بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

مهم نیست بهش مودم وصل شده باشه یا نه...یه چیزی از سمت خود isp باید بزنن که وصل بشه.شما الان لینک adsl ثابته؟لینک اینترنت چی؟چون اکثر مودمها 2تا چراغ دارن یکی نشون میده خط رانژه هست و یکی دیگه نشون میده که به isp وصلی.
بعد اصلا به خود آسیاتک گفتی؟چون من آسیاتک هم داشتم و برای راه اندازی اولیه خود پشتیبانی میگفت اینو بزن اونو بزن و بعدم وصل شد
من خودمم یک‌ چراغ adsl داره که ثابت میشه، ولی دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه.
والا آسیاتک به طرف گفتم مودم ایسوسه ی کمی جا خورد.
تنها چیزی که حدس میزنم اینه که کامپیوتر در دسترسم نیست و با وای‌فای دارم انجام میدم. شاید لازمه با سیستم و کابل لن انجام بشه.

من خودمم یک‌ چراغ adsl داره که ثابت میشه، ولی دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه.
والا آسیاتک به طرف گفتم مودم ایسوسه ی کمی جا خورد.
تنها چیزی که حدس میزنم اینه که کامپیوتر در دسترسم نیست و با وای‌فای دارم انجام میدم. شاید لازمه با سیستم و کابل لن انجام بشه.
نه ربطی نداره.من اون مودمی که به آسیاتک وصل بود اینقدر قدیمی بود که حتی رو ویندوز 11 باز نمیشد پنلش و فقط با یه تبلت خیلی قدیمی به صورت وای فای میشد بهش وصل بشم ولی همین خود پشتیبانی راهنمایی کرد و درست شد.

نه ربطی نداره.من اون مودمی که به آسیاتک وصل بود اینقدر قدیمی بود که حتی رو ویندوز 11 باز نمیشد پنلش و فقط با یه تبلت خیلی قدیمی به صورت وای فای میشد بهش وصل بشم ولی همین خود پشتیبانی راهنمایی کرد و درست شد.
من چک کردم دیدم چندین نفر دیگه همین مشکل رو با مودم های ایسوس داشتن. الان نمی‌دونم مودم خرابه یا من جایی رو اشتباه پیش میرم

• Like
Reactions: hamid_barca
من چک کردم دیدم چندین نفر دیگه همین مشکل رو با مودم های ایسوس داشتن. الان نمی‌دونم مودم خرابه یا من جایی رو اشتباه پیش میرم
خیر دوست من مشکل شما مودم نیست یعنی اصلا از مودم ایسوس نیست
برای من نتم پیشگامان عه
به پشتیبانی زنگ زدم گفتم من مودم جدید گرفتم برام ثبت کنید اینترنت روش وصل بشه
تو 1 دقیقه ثبت کرد و اینترنت وصل شد
برای منم چراغ adsl ثابت میشد اما اینترنت روشن نمیشد میزد که اطالاعات ورودی تو مودم مشکل داره

خیر دوست من مشکل شما مودم نیست یعنی اصلا از مودم ایسوس نیست
برای من نتم پیشگامان عه
به پشتیبانی زنگ زدم گفتم من مودم جدید گرفتم برام ثبت کنید اینترنت روش وصل بشه
تو 1 دقیقه ثبت کرد و اینترنت وصل شد
برای منم چراغ adsl ثابت میشد اما اینترنت روشن نمیشد میزد که اطالاعات ورودی تو مودم مشکل داره
عجب...پس مجدد زنگ‌میزنم میگم.

کسی از دوستان اینجا تجربه استفاده از ADSL ماهان نت داشته؟ داشتم سرچ میکردم واقعا جشنواره تابستانه خوبی گذاشته گفتم اگه اوکیه بگیرم خودم آسیاتک دارم اصلا جالب نیست چه بلحاظ قیمتی چه سرعت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or