که 5 گیگ میسوزنید ، 2 گیگ هم برای کاربران زیاد :| ، طرف تو خارج 60 گیگ فقط فیلم دانلود میکنه هیچی نیست تازه دارن میرن روی 4K که به 300 گیگ هم میرسن. پینگ هم که اینجا ارزشی نداره.
این نسل هشتم بازم برای گیمر های ایرانی خوبه ولی نسل های بعد کسنول ها قطعا دسترسی ها قطع میشه یا خیلی سخت با این وضع اینترنت.
پ.ن : اگه اینترنت ها درست شه که تاپیک منفجر می شه :D

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
509
نام
آریو
من الان دو روزه كه از پارس انلاين 2 مگ حجمي گرفتم. سرعت دانلودم حدود 250 هستش در صورتي كه وقتي قبلش 512 حجمي داشتم هم همين سرعت بودش. الان مشكل از خط منه كه نميتونه سرعت رو بالا ببره يا كه اونا سرعت كم بهم دادن؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
والا برای من تغییری نکرده دفعه اخر همان 83 تومان برای دوماه را دادم یک مگ هست.
این قیمت چند روزه (کمتر از یکهفته) که اعمال شده مگر نه من خودم آخر اردیبهشت 3 ماهه تمدید کردم با قیمت قبلی.
بعدش حدود 20 روز کلا نامحدود نبود و چند روزه نامحدود برگشته با قیمت خیلی بالا.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من الان دو روزه كه از پارس انلاين 2 مگ حجمي گرفتم. سرعت دانلودم حدود 250 هستش در صورتي كه وقتي قبلش 512 حجمي داشتم هم همين سرعت بودش. الان مشكل از خط منه كه نميتونه سرعت رو بالا ببره يا كه اونا سرعت كم بهم دادن؟
SNR down رو بگو...تو تنظیمات مودم نوشته قسمت status
الان این سرویس من 1 مگ محدود عصر تلکام
سرعت تو idm 700kb و خطم بیشتر از این نمیکشه وگرنه تا 14 مگ هم برای بعضی ها دیدم میبندن...البته سیاست شرکت ها فرق میکنه...
3580661225.png

آخرین ویرایش:

Dark Espirro

کاربر سایت
Mar 12, 2014
65
نام
محمد
سلام به همه.من نزدیک به یه سال هست پارس آنلاین گرفتم.اوایل خوب بود، اما الان به شدت افتضاح شده به طوری که نمیدونم چی باید بگم!اون اولا پینگم با سرور های تهران و خود سرور پارس 50 بود و سرعت دانلودم هم نسبتا خوب بود!اما الان پینگ با ایران 150 یا حتی بعضی اوقات 200 میشه!با ایران!!!!!!!! و با اینترنت 2 مگ! سرعت دانلود 150 یا خیلی آرمانی باشه شرایط حدود 220!
این موضوع در حالتی هست که همسایه بقل ما تو آپارتمان که یکی از آشنایان هست، از اندیشه سبز خزر که فقط گیلان و قسمتی از مازندران رو پوشش میده اینترنت 512 میگیره سرعت دانلود 320 و پینگش با ایران بیشتر از 30 نمیشه و با انگلیس هم پینگ 120 داره.پس مشکل از خونه نیست و چندبار هم از مخابرات برای تست اومدن!
حالا که داشتم نگاهی به این تاپیک میکردم، متوجه شدم پارس سرویس گیم داره هرچند که تو سایتش پیدا نکردم، میخواستم بدونم چطوره؟
از طرفی، من 2 سال پیش شاتل داشتم که انصافا سرعت دانلود خوبی داشت اما پینگ دوروبر 400 بود که اسفناک بود.حالا هم که کلی تعریف از شاتل میشنوم برای سرویس گیمش....
بین شاتل و پارس آنلاین، مخابرات داشتم ( سابقه دارم کلا!!) اون هم اولش خوب بود اما بعد داغون شد، اما الان میگن آشنای اول اینترنت و پینگ خیلی خوبی داره و ...
خلاصه ، ببخشید سرتونو درد آوردم.به نظرتون چکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر