بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
بله.بنده 1 مگ رو هم تجربه کردم.از سایت های دانلود راحت 130 بدون افت سرعت دانلود میکردم.منتها خیلی هزینش بالا بود.

دو تا سوال دیگه:d

1.مگه سرعت 1 مگ به این معنا نیس که در هر ثانیه 1 مگ باید دانلود بشه ؟ خب چرا مخابرات 130 تا بیشتر نمیده ؟

2.شرکت های خصوصی 1 مگ واقعی و درست حسابی برای مصرف خونگی میدن ؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن

1.مگه سرعت 1 مگ به این معنا نیس که در هر ثانیه 1 مگ باید دانلود بشه ؟ خب چرا مخابرات 130 تا بیشتر نمیده ؟

1 مگابیت در ثانیه معادل 128 کیلو بایت در ثانیه میشه.مخابرات هم سرعتاش واقعیه.بیشتر نمیشه.
شرکت ها نا محدود خوب نمیدن،ولی حجمی بالاتر هم میدن که سرعت خوبی داره

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا

سلام.
یک مگابایت بین 8 نفر تقسیم میشه که میشه 130!:|
کلا مخابرات یک به هشت هست اشتراک

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
نا محدود های وب چطوره؟
من 512 نامحدود های وب دارم:پینگم توی سرور های اروپا بین 110 تا 170 متغیره.سرعت دانلود هم روی 64 فیکس هست.نامحدود واقعی هم هست.قطعی نداره ولی گهگاه توی بازی به مدت 1 تا 2 ثانیه لگ میشه(البته کم)ولی قطعی خیلی کم داره.اما شاید بهترین مزیت های وب پشتیبانیش باشه چون هم کارشون رو بلدن و هم خوش اخلاق هستند و معمولا بعد از مکالمه مشکلی که داشتی حل میشه نه مثله مخابرات یا لایزر(این شرکت منقرض شد:dیعنی آسیاتک خریدش)یا همین آسیاتک که بعد از کلی زنگ زدن و صحبت کردن آخر هیچی حل نمیشه.در کل میون این شرکت های مذخرف و اینترنت مذخرف ایران های وب شرکت خوبیه.نمره من به های وب : 14.75

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,339
نام
arash
دوستان من الان شاتل سرویس 128 اکو دارم ( یه 5 سالی میشه)
می خواستم پارس انلاین بگیرم چون میگه تا 9 مگابیت share میکنه
میخواستم ببینم کسایی که سرویس 1 مگابیت یا 2 مگابیت پارس آنلاین دارن سرعت دانلودشون تو روز چنده؟یه دوستام 512 کیلوبیت پارس آنلاین داره با 500 کیلوبایت تو روز دان میکنه!
سرویسی نیاز دارم که سرعتش 700 800 کیلوبایت باشه در روز

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
منم الان بیش از پنج ساله شاتل دارم واقعا دیگه صبرم تموم شده , پینگش که افتضاحه کلا به خاطر پینگش دور بازی آنلاینو خط کشیدم,و اینکه واقعا 5.6 گیگ در ماه بیشتر نمیشه رایگان دانلود کرد و سریع سرعتو میبندن!

سلام.
یک مگابایت بین 8 نفر تقسیم میشه که میشه 130!:|
کلا مخابرات یک به هشت هست اشتراک
الان اینجور که از نوشته های دوستان متوجه شدم 512 نامحدود مخابرات با سرعت 64 دانلود میکنه و اینکه نامحدود مخابراط واقعا نا محدوده و مثل شاتل و بقیه نیست که با دانلود مقداری مشخص سرعتو ببندن ! با این حساب تصمیم دارم این ماه که مهلت شاتلم تموم میشه برم سراغ مخابرات...

آیا درست متوجه شدم!؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
من 512 نامحدود های وب دارم:پینگم توی سرور های اروپا بین 110 تا 170 متغیره.سرعت دانلود هم روی 64 فیکس هست.نامحدود واقعی هم هست.قطعی نداره ولی گهگاه توی بازی به مدت 1 تا 2 ثانیه لگ میشه(البته کم)ولی قطعی خیلی کم داره.اما شاید بهترین مزیت های وب پشتیبانیش باشه چون هم کارشون رو بلدن و هم خوش اخلاق هستند و معمولا بعد از مکالمه مشکلی که داشتی حل میشه نه مثله مخابرات یا لایزر(این شرکت منقرض شد:dیعنی آسیاتک خریدش)یا همین آسیاتک که بعد از کلی زنگ زدن و صحبت کردن آخر هیچی حل نمیشه.در کل میون این شرکت های مذخرف و اینترنت مذخرف ایران های وب شرکت خوبیه.نمره من به های وب : 14.75
من میخواستم نامحدودشو بگیرم ولی نمیدونستم چیجوریه اخه رفیقم محدوشو داره همون طرح گنجینه 16 گیگ پینگش تو دوتا زیره 100 ولی حالاکه شما ایمطوری میگی شاید بگیرم این اسیاتک مارو...........راستی قانون مصرف منصفانه داره یا نه؟الان اسیا تک 512 دارم روزی 300 مگ هست .دقیقا کدوم سرویس گرفتی/؟همون که 85 تومنه؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,517
نام
Mehdi
درود.
دوستان شما هم توی این هفته با این سرورای Rodfile و Upload Baz و ... مشکل پیدا کردید ؟
مثلا یه فایلی رو میگیری، فرداش Disconnect میده و اصلا دانلود نمی کنه (IDM) :|
الان 4 روزه با چند تا سرور امتحان کردم این مشکل بوده. :|

پ.ن: یه سوال چند روز پیش پرسیدم، در خواست تغییر پهنای باند و انجامش ( مخابرات تهران ) چند روز طول می کشه ؟

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
من میخواستم نامحدودشو بگیرم ولی نمیدونستم چیجوریه اخه رفیقم محدوشو داره همون طرح گنجینه 16 گیگ پینگش تو دوتا زیره 100 ولی حالاکه شما ایمطوری میگی شاید بگیرم این اسیاتک مارو...........راستی قانون مصرف منصفانه داره یا نه؟الان اسیا تک 512 دارم روزی 300 مگ هست .دقیقا کدوم سرویس گرفتی/؟همون که 85 تومنه؟
اتفاقا من تا همین 1 ماه پیش آسیاتک داشتم.بخاطر همین مصرف منصفانه هم تخلیه کردم.الان هم چون کلی چیز های دانلودی از قبل مونده 1 هفته است که دارم به طور شبانه روزی دانلود میکنم(1 یکی 2 روزه صدای های جدید از سیستمم به گوش میرسه...فکر کنم نفسهای آخرشه).توی این مدت روی 62 فیکس بوده.البته اینم بگم که شما هر سرویسی از هر شرکتی(بجز سیستک که ظاهرا بهترین پینگ رو برای بازی ها توی ایران داره) بهتره یه کاهش دهنده پینگ هم تهیه کنی...مثلا من پینگم بین 180 تا 110 متغیره و با استفاده کاهش دهنده پینگ الان پینگ همیشه رو 100 فیکس شده.من اون 85 تومنی که شما میگی رو گرفتم...نه مصرف منصفانه در حال حاضر نداره ولی ایرانه دیگه کی به کیه یهو دیدی اینم فردا حداقل تبادل اطلاعات گذاشت با یک اسم دیگه

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
درود.
دوستان شما هم توی این هفته با این سرورای Rodfile و Upload Baz و ... مشکل پیدا کردید ؟
مثلا یه فایلی رو میگیری، فرداش Disconnect میده و اصلا دانلود نمی کنه (IDM) :|
الان 4 روزه با چند تا سرور امتحان کردم این مشکل بوده. :|

پ.ن: یه سوال چند روز پیش پرسیدم، در خواست تغییر پهنای باند و انجامش ( مخابرات تهران ) چند روز طول می کشه ؟

من مخابرات دارم ولی چنین مشکلی رو ندارم .شاید با چند بار خاموش روشن کردن مودم مشکل حل بشه
واسه تغییر پهنای باند بهتر این که بری مرکز مخابراتی محلتون این جوری بعد 2 ساعت به درخواستتون رسیدگی میشه ولی اینرنتی من شنیدم 4 5 روز طول میکشه

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
مخابرات سرعتش واقعیه. مثلا 128 ـش 16 تا دانلود میکنه که واقعا ستمه :D
1 مگش هم 120 - 130

ولی ISP های دیگه اینطوری نیست مثلا شاتل سرعت 128 ـش 80 ، 90 ـه که اگه یه ذره بیشتر از حد دانلود کنی میاره پایین :D :|
داداش مخابرات یک هفته هست سرعتش بشدت بالا رفته حالا من با چند نفر دیگه توی خراسان رضوی صحبت کردم سرعت اونا هم همینطوری بود دوستان مشهدی و شهرستان های خراسان رضوی اگر سرویس میخواید که سرعتش بالا باشه طرح طلایی و نقره ای مخابرات حرف اول رو برای منازل مسکونی میزنه الماس و 5 مگ هم بحثش جداست.
u7iVbk.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر