بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

شاتل 1 ماهی میشه که تقریبا به حالت غیر قابل استفاده رسیده و فیلتر شکن های قابل استفاده روز به روز داره تعدادشون کمتر میشه

تفاوت بین اینترنت شاتل و همراه اول در حال حاظر مثل روز و شبه. حتی توی پینگ و دیلی

• Like
Reactions: GameMasterr
شاتل 1 ماهی میشه که تقریبا به حالت غیر قابل استفاده رسیده و فیلتر شکن های قابل استفاده روز به روز داره تعدادشون کمتر میشه

تفاوت بین اینترنت شاتل و همراه اول در حال حاظر مثل روز و شبه. حتی توی پینگ و دیلی
دقیقا واسه منم افتضاح شده مدام قطع وصل میشه و پکت لاست....

• Like
Reactions: Xzero

شاتل خیلی وقته افتضاح شده الان بیش از چند ماهه بطور مثال که 4.2.2.4 رو شاتل اختلال شدید داره پکت لاس 7-8 درصدی بطور میانگین. حتی تو گیم هم اذیت میکنه و همش دیسکانکت میخوره تو کال اف دیوتی

Bpb panel به همراه اپ mahsang بجای v2rayng رو تست کنید.

• Like
Reactions: Xzero
شاتل برای من تو منطقه ما حداقل هنوزم فوق العادس مثل قبل 4.2.2.4 دائم روی 70 عه همه بازی ها هم داره جواب میده البته شکن ها مشکل دارن روش که من سرور شخصی دارم و اوکیه برام
پیشگامان هم راضی کنندس از نظر پینگ و شکن ها

ممنون از دوستان وصل شدم همون 0 35 بود

چقدر دلم برا ADSL تنگ نشده بود 💀

1723128452323.png

آپشن های سیم کارتی مشابه زیتل چی داریم واسه مشهد؟ :D

یه چیزی که قیمتش نسبت به حجم منطقی باشه

ممنون از دوستان وصل شدم همون 0 35 بود

چقدر دلم برا ADSL تنگ نشده بود 💀

View attachment 345832

آپشن های سیم کارتی مشابه زیتل چی داریم واسه مشهد؟ :D

یه چیزی که قیمتش نسبت به حجم منطقی باشه
همچین چیزی پیدا کردی ما رو هم خبر کن 🥲 بصرفه ترین تا اونجا که من بررسی کردم سامانتل هست ۱۰۰۰ گیگ یکساله ۱.۵ ت

• Sad
Reactions: NHM

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or