بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

دوستان برای آنلاین بازی کردن با کنسول کدوم ISP و چه سرعتی رو پیشنهاد می کنید؟
من میخوام PS4 بخرم بعد میخواستم بدونم که برای آنلاین بازی کردن کدوم ISP از همه بهتره
ممنون میشم راهنماییم کنید

پارس آنلاین قیمت ها رو بهتر کرده

سرویس 10 گیگ 512 حدود 7-8 تومن ارزون شده از 35 تومن اومده 28 تومن
سرویس 30 گیگ 512 از 71 تومن شده 63 تومن
هر گیگ شده 3600

حرکت خوبیه اما امیدوارم کیفیت سرویس ها از این بدتر نشه, پارس آنلاین که روزانه خیلی راضیم اما شبانه به زور 700-800 مگ میده برای من :| اونم 3-4 روز در هفته , بقیه روزها صبح پا میشم میبینم همه دانلود ها ارور دادن و هیچی دانلود نشده

نمیدونم چرا وقتی با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 یا گوگل پینگ میگیرم همش 200ـه ولی وقتی از سایت اسپیدتست پینگ میگیرم بالای 300ـه!!
به نظرتون مشکل چیه!؟

الان من از صبانت اینترنت میگیرم

نامحدود 128 ش 25 تومنه (که اگر بالای 10 گیگ در ماه استفاده کنی یا دسترسی رو قطع میکنن یا سرعت رو کم میکنن احتمالا)
اما مخابرات همون 128 رو ماهانه میده 12500 تومن . (بعضی ها که استفاده کردن میگن که مخابرات محدودیتی در تو سرویس نامحدود نداره)
اینترنت 1 مگ رو صبانت میده ماهی 208 تومن , مخابرات میده 43 تومن !
(قیمت های مخابرات رو از فایل pdf ای که تو خود سایتشون گذاشته بودن دیدم)

من فقط یه سوال دارم . چرا اختلاف قیمت انقدر زیاده ؟

الان من از صبانت اینترنت میگیرم

نامحدود 128 ش 25 تومنه (که اگر بالای 10 گیگ در ماه استفاده کنی یا دسترسی رو قطع میکنن یا سرعت رو کم میکنن احتمالا)
اما مخابرات همون 128 رو ماهانه میده 12500 تومن . (بعضی ها که استفاده کردن میگن که مخابرات محدودیتی در تو سرویس نامحدود نداره)
اینترنت 1 مگ رو صبانت میده ماهی 208 تومن , مخابرات میده 43 تومن !
(قیمت های مخابرات رو از فایل pdf ای که تو خود سایتشون گذاشته بودن دیدم)

من فقط یه سوال دارم . چرا اختلاف قیمت انقدر زیاده ؟
مخابرات سرعتش واقعیه. مثلا 128 ـش 16 تا دانلود میکنه که واقعا ستمه :دی
1 مگش هم 120 - 130

ولی ISP های دیگه اینطوری نیست مثلا شاتل سرعت 128 ـش 80 ، 90 ـه که اگه یه ذره بیشتر از حد دانلود کنی میاره پایین :دی :|

مخابرات سرعتش واقعیه. مثلا 128 ـش 16 تا دانلود میکنه که واقعا ستمه :دی
1 مگش هم 120 - 130

ولی ISP های دیگه اینطوری نیست مثلا شاتل سرعت 128 ـش 80 ، 90 ـه که اگه یه ذره بیشتر از حد دانلود کنی میاره پایین :دی :|

جدا داستان اینجوریه ؟
الان ما از صبانت 128 میگیرم من دانلودم متوسط 90-100 کیلوبایت در ثانیه س . خب اگه 128 واقعیش 16 تا باشه چه دلیلی داره که بیشتر سرعت اصلیش اجازه استفاده میدن ؟

و واقعا 1 مگ مخابرات حداکثر 130 تا ؟ کسی تجربه کرده ؟

جدا داستان اینجوریه ؟
الان ما از صبانت 128 میگیرم من دانلودم متوسط 90-100 کیلوبایت در ثانیه س . خب اگه 128 واقعیش 16 تا باشه چه دلیلی داره که بیشتر سرعت اصلیش اجازه استفاده میدن ؟

و واقعا 1 مگ مخابرات حداکثر 130 تا ؟ کسی تجربه کرده ؟
بله.بنده 1 مگ رو هم تجربه کردم.از سایت های دانلود راحت 130 بدون افت سرعت دانلود میکردم.منتها خیلی هزینش بالا بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or