بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
3581544900.png

:d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
SNMP رو اصلا پيدا نميكنم تو تنظيمات .
فايروال هم غير فعال هستش و كابل هام هم با كيفيتن. فكر كنم مشكل بايد همين snmp باشه.

داداش این کارها مشکل شمارو حلا نمیکنه چون من خودم هزارجور روش رو تست کردم.

من مشکل خودمو میگم و اگه همین مشکلو داشتید پس بدونید که همون جوابی رو که isp به من داده به شما هم صد در صد میده یا داده.........من وقتی پارس آنلاین گرفته بودم بهم 1 مگ با 2 گیگ حجم دادن ماه اول بصورت رایگان و سرعتم روی 220 تا 230 نوسان داشت و گفتم حتما 1 مگ همینطوره از ماه بعد 2 مگ گرفتم و دیدم دوباره همون سرعته که زنگ زدم isp و گفتم چرا من سرعتم اینقدر و اگه امکانش هست واسم تا 9 مگ ببریدش بالا و بعد گفت چند لحظه صبر کنید و گفت کیفیت خط شما استثنایی هست و عالیه و گفت چند لحظه دیگه صبر کنید لطفا بعد تقریبا 2 دقیقه اومد گفت متاسفانه مرکز مخابراتی شما به دلیل اینکه یخورده تجهیزاتش قدیمی هست شما به هیچ عنوان نمیتونید بیش از 2 مگ رو دریافت کنید چون{یه حرفهایی زد که یخوردشون یادمه میگم} dslm مرکز مخابراتی شما به گونه ای هست که نمیزاره پروفایلهای بیش از 2 مگ باز کنیم براتون و در صورت اینکار یا حذف میکنه و یا تبدیل به دو پروفایل میکنه و به هیچ عنوان نمیشه روی یک پروفایل بیش از 2 مگ قرار داد و مطمئن باشید این مشکل بزودی حل خواهد شد و شما میتونید از نهایت سرعت استفاده کنید.

دوستان من کارشناس نیستم و یه وقت خدایی نکرده از حرفام منظور بد برداشت نکنید و چیزی هم سر در نمیارم و این پایین هم عکس خط بنده رو مشاهده میکنید که کیفیت بسیار خوبی داره.

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
فایروال رو آف کنیم؟SNMP رو فعال کنیم و روی Public قرار بدیم؟؟! ...پسورد مودم و تنظیمات دسترسی به ویندوز رو احیانا احتیاج ندارید؟!
من متوجه نشدم فعال کردن SNMP و خاموش کردن گزینه های امنیتی چجوری سرعت شما رو فضایی کرده!!
باو سرعت من 8 مگابیت هست باید 1 مگ باشه ، من 4 5 روز اعصابم از این سرعت خورد شده بود آخر رفتم این تنظیماتو دستکاری کردم برای من درست شد گفتم شاید واسه این دوستمونم جواب بده .

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
باو سرعت من 8 مگابیت هست باید 1 مگ باشه ، من 4 5 روز اعصابم از این سرعت خورد شده بود آخر رفتم این تنظیماتو دستکاری کردم برای من درست شد گفتم شاید واسه این دوستمونم جواب بده .
دوست عزیز اطلاعاتی که در بخش مشخصات فنی خط در مودم ذکر شده اعم از سرعت و SNR و ... فقط با هماهنگی ISP و یا مرکز مخابراتی قابل تغییر هست (مثلا بهبود SNR یا تغییر سرعت آپ شده ی روی خط) نه دست کاری در تنظیمات مودم ! (البته با تغییر روی مود های مختلف اتصال مثل GdmT یا T1 یا ADSL و ... میشه تا حد بسیار کمی تغییر ایجاد کرد اون هم بسته به خطوط و شبکه های مختلف متفاوت هست) تا زمانی که ISP سرعت خط شما رو بالا نبره یا محدودیت رو برنداره به هیچ وجه با دستکاری تغییری بزرگی ایجاد نخواهد شد.

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوست عزیز اطلاعاتی که در بخش مشخصات فنی خط در مودم ذکر شده اعم از سرعت و SNR و ... فقط با هماهنگی ISP و یا مرکز مخابراتی قابل تغییر هست (مثلا بهبود SNR یا تغییر سرعت آپ شده ی روی خط) نه دست کاری در تنظیمات مودم ! (البته با تغییر روی مود های مختلف اتصال مثل GdmT یا T1 یا ADSL و ... میشه تا حد بسیار کمی تغییر ایجاد کرد اون هم بسته به خطوط و شبکه های مختلف متفاوت هست) تا زمانی که ISP سرعت خط شما رو بالا نبره یا محدودیت رو برنداره به هیچ وجه با دستکاری تغییری بزرگی ایجاد نخواهد شد.
من سرعتم کلا مشکل داره ولی با این کار فعلا رو لپتاپم سرعت 1 مگابایت میگیرم ولی رو ps4 و گوشی به شدت افت سرعت دارم .

FPЅ Doug

کاربر سایت
Jan 15, 2014
232
نام
Mohammad
مخابرات مشهد، پینگ رو 220-280 گیر کرده پایین هم نمیاد! :| به مولا باید زنگ زد فحش داد به اینا
سرویس کرده این مخابرات مشهد چند ماه اخیر..

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من سرعتم کلا مشکل داره ولی با این کار فعلا رو لپتاپم سرعت 1 مگابایت میگیرم ولی رو ps4 و گوشی به شدت افت سرعت دارم .
مشکل سرعت شما احتمالا برای اینه که روی تک کانکشن سرعت شما محدود شده و نمیتونید سرعت مطلوبی بگیرید ولی در IDM چون چند کانکشن همزمان دانلود یک فایل رو انجام میدن سرعت فول دریافت میشه.

Des ToDes

کاربر سایت
Mar 29, 2014
28
دوستان سلام ، آقا این مشکل پورت Udp دوباره برگشت ، زنگ زدم 2020 از یارو پرسیدم دوباره مشکل پورت Udp برگشته؟ یکم هنگ کرد بعد گفت متاسفانه آره ، پرسیدم معلوم نیست کی درست میشه؟ گفت راستشو بخوای به ماام زمانشو نگفتن ، گفتم دوباره احتمال داره یک ماه طول بکشه تا درست شه؟ گفت آره احتمالش هست.

من و دوستانم League of Legends پلی میدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر