بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
وضعیت نت داغون بود و برای بعضی ها داغون هست. من سرعتم از 16 مگ رسیده بود به 5 مگ برای یک هفته و قطعی و قرمز شدن چراغ مودم زیاد داشتم. هرچی ام زنگ میزدم به پشتیبانی پیام میدادم میگفت برو سیمو بزن به اولین پریز خونه و سیم عوض کن و اسپلیتر بردار و ... همه این کارا رو از قبل هم کرده بودم ولی بازم رفتم سیم خریدم و دوشاخ عوض کردم و هیچ تغییری نکرد. آخر سر یهو روز پنجشنبه نت قطع شد و فرداش عصر وصل شد. وقتی وصل شد سرعت برگشته بود به همون 16 قبلی. مشخص بود کار خودشونه از دستی این کارو دارن میکنن و فقط میپیچونن. شما هم منتظر باشید درست میشه اما دیگه یاد گرفتن هر زمان مشکلی باشه راهش همین میدونن!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
وضعیت نت داغون بود و برای بعضی ها داغون هست. من سرعتم از 16 مگ رسیده بود به 5 مگ برای یک هفته و قطعی و قرمز شدن چراغ مودم زیاد داشتم. هرچی ام زنگ میزدم به پشتیبانی پیام میدادم میگفت برو سیمو بزن به اولین پریز خونه و سیم عوض کن و اسپلیتر بردار و ... همه این کارا رو از قبل هم کرده بودم ولی بازم رفتم سیم خریدم و دوشاخ عوض کردم و هیچ تغییری نکرد. آخر سر یهو روز پنجشنبه نت قطع شد و فرداش عصر وصل شد. وقتی وصل شد سرعت برگشته بود به همون 16 قبلی. مشخص بود کار خودشونه از دستی این کارو دارن میکنن و فقط میپیچونن. شما هم منتظر باشید درست میشه اما دیگه یاد گرفتن هر زمان مشکلی باشه راهش همین میدونن!
برای من که هنوز قطعی های مکرر و افت سرعت هست. شاید هنوز خیالشون از مشهد راحت نشده.
گند بزنن تو این وضعیت و باعث و بانیش...

• Like
Reactions: GameMasterr

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان الان دو سه روزه از ساعت 7 شب به بعد پینگ میره 300-400 و پایینم نمیاد تا نزدیکای ساعت 12 وبعد اکی میشه.کسی همچین مشکلی داره؟؟؟
منم دقیقا همینم
مخصوصا که دیروز از 5 شروع شد

• Sad
Reactions: mohsen2019

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
معلوم نیست دارن چه بلایی سر نت میارن
من مخابراتم پینگ برام مهم نیست چون گیم نمیزنم ولی از ساعت 5 عصر تایم اوت میگیرم شدید
در حدی که 5-6 خط تایم اوت یه پینگ
شت پی ان هم هر از گاهی کانکت نمیشه

• Like
Reactions: mohsen2019

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
صبح تا عصر که مثل سایر دوستان سر کارم و عصرم کلاسای دانشگاه، یه 3-4 ساعت شب میمونه که بخوای یکم استراحت کنی و یوتیوب و فیلم ببینی یا گیم بزنی لپتاپ رو روشن میکنی میبینی اینترنت اسهال شده و حتی thumbnail های هوم پیج یوتیوب هم نمیتونه لود کنه چه برسه خود ویدیو!
یعنی آمار گرفتم از خانواده که خونه هستن صبح تا عصر نسبتا اوکیه نت شبا کلا افتضاح میشه...

• Smile
Reactions: .::PUИK::.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
یه شب اینطوریه یه شب خوب سرعت میده. استیبل نیست کلا.
اره انگار همینطوریه بعضیا کلا سرعتشون اومده پایین ولی بعضیا هم سرعتشون خوبه
بنظرم بخاطر اومدن جیلبریک جدید ps4 هم هست خیلیا در حال دانلودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر