بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

نه تقریبا 2 هفته میشه سرعت ها چهار برابر شده البته طرح های جدول اول رو شامل میشه نه پاییزه یا صبا.
منظورتون از طرح های جدول اول چیه ؟ منظورتون همون جدول فروش نقدیه دیگه ؟
من تو طرح پاییزه بود فکر کنم ثبت نام کردم که مودم رایگان هم میداد . یعنی مال ما 4 برابر نمیشه ؟ :d

شاتل هم قیمت ها رو کاهش داده و گویا محدودیت دانلود رو هم برای سرویس های نامجدودش ورداشته که عکس زیر (کنترل پنتل سرویس بنده) گویای این حرف هست درضمن 16 روز هنوز از سرویسم باقی مونده و هیچگونه اعمال محدودیتی ندیدم (البته ماه پیش هم به همین منوال بود).این تست هم همین الان گرفتم که سرورها هم تقریبا" شلوغ هست:

عزیز قیمت سرویست چنده؟
راضی هستی از دانلود در ساعات رایگانش؟ شب تا صبح چه ساعاتی رایگانه؟
ممنون.
با مالیات میشه حدود 19 تومن
راستش خیلی وقت بود شبانه دانلود نمیکردم اما یک 1 هفته ای هست دانلود میکنم که البته سرور داخلی هست شبی حدود 1 گیگ دانلود میکنه.
ساعات رایگان هم 2-7 هست .

شاتل هم قیمت ها رو کاهش داده و گویا محدودیت دانلود رو هم برای سرویس های نامجدودش ورداشته که عکس زیر (کنترل پنتل سرویس بنده) گویای این حرف هست درضمن 16 روز هنوز از سرویسم باقی مونده و هیچگونه اعمال محدودیتی ندیدم (البته ماه پیش هم به همین منوال بود).این تست هم همین الان گرفتم که سرورها هم تقریبا" شلوغ هست:

مال چه سرویسیه؟

مشكل https حل نشده؟
شما سرويس گيمينگ رو فعال كردى؟

مال چه سرویسیه؟
شاتل
مشكل https حل نشده؟
شما سرويس گيمينگ رو فعال كردى؟
Https برای من از اولشم مشکل نداشت!
بعله سرویس گیمینگ هم فعاله گاهی اوقات هم توی بتلفیلد پینگ 90 هم میگرفتم!
دوستان نگفتین برای بازی آنلاین کدوم ISP از همه بهتره؟
اصلا فرقی دارن؟
اگر سرعت دانلود و باقی چیزا برات مهم نیست مطمئنن مخابرات فکر مکینم پینگش از بقیه ISPـها بهتر باشه اگرم سرعت دانلود برات مهمه شاتل و پارس آنلاین کیس های مناسبی هستن!

بچه ها این ISP ما هم شاتل هست ولی یک مشکلی داشتم ، میخواستم بدونم برا شما هم همچین اتفاقی میفته یا نه ؟!
الان من چندوقتیه که وقتی میخوام برم سایت Google اصلا باز نمیکنه ، کسی این مشکل رو داشته !؟

اگر سرعت دانلود و باقی چیزا برات مهم نیست مطمئنن مخابرات فکر مکینم پینگش از بقیه ISPـها بهتر باشه اگرم سرعت دانلود برات مهمه شاتل و پارس آنلاین کیس های مناسبی هستن!
خب با کنسول هم دانلود میکنم دیگه پس سرعت دانلود مهمه

بچه ها این ISP ما هم شاتل هست ولی یک مشکلی داشتم ، میخواستم بدونم برا شما هم همچین اتفاقی میفته یا نه ؟!
الان من چندوقتیه که وقتی میخوام برم سایت Google اصلا باز نمیکنه ، کسی این مشکل رو داشته !؟

من اين مشكل رو دارم
در كل روز شايد يه بار به گوگل وصل شه

خب با کنسول هم دانلود میکنم دیگه پس سرعت دانلود مهمه
خوب پار انلاین و شاتل به نظرم کیسای مناسبی هستن البته باید توی منطقه ی حودتون هم پرس و جو کنی ببینی چه ISP از همه بهتره مورد دوم هم تجربه ی شخصی هست که انکار ناپذیره!
برای من مشکل مشابهی داره بعضی اوقات روتر به نت وصل هست ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه و مجبورم یه دور ریکانکت کنم (چندروزی هست اینطوری شده) شما هم یه دور مودم رو ریکانکت کن شاید برطرف بشه اگر نشد با ساپورتشون تماس بگیر مشکل و باهاشون درمیون بزار کمکت میکنن گاهی اوقات حواسشون نیست رو بعضی حط ها اشتباهیی یه سری باگ میندازن اینطوری میشه!

مشکل از سروره" همین.سرور شلوغه و سرعتت بالا پایین میشه.برو سایت minitoons.ir یا downloadha.com دانلود کن ببین سرعتت بازم اینجوری میشه

آره داداش این دوتا سایتی که گفتی هم رفتم و باز هم مشکل داشته یعنی سرعت تا 230 میره یهو صفر میشه باز از نو سرعت میگیره!!!
ولی از سایتهایی مثل ps-army.com یا freegames.ir دانلود میکنم سرعت همینطور رو 230 قفله و زیاد بالا و پایین نمیشه.

شاتل

Https برای من از اولشم مشکل نداشت!
بعله سرویس گیمینگ هم فعاله گاهی اوقات هم توی بتلفیلد پینگ 90 هم میگرفتم!

میدونم یعنی چه طرحی منظورمه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or