بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دیشب 100 هزار تومن 1 مگ نامحدود مخابرات شارژ کردم تا حالا اینقدر نسوخته بودم فایده نداره کیفیت پایین قیمت بالا باید کوچ کنم بچه ها وایمکس ایرانسل خیلی ها میگن بهتر شده درسته؟

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
WAT ؟ :|

x7psu7l9jeait6zgdd7j.png

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
سلام
من سرویس 1 مگ از آسیاتک دارم.
چند روزیه که سرعت من به شدت پایین اومده و طبق تحقیقات انجام شده معلوم شد که پورت من رو رو 256 بستن و حاظر به تغییرش نیستن ، میگن مشکل از سر خط شماست.
اینم اطلاعات و وضعیت خط من :

Downstream Upstream
SNR Margin
:​
38.5 29.0db
Line Attenuation
51.0 31.5 db
Data Rate
256 128 kbps
Max Rate​
2880 760 kbps
CRC​
0 0

بعید میدونم با Snr 39 دسیبل مشکل از خط من باشه و چیزی که مشخصه Data Rate یا سرعت من شده 256 Kbps که متاسفانه یک کارشناس درست و حسابی اونجا وجود نداره که اینو بفهمن.
دوستان شما راهی به ذهنتون میرسه تا من بتونم سرعتم رو به حالت سابق برگردونم ؟؟ چون الان 7 روزه دارم به پشتیبانی زنگ می زنم همشون میگن مشکل از نویز خطه :|

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
من سرویس 1 مگ از آسیاتک دارم.
چند روزیه که سرعت من به شدت پایین اومده و طبق تحقیقات انجام شده معلوم شد که پورت من رو رو 256 بستن و حاظر به تغییرش نیستن ، میگن مشکل از سر خط شماست.
اینم اطلاعات و وضعیت خط من :

Downstream Upstream
SNR Margin
38.5 29.0db
Line Attenuation
51.0 31.5db
Data Rate
256 128kbps
Max Rate​
2880 760kbps
CRC​
0 0

بعید میدونم با Snr 39 دسیبل مشکل از خط من باشه و چیزی که مشخصه Data Rate یا سرعت من شده 256 Kbps که متاسفانه یک کارشناس درست و حسابی اونجا وجود نداره که اینو بفهمن.
دوستان شما راهی به ذهنتون میرسه تا من بتونم سرعتم رو به حالت سابق برگردونم ؟؟ چون الان 7 روزه دارم به پشتیبانی زنگ می زنم همشون میگن مشکل از نویز خطه :|

تنها راهش اینه که مودم رو ببری بیرون و مستقیم به خط تلفن ورودی ( سر کابل) مخابرات وصل کنی و خط تلفن داخل هم قطع باشه ازش
اون موقع با وایرلس وصل بشی و همین اطلاعات رو بررسی کنی و به پشتیبانی زنگ بزنی و اطلاع بدی، اونها هم همزمان همین اعداد و ارقام خط شما رو می تونن از اون سر خط ببینن.

این SNR برای سرعت 256 کیلو هست، اگه بالاتر ببندن حتما پایینتر میاد، فقط هم خودشون می تونن باز کنن.

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
تنها راهش اینه که مودم رو ببری بیرون و مستقیم به خط تلفن ورودی ( سر کابل) مخابرات وصل کنی و خط تلفن داخل هم قطع باشه ازش
اون موقع با وایرلس وصل بشی و همین اطلاعات رو بررسی کنی و به پشتیبانی زنگ بزنی و اطلاع بدی، اونها هم همزمان همین اعداد و ارقام خط شما رو می تونن از اون سر خط ببینن.

این SNR برای سرعت 256 کیلو هست، اگه بالاتر ببندن حتما پایینتر میاد، فقط هم خودشون می تونن باز کنن.

ما سيم كشي داخلمون قطعه از سر خط مستقيم كشيديم تا بالا :) امروز عصري بعد از كلي كلمجار بالاخره نتم رو رو ١ مگ بستن و Snr شد ١٧ و سرعت دانلودم حدود ٢٥٠-٦٠ شد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

FPЅ Doug

کاربر سایت
Jan 15, 2014
232
نام
Mohammad
2020 مشهد زنگ زدم میگه نوبت شما در صف انتظار 10, نوبتم که شده میگه از تماس شما متشکریم, خدانگهدار :|
اینم از پشتیبانی ما!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
2020 مشهد زنگ زدم میگه نوبت شما در صف انتظار 10, نوبتم که شده میگه از تماس شما متشکریم, خدانگهدار :|
اینم از پشتیبانی ما!

=))
جون من اینو بفرست برنامه آبرنگ شبکه نسیم بخونن!
---

آقا اینترنت 2مگ مخابرات بخوام بگیرم، چی کار باید بکنم؟ توی سایت فقط تا 1مگ نوشته!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اینم از پشتیبانی ما!

اصلا روی پشتیبانی مخابرات حساب نکن اگر جواب هم بهت بدن مطمئن باش کاملا دری بری بهت می گن.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
یکی یه شرکت معرفی کنه بجا مخابرات نامحدود خوبی داشته باشه مخابرات اینجا 1 مگ رو که تا چند وقت پیش 49 تومن بود کردن 94 تومن :|
اسیاتک چطوره؟

آخرین ویرایش:

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
اینم از پشتیبانی ما!
حالا این خوبه من یکبار از مخابرات 2 مگ 8 گیگی خریدم بعد برام 512 ، 5 گیگ گذاشتند :| بعد هر چی به پشتیبانی زنگ زدم به جاش اومدن 50 مگ حجم اضافه کردن :|

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
سلام دوستان من فلكه اول تهرانپارس هستم ، اسياتك نامحدود دارم فوق العاده إشغاله حالا مي خوام پارس انلاين بگيرم ٥١٢ محدود ، شبانه و پينگ برام مهمه ، انتخاب خوبيه ؟ اگه اين طرفا هستيد لطفا راهنمايى كنيد مرسي

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
افزایش ۲۶ درصدی ظرفیت اینترنت کشور تا آخر تابستان

فناوری اطلاعات > اینترنت - تسنیم نوشت:

مدیر کل مهندسی عملیات شبکه دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ۴۰ گیگابیت بر ثانیه پهنای باند بین‌الملل تا پایان تابستان امسال، خبر داد.

به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدرضا نوروزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال با افزایش ۴۰ گیگابیت بر ثانیه پهنای باند بین‌الملل، این ظرفیت به ۱۵۰ گیگابیت برثانیه رسید که تا پایان تابستان امسال، ۴۰ گیگابیت دیگر نیز افزایش خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه سال گذشته، سال جهش اینترنتی کشور در دولت تدبیر و امید بود، افزود: در اواسط سال گذشته ۶۷ گیگ پهنای باند بین‌الملل داشتیم که در مدت شش ماه با ۶۰ درصد افزایش، آن را به ۱۱۰ گیگابیت برثانیه رساندیم.

او به میزبانی ۳۰ گیگ پهنای باند خارج از کشور اشاره کرد و گفت: با همت همکاران در شرکت ارتباطات زیرساخت، توانستیم این پهنای باند را به داخل کشور منتقل کنیم تا هم هزینه‌ها کاهش یابد و هم پهنای باند با کیفیت، در اختیار مشتریان قرار گیرد.

نوروزی با اشاره به اینکه مشکل در پهنای باند بین‌الملل نداریم، ابراز کرد: رشد پهنای باند بین‌الملل چشمگیر بود و لازم است سیستم انتقال نیز پایاپای با آن افزایش ظرفیت داشته باشد تا با پرشدن سیستم‌‌های انتقال مواجه نشویم.

مدیر کل مهندسی عملیات شبکه دیتا با تاکید بر مدیریت و بهره‌برداری شبکه دیتای زیرساخت کشور ادامه داد: در بحث میزبانی داخلی در نظر داریم حجم ترافیک زیادی را با محتوای کسب‌و‌کار داخلی، رونق اقتصادی و آنچه که موافق با سیاست‌های داخل کشورمان است فراهم آوریم.

وی با اشاره به فراهم شدن تجهیزات هم‌مکانی در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت‌هایی چون آسیاتک، شاتل، پارس آنلاین و داده گستر عصر نوین تا به امروز در زمینه میزبانی داخلی با ما همکاری کرده‌اند که شرکت ارتباطات زیرساخت، الزامات زیرساختی مثل دسترسی به پهنای باند، برق، فضا و... را برای این شرکت‌ها فراهم می‌کند.

او در خصوص امنیت اینترنت در ایران گفت: امنیت در اینترنت از منظرهای مختلف قابل بررسی است اما به جرات می‌توان گفت: سرویس‌هایی که از سوی شبکه زیرساخت کشور ارائه می‌شوند؛ امن هستند.
http://khabaronline.ir/detail/362545/ict/internet

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر