بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

در مورد vdsl باید نزدیک مرکز مخابراتی باشید تا بهتون بدن تا جایی که می‌دونم ( مثلا تا ۵۰۰ متری، دقیق نمی‌دونم تا چه فاصله ای ) من ۳۰۰ متری مرکز مخابراتی بودم ، دادن رفیقم فاصله ش زیاد بود ( حدود ۱-۲ کیلومتر از مرکز ) بهش گفتن نمیشه
اول میگن adsl بگیر بعد اگر اوکی بود بهتون vdsl میدن
بهتر از adsl هست ، و تا سرعت ۵۰ میدن البته اینم چون دقیقا رو همون بستر مس هست ، قاعدتاً همون مشکلات adsl رو داره

توصیه بنده ، اگر با adsl مشکل دارید و امکان فیبر رو ندارید شرکت رو عوض کنید ، من قبلاً هم یکبار اینجا گفتم سالها از دست آسیاتک عذاب می‌کشیدم با قطعی های مکرر و کاهش سرعت های عجیب و غریب ، رفتم مخابرات شرایطم به مراتب بهتر شده

آخرین ویرایش:
توصیه بنده ، اگر با adsl مشکل دارید و امکان فیبر رو ندارید شرکت رو عوض کنید ، من قبلاً هم یکبار اینجا گفتم سالها از دست آسیاتک عذاب می‌کشیدم با قطعی های مکرر و کاهش سرعت های عجیب و غریب ، رفتم مخابرات شرایطم به مراتب بهتر شده
مشکل vpn ندارید؟ آسیاتک adsl داشتید بعد مخابرات vdsl داد بهتون؟ مخابرات سرویس کاهش پینگ داره؟

مشکل vpn ندارید؟ آسیاتک adsl داشتید بعد مخابرات vdsl داد بهتون؟ مخابرات سرویس کاهش پینگ داره؟
Adsl آسیاتک داشتم بعدش شد adsl مخابرات بعدشم vdsl مخابرات البته مودمم vdsl ساپورت نمیکنه ! (چون دارم فیبر میگیرم بیخیال خرید مودم جدید شدم ) با این حال سرعت تا ۱۸ با این مودم دارم میگیرم
مشکل VPN هم ندارم ، حقیقت پیگیر سرویس کاهش پینگ نشدم ولی نسبت به زمانی که آسیاتک بودم پینگم بهتر شده
در کل از مخابرات راضیم ، هم قیمت هم کیفیت

• Like
Reactions: mallo
البته که دوستان باید اینم در نظر بگیرن که منطقه با منطقه فرق داره
پیشگامان الان برای من بد نبوده واقعا یکم هفته پیش قطعی داشت اونم فهمیدم برق مخابرات منطقه از بیخ میرفته مثل اینکه
اما در کل سرعت همیشه چیزی که گرفتم داده بهم و پینگ هم بد نبوده
از شاتل مشکل نویز کمتری داشت پیشگامان
حالا داره طرح 6 ماهم تموم میشه میخوام دوباره برگردم رو شاتل بخاطر پینگ پایین ترش

• Like
Reactions: Destro
البته که دوستان باید اینم در نظر بگیرن که منطقه با منطقه فرق داره
پیشگامان الان برای من بد نبوده واقعا یکم هفته پیش قطعی داشت اونم فهمیدم برق مخابرات منطقه از بیخ میرفته مثل اینکه
اما در کل سرعت همیشه چیزی که گرفتم داده بهم و پینگ هم بد نبوده
از شاتل مشکل نویز کمتری داشت پیشگامان
حالا داره طرح 6 ماهم تموم میشه میخوام دوباره برگردم رو شاتل بخاطر پینگ پایین ترش
میشه رو پیشگامان پینگ 9.9.9.9 و 149.112.112.112
رو بگیرید؟

رفقا کسی تا حالا از کاهش پینگ استفاده کرده؟
واقعا تاثیر داره یا مفت نمی ارزه؟
من هم ایرانیش رو گرفتم هم خارجیش و به جرات میگم هیچ تاثیری نداره.فقط برای من تنها کاراییش این بود که مثلا بخش التیمیت بازی فیفا که تحریم شدیم رو میشه با اینا دور زد ولی من تو هیچکدوم ندیدم که حتی یدونه پینگ هم کاهش پیدا کنه
شاید برای یه اینترنت تو خارج یا اینترنت با ثبات تاثیر داشته باشه ولی اینترنت ما که هزارتا مشکل داره بعید میدونم.

من هم ایرانیش رو گرفتم هم خارجیش و به جرات میگم هیچ تاثیری نداره.فقط برای من تنها کاراییش این بود که مثلا بخش التیمیت بازی فیفا که تحریم شدیم رو میشه با اینا دور زد ولی من تو هیچکدوم ندیدم که حتی یدونه پینگ هم کاهش پیدا کنه
شاید برای یه اینترنت تو خارج یا اینترنت با ثبات تاثیر داشته باشه ولی اینترنت ما که هزارتا مشکل داره بعید میدونم.
منظورش سرویس کاهش پینگ نبود؟!!
:D

منظورش سرویس کاهش پینگ نبود؟!!
:D
خب همین سرویس کاهش پینگ رو میگم دیگه
اون خارجیها مثل اگزیت لگ و گیرآپ علاوه بر کاهش پینگ، میتونن تحریم بازی رو هم دور بزنن که من برای فیفا استفاده میکنم ولی کاهش پینگ بگو اینقدر🤏 هم ندیدم تا حالا :D
ایرانی هم گاد پینگ با یکی دیگه اشتراک خریدم اونم همین بود

• Like
Reactions: mikami.pro

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or