بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من زنگ زدم این سرویسو واسم فعال کردند بهتر که نشده هیچ افتضاح شده !!! هیچ فرقی نکرده

- - -ویرایش - - -

منم همین مشکل واسم پیش اومده ..... ربطی به خط نداره - 5 ساله دارم از شاتل نت میگیرم !!! 3-4 روزه اینجوری شده نمیشه وصل psn شی یا وصل هم که میشی سری بعد 1دقیقه دیسکانکتت میکنه ..........زنگ زدم میگه مشکل از زیر ساخته اختلال بوجود اومده ........زمان برطرف شدنش هم متاسفانه معلوم نیست !!!!یعنی چی ؟؟ اینم از بهترین ارائه دهنده اینترنت کشور.....................
دوست عزیز مشکل فوق مثل بر قرار کردن فیل تر ینگ روی اینترنت هست و اگر چنین مشکلی هست از مرکز مخابراتی یا زیرساخت هست و ربطی به شرکت شاتل یا ISP های دیگه نداره در ضمن همین الان شاتل پینگش رو خیلی کاهش داده و روی 130-140 می چرخه اینکه چه طور شما اینطوری نیستی نمیدونم والا... و اگر مشکل Packet Loss یا عدم اتصال به جایی هست بازم شرکت های ISP مثل شاتل ربطی نداره و از زیرساخت است.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
الان دوباره زنگ زدم پشتیبانیش هنوز صحبت نکردم میگه سراسریه شاتل سراسریه اختلال بوجود اومدش ( اختلال نیست رسما ریدهههه به خدا ) این که شاتله >> برترین ارائه دهنده نت تو کشور و تندیس و.... <<< وای به حال بقیشون - جالبه میگن زمانی مشخصی نداره واسه برطرف شدن مشکلش ...واقعا ....

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز مشکل فوق مثل بر قرار کردن *****ینگ روی اینترنت هست و اگر چنین مشکلی هستاز مرکز مخابراتی یا زیرساخت هست و ربطی به شرکت شاتل نداره در ضمن همین الان شاتل پینگش رو خیلی کاهش داده و روی 130-140 می چرخه و اگر مشکل Packet Loss یا عدم اتصال به جایی هست به شرکت های ISP مثل شاتل ربطی نداره.

نه علنن گفت مشکل از شاتله هنوز حرف نزدم ( اسمی از مرکز مخابراتیه زیر ساخت نبررررد که به اونجا مرتبطش کنه...) به جرات میگم عین این مشکلی که الان پیش اومده تو 5 سال اخیری که از شاتل نت گرفتن بی سابقه بوده .....

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
الان دوباره زنگ زدم پشتیبانیش هنوز صحبت نکردم میگه سراسریه شاتل سراسریه اختلال بوجود اومدش ( اختلال نیست رسما ریدهههه به خدا ) این که شاتله >> برترین ارائه دهنده نت تو کشور و تندیس و.... <<< وای به حال بقیشون - جالبه میگن زمانی مشخصی نداره واسه برطرف شدن مشکلش ...واقعا ....
نه علنن گفت مشکل از شاتله هنوز حرف نزدم ( اسمی از مرکز مخابراتیه زیر ساخت نبررررد که به اونجا مرتبطش کنه...) به جرات میگم عین این مشکلی که الان پیش اومده تو 5 سال اخیری که از شاتل نت گرفتن بی سابقه بوده .....
بنده مشکلاتی رو که شما و بقیه دوستان اعلام کردید رو اصلا در حال حاضر ندارم... !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,427
نام
Majid
شما هم لطفا جو سازی الکی نفرمایید.
شاتل نیازی به جو سازی بد در موردش نداره!
دزد بودن شاتل واسه همه نمایان هست نیاز نیست جو سازی کسی کنه!

من خودم کلی شاتل داشتم و اون زمانیم که من داشتم پینگم افتضاح بود این چیزیم که شما میگی اون زمان من حتی اسمشم نشنیده بودم و همه هم از پینگ شاتل ناراضی بودن!
حالا پینگشم درست میکرد محدودیتای سرویس Eco ـه محدودشو کجای دلمون بزاریم آخه؟ :|

والا من که دیگه شاتل ندارم و خدارو شکر که دیگه پول تو جیب یک همچین شرکت دزدی نمیریزم!
حالا شما هر چی میخوای جواب منو بده ولی من زخم خورده شاتل هستم و یک عمر پول مفت ازم گرفت که با اون پولی که به شاتل میدادم اگه به مخابرات میدادم سه برابر اون بهم سرعت و پینگ میداد که بالاخره اومدم مخابرات و راضی هستم و نسبت به شاتل بسیار بسیار بهتر هست از هر نظر! :) همین الانم نصف پولی که قبلا به شاتل میدادم دارم میدم سه برابر ترافیک قبلیم ترافیک میگیرم! شبانه رایگانشم محدودیتی نداره! :)

موفق باشی :)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تازه فک کن 2 مگ شاتل دارم اینه الان اوضاعه پینگ و سرعت دانلود !!!!!

شما شبکه psn دارید ؟؟
نه متاسفانه PSN ندارم ولی اینارو دارم و تست کردم مشکلی نبود:
شاتل دارم
به هیچکدوم از سرور های بازی نمیتونم وصل شم diablo 3 و company of heroes 2 و origin ....همش time out میده
حتی google و چند تا از سایت هایی که سرور هاش خارجی ان رو time out میده...تازه دیروز شاتل وصل شده
=========================================================================================================

من خودم کلی شاتل داشتم و اون زمانیم که من داشتم پینگم افتضاح بود این چیزیم که شما میگی اون زمان من حتی اسمشم نشنیده بودم و همه هم از پینگ شاتل ناراضی بودن!
حالا پینگشم درست میکرد محدودیتای سرویس Eco ـه محدودشو کجای دلمون بزاریم آخه؟
:|

والا من که دیگه شاتل ندارم و خدارو شکر که دیگه پول تو جیب یک همچین شرکت دزدی نمیریزم!
حالا شما هر چی میخوای جواب منو بده ولی من زخم خورده شاتل هستم و یک عمر پول مفت ازم گرفت که با اون پولی که به شاتل میدادم اگه به مخابرات میدادم سه برابر اون بهم سرعت و پینگ میداد که بالاخره اومدم مخابرات و راضی هستم و نسبت به شاتل بسیار بسیار بهتر هست از هر نظر!
:)
همین الانم نصف پولی که قبلا به شاتل میدادم دارم میدم سه برابر ترافیک قبلیم ترافیک میگیرم! شبانه رایگانشم محدودیتی نداره!
:)

موفق باشی
بله شاتل دزد هست در زمینه ی ترافیک ساعات رایگان منم قبول دارم ولی روش هست که راحت میشه اونو دور زد خیلی راحت و من 2 ساله همین کارو می کنم مشکلی هم ندارم باش و حتی بعضی شبها 12 گیگابایت هم دانلود کردم با سرویس 4 مگش. ولی ... بحث دوستمون ترافیک و دزدی شبانه شاتل نبود که شما مطرح کردید !
شاتل اواسط پاییز امسال کلا یه تغییر تو سرویس هاش داد و پینگشون رو خیلی پایین اوورد (همین واسه من قابل تقدیره چون مجبور نیستم 10-1 تومان پول اضافه وی پی ان گیمینگ بدم) البته آخر شبها یکم بالا میره و نوسانیه ولی از اواخر نصف شب تا اوایل شب بعدی پینگ ثابت 130-140 هست تست هاش رو هم دیدید و مشکلی با بازی کردن نداره الان.
من واقعیت فعلی شاتل رو گفتم چون خیلی ها اطلاع ندارند فکر میکنن شاتل الان پینگش هنوز 300-400 هست.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
آقا منم یه خورده از شاتل بگم :
کاهش پینگش واقعا جواب داده و پینگو عالی کرده (هرچند نوشدارو پس از مرگ سهرابه) ، و اینکه گفته بودن سرویس ویژه کاهش پینگ دارن که وقتی بهشون گفتم، طرف گفت خیر، همچین چیزی نداریم و رسما از گیمینگ پشنیبانی نمیکنیم و فقط همون مجانیه هست ،،،
اما الان مشکلی که خیلی رو اعصابه اینه که خیلی از اوقات گوگل و امثالهم (https) رو یا باز نمیکنه یا اونقدر طول میکشه که آدم بیخیال میشه ... و اینکه بعضی اوقات میبینم کلا فقط سایت هایی رو که سرور داخل دارن رو باز میکنه و خارجی هارو کلا باز نمیکنه (مثل همین بازیسنتر) که البته بعد از 10 15 دقیقه معمولا درست میشه ...
مشکل رایجه یا ... ؟؟

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
من واقعیت فعلی شاتل رو گفتم چون خیلی ها اطلاع ندارند فکر میکنن شاتل الان پینگش هنوز 300-400 هست.
بنده شاتل دارم پینگمم 300 ایناس!

حالا پینگشم درست میکرد محدودیتای سرویس Eco ـه محدودشو کجای دلمون بزاریم آخه؟ :|

حالا شما هر چی میخوای جواب منو بده ولی من زخم خورده شاتل هستم و یک عمر پول مفت ازم گرفت که با اون پولی که به شاتل میدادم اگه به مخابرات میدادم سه برابر اون بهم سرعت و پینگ میداد که بالاخره اومدم مخابرات و راضی هستم و نسبت به شاتل بسیار بسیار بهتر هست از هر نظر! :) همین الانم نصف پولی که قبلا به شاتل میدادم دارم میدم سه برابر ترافیک قبلیم ترافیک میگیرم! شبانه رایگانشم محدودیتی نداره! :)

موفق باشی :)
کاملا باهات موافقم, به عنوان کسی که پنج ساله شاتل دارم و البته انشاالله اخر این ماه عوضش میکنم...

عزیز لطف کن یه سرویس مخابرات رو به من پیشنهاد بده که دانلود رایگان شبانش اصلا محدودیت نداشته باشد..ممنون.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
mohammad ghost عزیز که میگی مشکلی ندارم الان - تو گردش سایت و دانلود و... اینا زیاد مشخص نمیشه الان - برا همین گفتم - برو تو شبکه psn و لایو و .... اونجا متوجه میشی شاتل ترکیده و اصلا نمیتونی وصل شبکشون بشی و ..... اختلال تو شبکشون رو از اینجا متوجه میشی نه از سایت و اینا ..... تازه با گوگل هم یه مدته مشکل پیدا کرده + چند تا سایت خارجی و با پشتیبانیش که صحبت میکردم میگفت با برخی سایت های دارای https مشکل پیدا کرده و اختلال ایجاد شده .....
کلا میخواستم بگم اگه psn داشتی اونموقع میفهمیدی اختلالشون به چه شدته- واسه پینگ هم که به شدت پینگ بالاست و رو 300 و... میچرخه گاهی 250 - شاید شما که با pc آنلاین میزنید زیاد حس نکنید درد پینگ و(فک کنم اون گیمینگ هم رو بازی های آنلاین تحت شبکه pc کاربرد داره نه کنسول ) ولی آنلاین کنسول ......وای وای اونم سرورهای داخل اروپا

- - -ویرایش - - -

سلام
آقا منم یه خورده از شاتل بگم :
کاهش پینگش واقعا جواب داده و پینگو عالی کرده (هرچند نوشدارو پس از مرگ سهرابه) ، و اینکه گفته بودن سرویس ویژه کاهش پینگ دارن که وقتی بهشون گفتم، طرف گفت خیر، همچین چیزی نداریم و رسما از گیمینگ پشنیبانی نمیکنیم و فقط همون مجانیه هست ،،،
اما الان مشکلی که خیلی رو اعصابه اینه که خیلی از اوقات گوگل و امثالهم (https) رو یا باز نمیکنه یا اونقدر طول میکشه که آدم بیخیال میشه ... و اینکه بعضی اوقات میبینم کلا فقط سایت هایی رو که سرور داخل دارن رو باز میکنه و خارجی هارو کلا باز نمیکنه (مثل همین بازیسنتر) که البته بعد از 10 15 دقیقه معمولا درست میشه ...
مشکل رایجه یا ... ؟؟

بله رایجه دوست من - تو پست بالامم گفتم - شدید هم رو اعصابه -پشتیبانیش هم که ماشاالله این روزا .....:bighug:

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
شاتل سرویس 4 مگابیت:
3336369428.png

58968990258874763443.jpg

دوست عزیزی که شاتل داره تماس بگیره سرویس رایگان گیمینگ رو براش فعال کنند مشکل بازی حل میشه.
شما هم لطفا جو سازی الکی نفرمایید.
سرویس طلایی مخابرات.
3335023276.png

ViGBVX.jpg

جدا از پینگ و سرعت یکی از خوبی های مخابرات اینه که اگر وضعش افتضاح بشه کلا نمیتونی وصل بشی ولی وقتی وصل بشی کیفیتش همینطوری ثبات داره.

آخرین ویرایش:

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام دوستان من نتم ۲مگابیته نامحدوده مخابراته نزدیک به دو هفته بود دسترسی به psn قطع بود ولی از دیروز درست شده وبه راحتی به psn وصل میشم واز دیشب تا حالا ۶ گیگ با psvita بازی دانلود کردم!!!! در ضمن من در منطقه مخابراتی شهید سعادتمند تهران هستم.

Sent from my HTC One using Tapatalk

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان اين سرويس گيمينگ شاتل چه تغييرى ايجاد ميكنه؟
بعد تهران منطقه شهرآرا و گيشا كدوم شركت سرويس بهترى نسده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر