بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دوستان سرعت دانلودتون امروز درسته؟؟؟

سرعت دانلود من امروز نابود شده::-o:-o:-o

49192822607587685636.png

سرعت دانلود چی هست؟؟/ والا من الان دو ماهه فقط به لود شدن پیج دارم فکر میکنم

al10-chief

کاربر سایت
Nov 6, 2013
28
نام
علیرضا
سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید میخواستم 10 مگ محدود آسیا تک بگیرم 1-سرعت دانش روزانه و شبانه چنده؟ 2-پینگ اسیا تک خوبه؟3- به نظرتون اسیا تک بهتره یا پارس انلاین؟

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
خیلی وضعیت بد شده...دیشب که کلاً جز فارس نیوز هیچ سایتی باز نمیشد واسم..
الانم همش timeout هست..
این نت فقط بدرد چت کردن میخوره.
2 مگ پارس افلاین

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
بهترین اینترنت ایران مال منه =))
3522013594.png
99% SLOWER THAN

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید میخواستم 10 مگ محدود آسیا تک بگیرم 1-سرعت دانش روزانه و شبانه چنده؟ 2-پینگ اسیا تک خوبه؟3- به نظرتون اسیا تک بهتره یا پارس انلاین؟

من اسیاتک دارم برای من که داغونه مرکز مخابراتی شما رو نمیدونم چطوره اما به جای شما بودم پارس انلاین میگرفتم

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
دوستان کسی اینجا میتونه کمک کنه؟
من پینگم خوبه ولی هرچند دقیقه مثلا از 120 میره رو 2000! الان مخابرات دارم قبلا عصرتلکام هم داشتم همین بود! از ساعت هشت صبح شروع میشه رو این خط تلفن هم ندارم فقط اینترنت!

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
دوستان کسی اینجا میتونه کمک کنه؟
من پینگم خوبه ولی هرچند دقیقه مثلا از 120 میره رو 2000! الان مخابرات دارم قبلا عصرتلکام هم داشتم همین بود! از ساعت هشت صبح شروع میشه رو این خط تلفن هم ندارم فقط اینترنت!

دوست عزیز اگر مشکل با عوض کردن شرکت اینترنت پا برجاست به احتمال زیاد خط تلفنتون نویز داره یا سیم کشی تلفن ساختمان مشکل داره.از سر خط تلفن امتحان کنید اگر مشکل باز حل نشد دیگه برمیگرده به ام دی اف مخابرات که کاری از شما ساخته نیست.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دو روزه پینگ وایمکس ایرانسل زده روی تایم اوت فقط...نمیشه بازی کرد باهاش...سرعت دانلود همونه فعلا...

به نظرم بهترین پینگ رو فقط و فقط مخابرات میده بهت...

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
پارس انلاین تهرانو کرج عالییه خوراک گیمه و دانلودشم تا 9 مگ بازه شما یه 256 3ماه بگیر زنگ بزن به پشتیبانی بگو گیمرم بزار رو پروفایل گیم یا بگو دانلود زیاد میکنم بزا رو اون پروفایل بعد اصلا مهم نیست سرویست چیه 256 میکنش 512 1024 بستگی داره ختتم بکشه

فقط سرویس 128 کاری ندارن ولی از 256 برات مفتی ارتقا میده با این ترفندی که گفتم حالا هرکی دوست داشت تشکر بزنه :)

خورشید نتم برای کرجی ها خیلی خوبه وایرلس داره...شب خوش
سرعت نت ایران=حلزون حامله تو سر بالایی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
داداش مطمئنی از رسپینا اینترنت داری? فکر کنم بهت انداختن

www.speedtest.net/result/3504609160.png

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

اره داداش اما 1 ماهی میشه پینگم خیلی خرابه سرعت دانلود از سرورهای خارجی هم که داغونه کلی هم خرج کردم اما فایده نداشت

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه های پارس آنلاینی سرعت دانلودشون نسبت به قبل از عید کاهش پیدا نکرده؟! مثلا من تا قبل از عید سرعت دانلودم با 512 صبح ها تا 400 هم میرفت اما الان خودشو می ترکونه 120 بالاتر نمیره. تا یکی دو هفته پیش می گفتن مشکل پهنای باند دارن (به خصوص مرکز اهواز). می خواستم بدونم کسی هم مشکل من رو داره یا نه؟! ممنون از همتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر