بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

بابا تیکه انداخته.آخه با 65 تا انتظار داری 999گیگ در ماه دانلود کنی:d

من با سرعت ١ مگ کلی دانلود کردم!
ولی اگه از یه حدی در روز دانلود کنی،قطعت میکنن(سه تا خونه که اینترنت مخابرات داشتن)
گفتم شاید از ٩٩٩ بگذری،بگن:تو دیگه چه انگلی هستی!...

ما منتظر رانژه شدن خط توسط مخابراتیم امروز دیدم 1 ساعتی تلفن قطع بود بعد که وصل شد یه مودم وصل کردم دیدم چراغ ADSL روشن و ثابت مونده .. ولی از شرکت شاتل زنگی به ما نزدن .. داستان چیه ؟:-/

دوستان جریان چیه پارس آنلاین ۵۱۲ دارم و داتک ۲۵۶ ۳ روزه هر چی دانلود میکنم سرعت رو ۴۰۰ KB/S تا ۵۵۰ ثابته یعنی دارم خواب میبینم !!!!!!!!!

02496197323044307011.png

سرویس 8 مگ شاتل وصل شد و دانلود روی 9301 و آپلود روی 1024 گذاشتن و راحت با 1 مگ دانلود میکنم....اما مشکل دیگه به نام time out پابرجاست
زنگ زدم میگه زیرساخت با https مشکل پیدا کرده و سرویس گیمینگ هم 1 هفته زمان میبره تا وصل بشه و پهنای باند رو هم نصف میکنه...گفتم بیخیال با همین کاهش دهنده های پینگ سر میکنم

دوستان كاهش دهنده هاى پينگ چقدر پينگ رو پايين مياره؟ ميشه روش هاشو مثال بزنيد؟

شما که پینگت خوبه.تست گذاشته بود صفحه قبل.
بهترین پینگ با اروپا بین 90 میلی ثانیه تا 100 هست.که واسه شما هم در همین حدوده دیگه.کاهش دهنده هم واسه اونایی که پینگشون خوبه تاثیر نداره!.
بهترین پینگی که من دیدم تو این تاپیک 87 بود با اروپا که پینگ داخلی اون طرف زیر 10 میلی ثانیه بود با سرورای داخل ایران.
دیگه بهتر از این نمیشه دیگه.

شما که پینگت خوبه.تست گذاشته بود صفحه قبل.
بهترین پینگ با اروپا بین 90 میلی ثانیه تا 100 هست.که واسه شما هم در همین حدوده دیگه.کاهش دهنده هم واسه اونایی که پینگشون خوبه تاثیر نداره!.
بهترین پینگی که من دیدم تو این تاپیک 87 بود با اروپا که پینگ داخلی اون طرف زیر 10 میلی ثانیه بود با سرورای داخل ایران.
دیگه بهتر از این نمیشه دیگه.

آخه سرويس گيمينگ رو فعال كردم تازه تست با ايران گرفتم فهميدم پهناى باندم نصف شده!
حالا يه كاريش ميكنم...

به PSN وصل نمیشدم

زنگ زدم به شاتل گفت کلا اختلال داره چند روزی سایتهایی که پروتکل HTPP هست !

امیدوارم تا عید درست شه ، سرعتم هیچ مشکلی نداره اما SIGN IN نمیشم ! کلا تو سایت هایی که یوزر پس می خوان این مشل بوجود اومده واسه شاتل

به PSN وصل نمیشدم

زنگ زدم به شاتل گفت کلا اختلال داره چند روزی سایتهایی که پروتکل HTPP هست !

امیدوارم تا عید درست شه ، سرعتم هیچ مشکلی نداره اما SIGN IN نمیشم ! کلا تو سایت هایی که یوزر پس می خوان این مشل بوجود اومده واسه شاتل

مسخرشو درآوردن اشکم دراوووووومده 1 هفته .... ترکیده اصلا خداوکیلی

به هیچ وجه نمیشه الان 1 هفته دیگه با این شاتل واموونده وصل PSN شد..

من ***** اون کسی رو که به اینا تندیس برترین ارائه دهنده اینترنت تو کشور و داد ..... حسابی کفری ام ازشون - هر روز میخوام زنگ بزنم واسه تخلیه پورت بره گورشو گم کنه باز میگم ولش کن اونجوری ام خیلی طول میکشه همین امروز فردای که درست بشه که الان 10 روزه هیچی به هیچی - از اونموقع تا الان اگه درخواست تخلیه پورت داده بودم نت بعدیم هم وصل بود اینقد که به هوای این شاتل بی صاحاب واستادیم ..

با سرویس 2 مگ پارس آنلاین توی ساعات رایگان 1 مگ دانلودمه.بنظرت با 8 مگ 1 مگ دان میکنی سرعتش یه مقدار زیاد نیست:) راستی توی ساعات رایگان 1مگ دان میکنی دیگه:-/

اینو 3 ماهه گرفتم ببینم چجوریه ...میخوام بعد این 3 ماه پارس آنلاین برم
ساعت رایگان هنوز امتحان نکردم امشب میزارم

مسخرشو درآوردن اشکم دراوووووومده 1 هفته .... ترکیده اصلا خداوکیلی

به هیچ وجه نمیشه الان 1 هفته دیگه با این شاتل واموونده وصل PSN شد..

من ***** اون کسی رو که به اینا تندیس برترین ارائه دهنده اینترنت تو کشور و داد ..... حسابی کفری ام ازشون - هر روز میخوام زنگ بزنم واسه تخلیه پورت بره گورشو گم کنه باز میگم ولش کن اونجوری ام خیلی طول میکشه همین امروز فردای که درست بشه که الان 10 روزه هیچی به هیچی - از اونموقع تا الان اگه درخواست تخلیه پورت داده بودم نت بعدیم هم وصل بود اینقد که به هوای این شاتل بی صاحاب واستادیم ..

میگم پس من فقط مشکلی ندارم ! از خیلی آشغاله !

بریم پارس آنلاین یا مخابرات یا تلکام !

عزیز شما هم فشار بیار درستش کنن ! چند نفری هی داریم زنگ میزنیم بهش

( البته پارس آنلاین هم تو تابستون ۲-۳ هفته اینطوری شد ! )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or