بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

امروز از مخابرات یک چیزی دیدم جا خوردم این سرعت الان ساعت 1:09 هست یعنی فکم افتاد
3332946765.png

امروز از مخابرات یک چیزی دیدم جا خوردم این سرعت الان ساعت 1:09 هست یعنی فکم افتاد
3332946765.png

برو حالشو ببر. چند ماه پیش واسه منم دقیقا 7-8 مگابیت بر ثانیه شده بود تازه حجم هم حساب نمی کرد. 2-3 روز همینجوری بود که حدود 40 گیگ روزانه! مفته :d دانلود کردم.

فک کنم دیشب مال همه اینطوری شده من دیشب یه فایل 5 گیگی گذاشتم برا دانلود 2 ساعت دانلود شده...

برای من که سرعت عادی بود.

به نظر من که به هیچ وجه کسی مبین نت نگیره !!! یه اعلامیه داده به این شکل :

[TABLE="class: table table-striped, width: 620"]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9, align: right"]زمان و نحوه‌ استفاده از ساعات رایگان شبانه

به منظور توزیع عادلانه‌ و متعادل پهنای باند بین مشترکین گرامی، به اطلاع می‌رسانیم: 1- از ابتدای اسفند ماه، بازه‌ی زمانی استفاده‌ی رایگان شبانه از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، از ساعت 3 تا 7 بامداد تعیین شده است. 2- هم‌چنین مشترکین می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود، در مدت زمان فعال‌ بودن طرح‌شان، تنها به میزان دو برابر حجم طرح خريداري شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده نمایند.[/TD]
[TD="class: span1 center, bgcolor: #F9F9F9, align: right"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
واقعا مسخره ست. تا قبله این موضوع از همه جا گرونتر بود و سرعتش هم بد بود ولی با خودم میگفتم لااقل شبانش واقعا نا محدوده (با این که از بقیه ISP ها مدتش 1 ساعت کمتر بود) ولی الان که دیگه شاهکار کردن !!!
2 ساعت که طولش رو کم کردن محدودشم که کردن اسمشم گذاشتن توزیع عادلانه !!!!
من که دیگه یک ریال هم توی جیب اینا نمیریزم. به بقیه هم پیشنهاد میکنم به مبین نت اصلا فکر نکنن مگه واقعا مجبور باشن.

خدایا به من عمری عطا بفرما که در این دنیا شاهد تیرباران شدن تمام دزدهای اینترنت را با چشمهای خودم از تلوزیون خودمون با کیفیت فول اچ دی ببینم اولین گروهی هم که تیرباران میشن سران مبین نت باشند با این همه دزدیهایی که انجام میدهد برای ثانیه ای تیغ زدن ما رو متوقف نکرده!!!
بگو آمین اگه تو هم همدردی=((
دوستان کسی میدونه پارس آنلاین چطوره سرویسهاش؟؟منظورم اینه که شبها مثل مبین نت محدود به حجم شده یا ساعت رایگانش نامحدوده؟؟اذیت میکنه سرعتش تو ساعات رایگان؟

خدایا به من عمری عطا بفرما که در این دنیا شاهد تیرباران شدن تمام دزدهای اینترنت را با چشمهای خودم از تلوزیون خودمون با کیفیت فول اچ دی ببینم اولین گروهی هم که تیرباران میشن سران مبین نت باشند با این همه دزدیهایی که انجام میدهد برای ثانیه ای تیغ زدن ما رو متوقف نکرده!!!
بگو آمین اگه تو هم همدردی=((
دوستان کسی میدونه پارس آنلاین چطوره سرویسهاش؟؟منظورم اینه که شبها مثل مبین نت محدود به حجم شده یا ساعت رایگانش نامحدوده؟؟اذیت میکنه سرعتش تو ساعات رایگان؟

من پارس انلاین داشتم اگه سرویس های محدودش رو بگیری خوبه من 512 داشتم با 950 کیلو بایت دانلود میکردم و شبانه هم بعد از 4 شب با 250 کیلو دانلود میکردم

نا محدود ديگه؟
نمیدونم ولی فک کنم دیگه نتونی چون توی سایت خود مخابرات نوشته که به متقاضیان جدید دیگه نامحدود نمیدیم وقت محدود میدن
حالا نمیدونم اونایی که قبلا داشتن و الان میخوان برن چیز دیگه ای بگیرن میدن یا نه!!!؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or