بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

دوست عزیز ممنون که همه رو راهنمایی میکنی.وایرلس سیستک منطقه ما رو ساپورت نمیکنه و بقیه شرکت هایی که نام بردی وقتی با پشتیبانیشون صحبت کردک گفتند که پینگمون از 180 تا 250 هستش...من bf3 بازی میکنم و این پینگ ها اصلا مناسب بازی من نیست.سوالی که ازت داشتم،پینگ پارس آنلاین با پروفایل گیمینگ بدون تایم اوت زیر 150 میاد؟؟؟
بستگی به کیفیت خط و منطقه مخابراتی شما داره.شما کجا زندگی میکنید؟

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

بستگی به کیفیت خط و منطقه مخابراتی شما داره.شما کجا زندگی میکنید؟

کیفیت خطم خوبه چون اون وقتایی که مخابرات خوب بود و پینگ همه نزدیک 120بود،من بارها پینگ 93-105 هم گرفتم.منطقه مخابراتی بعثت.نازی آباد.با این تفاسیر میتونم پینگ زیر 150 بگیرم با پارس آنلاین؟؟؟

کیفیت خطم خوبه چون اون وقتایی که مخابرات خوب بود و پینگ همه نزدیک 120بود،من بارها پینگ 93-105 هم گرفتم.منطقه مخابراتی بعثت.نازی آباد.با این تفاسیر میتونم پینگ زیر 150 بگیرم با پارس آنلاین؟؟؟

هم منطقه ایم.پارس آنلاین پینگش نسبتا مناسبه

پارس آنلاین یا شاتل هر دو توصیه میشه.البته اینطور که دوستان اسکرین شات گذاشتن با پروفایل گیم شاتل با سرورهای بتل فیلد حتی پینگ ۹۰ هم داشتند.بازم شانس شماست که کدوم بهتر جوابگو باشه توو منطقه شما.

پارس آنلاین یا شاتل هر دو توصیه میشه.البته اینطور که دوستان اسکرین شات گذاشتن با پروفایل گیم شاتل با سرورهای بتل فیلد حتی پینگ ۹۰ هم داشتند.بازم شانس شماست که کدوم بهتر جوابگو باشه توو منطقه شما.

شاتل مخابرات منطقه ما رو ساپورت نمیکنه.شاید باورت نشه ولی منطقه مخابراتی ما آشغال ترین منطقه مخابراتیه تهرانه.هیچ شرکتی ساپورتش نمیکنه.

شاتل مخابرات منطقه ما رو ساپورت نمیکنه.شاید باورت نشه ولی منطقه مخابراتی ما آشغال ترین منطقه مخابراتیه تهرانه.هیچ شرکتی ساپورتش نمیکنه.

هم منطقه ایم.پارس آنلاین پینگش نسبتا مناسبه
با توجه به صحبت دوستمون همون پارس آنلاین بگیرید.

دوستان اینجا کسی از های وب مودم وایرلس ​گرفته می خواستم آنتن دهی و قیمتش رو بپرسم ؟

من باهاشون تماس گرفتم،گفتند که های وب به کاربران خانگی سرویس وایرلس نمیده.

- - -ویرایش - - -

با توجه به صحبت دوستمون همون پارس آنلاین بگیرید.

یه سوال دیگه،میدونی BF3 ساعتی چند مگ تقریبا ترافیک مصرف میکنه؟؟؟

من باهاشون تماس گرفتم،گفتند که های وب به کاربران خانگی سرویس وایرلس نمیده.

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه،میدونی BF3 ساعتی چند مگ تقریبا ترافیک مصرف میکنه؟؟؟
دقیق نمیشه گفت چقدر مصرف میکنه به تعداد پلایرها ، مپ و خیلی چیزهای دیگه بستگی داره.مثلا شما توو یک سرور ۱۶ نفری شاید در یک ساعت ۳۰ مگابایت هم مصرف نکنی ولی توو یک سرور ۶۴ نفری ساعتی ۸۰ تا ۹۰ مگ مصرف بشه.

دوستان من واقعا گیج شدم همونطور که میدونید من با سرعت اینترنتم مشکل داشتم ویندوز لپ تاپ م رو عوض کردم درست نشد یه تست سرعت گرفتم سرعت آپلود بود ۴۰۰ کیلوبایت بر ثانیه و دانلود بود ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه اینترنتو وصل کردم به ps4 اونهم تست گرفتم بازم مثل همین سیستمم سرعت آپلودش از دانلودش بیشتر بود دفعه آخر وصلش کردم به سیستم ذغالی دسکتاپم و در کمال تعجب سرعت دانلود بود ۱ مگابایت بر ثانیه و آپلودش هم همون ۴۰۰ کیلوبایت بود همه رو هم با کابل تست گرفتم، کسی تو این زمینه تخصص داره کمکم کنه؟ واقعا موندم مشکلش چیه ؟

دوستان من واقعا گیج شدم همونطور که میدونید من با سرعت اینترنتم مشکل داشتم ویندوز لپ تاپ م رو عوض کردم درست نشد یه تست سرعت گرفتم سرعت آپلود بود ۴۰۰ کیلوبایت بر ثانیه و دانلود بود ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه اینترنتو وصل کردم به ps4 اونهم تست گرفتم بازم مثل همین سیستمم سرعت آپلودش از دانلودش بیشتر بود دفعه آخر وصلش کردم به سیستم ذغالی دسکتاپم و در کمال تعجب سرعت دانلود بود ۱ مگابایت بر ثانیه و آپلودش هم همون ۴۰۰ کیلوبایت بود همه رو هم با کابل تست گرفتم، کسی تو این زمینه تخصص داره کمکم کنه؟ واقعا موندم مشکلش چیه ؟
شما هر دفعه با یه سرور مشخص تست نمیکنید احتمالا...ps4 که با سرور سونی هست...تو ویندوز هم با سرور مشخصی تست بگیرید...شما از تو کنترل پنل مودم هم سرعت دان و اپ رو هم میتونی متوجه شی که isp رو چند بسته سرویس شما رو ...و با اون هم مقایسه ای بکنی

آقا من الان کیلزون دارم آنلاین بازی میکنم بدون مشکل. با اینترنت مخابرات!
اگه همیشه بشه بازی کرد که دیگه نرم دنبال یه سرویس دیگه. ها؟
البته الان کله‌ی سحره! شاید مال اینه که بدون مشکل بازی میکنم!

آقا من الان کیلزون دارم آنلاین بازی میکنم بدون مشکل. با اینترنت مخابرات!
اگه همیشه بشه بازی کرد که دیگه نرم دنبال یه سرویس دیگه. ها؟
البته الان کله‌ی سحره! شاید مال اینه که بدون مشکل بازی میکنم!
پسر خوب الان بهترین زمان واسه بازی کردنه توی مخابرات چون خلوته اما ساعت 7 به بعد افتضاح میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or