بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

الان من رفتم تو سایت مخابرات درخواست افزایش پهنای باند دادم ( از 512 به 1 مگ ) به نظرتون موافقت میشه؟ پیگیری رو که میزنم میزنه هنوز Pending ـه :دی

اقا من بخوام 1 مگ نامحدود بگیرم از مخابرات از حدشون:-& بیشتر برم سرعت رو کم میکنن؟؟مازندران...

شما اگه میخوای نامحدود بگیری و با سرعت 60 کیلوبایت واسه دانلود مشکلی نداری.می تونی بگیری! مخابرات نامخدودش واقعا نامحدوده.
اگه واسه وبگردی می خوای و مصرفتم بالاست بهتره 512 نامخدود بگیری.بصرفه تره.بین 45 تا 50 هم نوسان داره سرعت دانلودش!

2 مگ نامحدود هست که 120 تا سرعت دانلودشه.ولـی گـرونـه!

دوستان پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان دیگه مبین نت نگیرید. من وسط تهران 1 سیگنال هم ندارم! وضعیت سرعتم که ر...ده رسما. سرویس 2 مگ دارم سرعت دانلود از 40 هم بالاتر نمیره. به پشتیبانی هم که زنگ می زنی چرت و پرت تحویل میدن
الانم که گند زدن توی ساعات مجانی
خلاصه اینکه اصلا طرف این isp نرید
عصر تلکام رو بهتون پیشنهاد می کنم خودمم دارم میرم طرفش یه سر به سایتش که بزنید می بینید چه امکانات خفنی داره. من 4 سال پیش از عصر تلکام استفاده می کردم توی روز سرعتم دانلودم 800 کیلوبایت تو ثانیه بود و توی شب هم تقریبا همینقدر. از نظر پینگ هم که فوقالعاده بود
چرا پس عوض کردی؟:)

دوستان یکی در مورد SNR به من توضیح میده کامل ؟
و ایا خودم کاری از دستم بر میاد که فیکسش کنم ؟؟

میتونی تلفنو مستقیم از در خونه به مودم وصل کنی و بفهمی مشکل از سیم کشی ساختمونه یا نه! اگه بود که بهترین راه اینه که سیم بلند بگیری و بیاریش تا داخل خونه!

- - -ویرایش - - -

چرا پس عوض کردی؟:)

آدمی اینجوریه که همیشه میخاد یه پله بالاتر بره ولی بیشتر اوقات راهو عوضی میره!!

isp منم نمایندگی عصر تلکامه و سرعت که عالیه و قبلنا که اون دوستمون گفتن، پینگ عالی بود ولی از یه سال پیش رفت رو 300 و پایینم نیومد تا دیروز که میبینم شده 200!!(البته فقط با 4.2.2.4 و گوگل!!)

آخرین ویرایش:
بچه ها من رو کار از دم خونه تا اتاقم سیم کشی کنم درست میشه مشکل نویز و سبگنالم ؟؟ آخه همه جارو چک کردم مشکل از سیم کشی داخلیه

سیگنالم ۵-۶ هست نویز هم وحشتناک ! الان ۲۵۰ دارم dl میکنم طرف میگفت میره بالای ۴۵۰ اگه درست شه خطت

اشتراک 2 مگ مخابرات تهران سرعت دانلودش نزدیک به 250kb هست و البته نامحدوده
اشتراک 1 مگ هم تا 140kb میرسه این هم نامحدوده
اشتراک 512 هم سرعتش نزدیک به 64kb میرسه و نامحدود
اگر کاربر بخواد میتونه در خواست بده اشتراکش به محدود تعویض بشه

اینترنت مخابرات پکت لاست و پینگ بالایی در طول شبانه روز داره

(دلیل اصلیش کمبود یا نبود پهنای بانده که معمولا یک خط اختصاصی رو بیش از حد معمول و استاندارد به اشتراک میزارند)

فکر کنم توی شهرستانهای دیگه نسبت به تهران , قیمت و سرعت متفاوت باشه

اگر میخواین حرفه ای بازی کنید و در طول شبانه روز از بازیتون لذت ببرید پیشنهاد میکنم از مخابرات اینترنت نگیرید

اینترنت مخابرات فقط بدرد خوره های دانلود و... میخوره همین :d این حرف یکی از مسئولین خود شرکت مخابراته که به من گفت

اشتراک 2 مگ مخابرات تهران سرعت دانلودش نزدیک به 250kb هست و البته نامحدوده
اشتراک 1 مگ هم تا 140kb میرسه این هم نامحدوده
اشتراک 512 هم سرعتش نزدیک به 64kb میرسه و نامحدود
اگر کاربر بخواد میتونه در خواست بده اشتراکش به محدود تعویض بشه

اینترنت مخابرات پکت لاست و پینگ بالایی در طول شبانه روز داره

(دلیل اصلیش کمبود یا نبود پهنای بانده که معمولا یک خط اختصاصی رو بیش از حد معمول و استاندارد به اشتراک میزارند)

فکر کنم توی شهرستانهای دیگه نسبت به تهران , قیمت و سرعت متفاوت باشه

اگر میخواین حرفه ای بازی کنید و در طول شبانه روز از بازیتون لذت ببرید پیشنهاد میکنم از مخابرات اینترنت نگیرید

اینترنت مخابرات فقط بدرد خوره های دانلود و... میخوره همین :d این حرف یکی از مسئولین خود شرکت مخابراته که به من گفت
مال مشهد هم همینه که البته درستشم همینه . الان دو مگ با 4 گیگ حجم 20 تومن تو مشهد بعد همین 2 مگ با 40 گیگ حجم 75 تومنه :| الان من دو مگش رو دارم شبی حدودا 3-4 گیگ دانلود میکنم پینگ هم اکثرا 130 هست ولی وقت میرم تو استیم نسبتا زیاد قطع و وصل میشه که مشکلش رو نمیدونم . ولی در کل خیلی راضیم ازش
اون بنده خدا هم راست گفته :d خداییش این شرکت هر چی باشه واقعا کمتر از بقیه ی شرکت ها دزدی میکنه نمونش همین مبین نت که خودتون میدونید برای اینکه پهنای باندش بمونه تو جیبش چه کارا که نکرده . شاتل هم دقیقا همین کار مبین نت رو میکنه یعنی هر وقت دوست داشتن سرعت دانلود شبانت رو میارن پایین هیچ کاری هم نمیتونی بکنی ولی مخابرات من حدود 5 ماهه دارم اگر سرعت شبانش پایین اومده فرداش دو برابر بوده :| یک روز هم که قاطی کرده بود سیستمش حجم کم نمیکرد ما هم از خجالتشون در اومدیم :d

دوستان مخابرات دیگه اینترنت نامخدود نمیده؟ :|
اگه اینترنتش محدود هست،دانلود رایگان شبانه داره؟
+
حجم اینترنت 512 برای 1 ماه چقدر هست؟

من تهرانم و از مخابرات سرویس میگیرم.اصلا من با سرعت دانلود کاری ندارم و برام مهم نیست فقط و فقط برام پینگ مهمه که گند زده به اعصابم.موهام رنگه دندونام شده دیگه !!! ساعت 1 شب به بعد به 4.2.2.4 پینگ میگیرم پینگم 120 تا 140 حتی یه بار به 93 هم رسید و این وضعیت ادامه داره تا ساعت 11 صبح،11 صبح به بعد پینگ میشه 210 تا 300 هر کاری هم میکنم پایین نمیاد.بارها و باره این مشکلو زنگ زدم گفتم چرت و پرت جوابمو دادن متاسفانه !!! باو میگن پینگ تا 300 عادیه و وقتی گوگل رو باز میکنه یعنی اینترنتت سالمه !!! فقط فقط فقط هم مشکله من پهنای باند مزخرف تهرانه !!! من الان 512 نا محدود دارم و وضعیتم این جوریه.سوالی که از دوستان دارم،اگه من این 512 رو به 1 مگ تغییر بدم پینگم ثابت و زیر 150 میشه؟؟؟ و اینکه الان پینگ شاتل و پارس آنلاین توی تهران چه جوریه؟؟؟ در طول روز زیر 150 باقی میمونه؟؟؟

آخرین ویرایش:
من میخوام سرویس 10 مگ بگیرم، از کجا بفهمم خطم میکشه؟ یا مثلا نویز ندارم و سرعت کامل رو بهم میده؟
الان 1 مگ دارم، تقریبا 128 کیلوبایت رو کامل بهم میده
من تهرانم و از مخابرات سرویس میگیرم.اصلا من با سرعت دانلود کاری ندارم و برام مهم نیست فقط و فقط برام پینگ مهمه که گند زده به اعصابم.موهام رنگه دندونام شده دیگه !!! ساعت 1 شب به بعد به 4.2.2.4 پینگ میگیرم پینگم 120 تا 140 حتی یه بار به 93 هم رسید و این وضعیت ادامه داره تا ساعت 11 صبح،11 صبح به بعد پینگ میشه 210 تا 300 هر کاری هم میکنم پایین نمیاد.بارها و باره این مشکلو زنگ زدم گفتم چرت و پرت جوابمو دادن متاسفانه !!! باو میگن پینگ تا 300 عادیه و وقتی گوگل رو باز میکنه یعنی اینترنتت سالمه !!! فقط فقط فقط هم مشکله من پهنای باند مزخرف تهرانه !!! من الان 512 نا محدود دارم و وضعیتم این جوریه.سوالی که از دوستان دارم،اگه من این 512 رو به 1 مگ تغییر بدم پینگم ثابت و زیر 150 میشه؟؟؟ و اینکه الان پینگ شاتل و پارس آنلاین توی تهران چه جوریه؟؟؟ در طول روز زیر 150 باقی میمونه؟؟؟
سرعت اینترنت ربطی به پینگ نداره
شاتل مثل اینکه یه سرویس گیم راه انداخته یعنی اینترنت رو که میگیری ازشون بعد بهشون زنگ میزنی میگی من گیم سرویس میخوام اونام یه کاری میکنن که پینگت میاد پایین، ولی من خودم ندارم و امتحان نکردم، اول یه تحقیقی راجع بهش بکن بعد از صلاح دیدی عوض کن

اخه از پارس انلاین داشتم که افتضاح شده بود این اواخر.
میخواستم نامحدود مخابرات بگیرم که یه عده میگن دیگه نمیده و بعضی ها میگن نه هنوز.نامحدود میده....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or