بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ISP ما اومده از دو جا سرویس میگیره پورت های یکی از پیشگامان هست که کلا 50 تا یوزر هم نداره
و یکی هم پورت های آسیاتک ( مخابرات ) هست که حدود 900 تا یوزر داره
منم از هر دوش گرفتم و برای گیم اونی که پیشگامان هست خیلی بهتره
الان تنها کسی که رو ایم پورت داره استفاده میکنه منم و 49 تفر دیگه مربوط به ادارات هست که الان تعطیلا دیگه
این تست پیشگامان که IP یش مربوط میشه به افغانستان !!! :

1031620129.png

تست که IP یش مربوط میشه به تهران ! که اصلا من تهران نیستم !:

1031765412.png

فقط داتک.سرویس های نامحدودش بهترین پینگ رو داره.ولی متاسفانه قیمتش هم گرونه!
چون فکر کنم Dedicated هست اینچوریه

آخرین ویرایش:

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
نه Dedicated نیست من خودم 512 داتک نامحدود دارم ماهی 150 پولشه.اما نسبت Share کمی داره. 1 به 2 هست ! ISP های دیگه 1 به 4 یا 1 به 6 هستند.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ببخشید وسط بحث دوستان یه سوال : من با این اصطلاح Dedicated زیاد رو به رو شدم ولی نمی دونم چیه :d میشه یکی توضیح بده ؟
ممنون

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک
من میخواستم ADSL بگیرم , میخواستم بدونم از کدوم شرکت بگیرم و با چه سرعتی؟؟؟

برای WOW میخواستم خواهشآ سرعت سند و رسیو را با هم بدید...

با تشکر...

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
قبلا فكر كنم زياد گفتن تو اين تاپيكای اينترنت كه كلا تو ايران adsl همون حكم تخم مرغ شانسی داره و اصلا معلوم نيست وضعيت پينگ و دانلودت چجوريه..يه مثال می زنم:
من حدود يك سال از اينترنت مخابرات استفاده می كردم كه خوب اصلا پينگ خوبی نداشت(در ضمن جزو اولين مثلا متقاضيان بودم :D‌)...مثلا توی سرورهای ايرانی پينگم minimumـش 95 بود..
بعد حالا 3 ماه بعد از من يه بابایی مياد دقيقا همون سرويسی كه من دارم ميگيره ولی پينگش 30 ـه؛حالا چرا اينجوريه من كه هنوز نفهميدم.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
جل الخالق!
من بودم یه گونی اسپند میخریدم هر روز دود میکردم جلو در isp

به مسعود پسره عجب adsl خوفی داره زا طرف دیگه عکس یه ذره غیر باورنکردنیه اخه ببین پینگ 47 داره خوب؟پس باید سرعت اینترنتش هم بالا باشه دیگه چون فاصلش خیلی کم هست از طرف دیگه میشه گفت که رفته با خوده ISP تست کرده که در این صورت میگیم اگه با ISP تست گرفته پس چرا انقدر سرعت دانلودش پایینه چون سرعت دانلود ISP ها خیلی بالاست به طوری که با یه سیستم خونگی امریکایی برابری میکنه این یارو که عکس گذاشته باید خودش بیاد توضیح بده از طرف دیگه من فکر میکنم این خونش چسبیده به دیش ISP :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر