بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
نه خوشبختانه مخابرات نامحدودش واقعیه! سرعت رو کم نمیکنه.........
پینگ مخابرات هم زیاد جالب نیست،توی مناطق مخابراتی با یوزر کم فقط پینگش میگن خوبه.....
+

هیچی دیگه اول با داتک کنسل میکنی و میگی دیگه نمیخوام ازتون اینترنت بگیرم :|
بعد اقدام میکنی برای مخابرات یا ایرانسل :d
برای گرفتن اینترنت از مخابرات،با صاحب خط + مدارکش برو مرکز مخابراتی منطقتون،همون روز ثبت نام هم معمولا برات وصل میکنن...

نزدیک خونمون ی مخابرات هست.این باعث میشه سرعتم خوب باشه؟ایرانسل چجوری؟حتما باید صاحب خط باشه؟تشکر

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این مخابرات که یه روزه وصل میکنه چرا درخواست رانژه از شرکت هایی مثل شاتل و ... اینقد طول میکشه ؟
والا دقیق نمیدونم ولی فکرکنم چون خطوط تلفن و .... مستقیما زیر دست خود مخابرات هست...........
+
نزدیک خونمون ی مخابرات هست.این باعث میشه سرعتم خوب باشه؟ایرانسل چجوری؟حتما باید صاحب خط باشه؟تشکر
آره این مورد میتونه تاثیر گذار باشه ولی موردی که بیشتر تاثیر میزاره شلوغ یا خلوت بودن اون منطقه مخابراتی هست،اگه یوزر کم داشته باشه باعث میشه پینگ بهتر داشته باشی،میزان قطعی،پکت لاست و ... هم میاد پایین.....
برای وایمکس هم اصلا خط تلفن لازم نیست که صاحب خط بخواد :d

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
ببخشید اگه بخوام از ایرانسل اینترنت یگیرم چه مراحلی انجام بدم؟درضمن برای گرفتن اینترنت از مخابرات یا ایرانسل باید مودم تغییر داد؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
لطفا یکی جواب منو بده
دوستان اين سرويس گيمينگ شاتل چه تغييرى ايجاد ميكنه؟
بعد تهران منطقه شهرآرا و گیشا كدوم شركت سرويس بهترى ميده؟

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
دوستان اهوازی کسی از های وب 8مگ گرفته؟ این طرح گنجینه که میگه 9 ماه 54 تومن چطوره؟ اوضاع پینگ و پکت لاست چطوره؟ این مخابرات خیلی time out داره خسته شدم!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
ببخشید اگه بخوام از ایرانسل اینترنت یگیرم چه مراحلی انجام بدم؟درضمن برای گرفتن اینترنت از مخابرات یا ایرانسل باید مودم تغییر داد؟
میری نمایندگی با شناسنامه + کارت ملی + قبض تلفن ثابت (صرفا جهت آدرس و کد پستی) بعد فرمارو پر میکنی و فرداش میان بهت تحویل میدن! من موقعی که ثبت نام کردم فرداش جمعه بود گفتم عجله دارم، نیم ساعتی همون جا بهم تحویل دادن. برای مودم هم مخابرات فرقی نمیکنه ولی ایرانسل باید مودم وایمکس بگیری

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
میری نمایندگی با شناسنامه + کارت ملی + قبض تلفن ثابت (صرفا جهت آدرس و کد پستی) بعد فرمارو پر میکنی و فرداش میان بهت تحویل میدن! من موقعی که ثبت نام کردم فرداش جمعه بود گفتم عجله دارم، نیم ساعتی همون جا بهم تحویل دادن. برای مودم هم مخابرات فرقی نمیکنه ولی ایرانسل باید مودم وایمکس بگیری

خب من کارت ملی ندارم،صاحب خط حتما باید باشه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
خب من کارت ملی ندارم،صاحب خط حتما باید باشه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
مخابراتو نمیدونم والا ولی ایرانسل باید حتما کارت ملی داشته باشی و 18 سالت باشه. اگه میخوای به نام کسی دیگه بنویسی، باید طرف باشه! صاحب خط هم اگه منظورت خط تلفن ثابته، نه وایمکس اصلا به تلفن ثابت ربطی نداره و بی سیمه. اون قبض تلفنم فقط برای آدرسه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سرعتو بعد دانلود زیاد که کم نمیکنن ؟؟ پینگ چی خوبه ؟؟

سرعتش از همون اول کمه!!!(البته نه در حد شاتل و...) البته واسه بعضیا ممکنه سرعتش خوب باشه چون مثلن سرعت 2مگش تا 300 فک کنم برسه!
ولی محدوداش اغلب میگن سرعتش خوبه!(البته تو شهر ما که هرکی نامحدود داره باز سرعتش کمه!)

درباره پینگ، یکی از دوستام که تو روستاست و مخابرات داره پینگش با 4.2.2.4 حول 160 170 میچرخه! فاصله با مرکز مخابراتیشو در نظر بگیرین(شاید 20 30 کیلومتر!!) حساب کار دستتون میاد! البته شایدم همون طور که دوستمون گفت بخاطر کم یوزری منطقش باشه!

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
دوستان الان من اگه 512 مخابراتو بگریم با حدود 60 65 دانلود میکنه, آیا شبها در ساعات مجانی هم با همین سرعت دانلود میکنه یا میارن پایین؟
و اینکه با دانلود زیاد در ساعات رایگان سرعتو کم میکنه یا نه؟

ممنون.

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان الان من اگه 512 مخابراتو بگریم با حدود 60 65 دانلود میکنه, آیا شبها در ساعات مجانی هم با همین سرعت دانلود میکنه یا میارن پایین؟
و اینکه با دانلود زیاد در ساعات رایگان سرعتو کم میکنه یا نه؟

ممنون.
نخیر.سرعتش پایین نمیارن تو شب. هر چقدر می خوای دانلود کن.تا 999 گیگ جا داری.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ای بابا این شاتل چقد طول میده تا وصل کنه .. دوشنبه مدارکو دادیم تازه پنج شنبه ارسال کردن مخابرات
از مخابرات میگرفتیم انگاری بهتر بود یه روزه وصل میشد 8-|

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سرویس طلایی مخابرات.
3335023276.png

ViGBVX.jpg

جدا از پینگ و سرعت یکی از خوبی های مخابرات اینه که اگر وضعش افتضاح بشه کلا نمیتونی وصل بشی ولی وقتی وصل بشی کیفیتش همینطوری ثبات داره.
این سرویس های طلایی مخابرات فقط واسه تهرانه؟ منم مخابراتم ولی هم این سرویس های طلایی نیستش تو لیستش!؟؟؟

- - -ویرایش - - -

نخیر.سرعتش پایین نمیارن تو شب. هر چقدر می خوای دانلود کن.تا 999 گیگ جا داری.
ماه اول سرویس دانلود رایگانش کم نمیکنه ولی وقتی مدام شبانه دانلود کنی مخابرات واسه سرویس شبانه محدود کننده سرعت میذاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر