بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
باز از دیشب اینترنت رو ترکوندن
من که یک هفتس از 6 بعد از ظهر به اینور میترکه نت 10 شب دیگه به اوجش میرسه یک سره قطع وصلی
ولی خب جناب وزیر گفتن 8 برابر حقمون سرعت داریم دریافت میکنیم :x :D

• Like
Reactions: Little John

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام یک سوالی
پهنای باند اختصاصی برای اینترنت پوینت تو پوینت اسیاتک برای این مشکلی که من دارم تاثیر داره بنظرتون یا نه؟ الان در حال حاضر پوینت تو پوینت اشتراکی دارم.
سایتی مثل توویچ بیشتز از کیفیت 480 لگ میزنه. و بعضی مواقع با روشن کردن وی پی ان خوب میشه. در صورتی که سرعت اینترنتم 50 مگ هس.ایا پهنای باند اختصاصی تاثیری برای بهبود این قضیه داره؟ یا ربطی نداره؟
چون سایت خارجی هس ممکنه با پهنای باند اختصاصی هم خوب نشه؟ چون از زیر ساخت میاد همون پهنای باند هم؟

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
اقا بعد داستان های اصفهان نت من دیگه نت نشده هم مخابرات تهران که vdsl هست سمت هروی هم tdlteایرانسل کلافه کرده پینگ بالا پکت لاست بالا سرعت پایین

• Like
Reactions: SiminSecret

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
واقعا نت ها داغون شده.مخصوصا اگر گیم انلاین بزنی.. عمق فاجعه معلوم میشه.پینگ یک مرتبه از 120 میره 500.
دوستان یک سوال.. من تو بازی بتلفیلد یک علامت به شکل چهار تا پنجره پشت سر هم ظاهر میشه.کسی میدونه اون علامت برای چیه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اصلا دیگه نمیشه انلاین زد
ریبرس کالاف چند وقته همش شده پکت لاس و لگ و پینگ بالا حتی با وی پی ان هم درست نمیشه
فقط مایه اعصاب خوردی هست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
وضعیت نت خیلی خراب شده ... من ریتم همیشه روی 16 هزار بود الان رفته روی 5 هزار ، قطعی زیاد دارم. اهل گیم نیستم ولی همین استفاده عادی هم دهنمو سرویس کرده. زنگ میزنی پشتیبانی میگه سیم ها رو چک کنید ، اسپیلتر چک کنید ... میگم لامصب من سیمم مستقیم از اولین خط در خونه اومده به مودم رسیده این لعنتی از 5 و 6 هزار بالاتر نمیره! چرا چرت تحویل من میدی...

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
من که چند هفتس گیم آنلاین نزدم، ولی بعد از اعتراضات اصفهان میبینی هر 20 دقیقه یک بار یک دقیقه کلا نت قطع میشه و چراغ اینترنت خاموش! اونروز کلاس دانشگاهم نیم ساعت اول کلاس نزدیک 4-5 بار نت هی قطع شد یکی دو دقیقه بعد وصل شد! حتی استفاده معمولیم نمیشه بکنی چه برسه گیم.
آسیاتک دارم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
درود
دوستان کمک کنید که به مشکل عجیبی خوردم.
من پارس آنلاین دارم. الان دو هفتس از نه و ده شب تا دو و سه صبح سرعتم میاد روی صد کیلوبایت. نه بازی میتونم بکنم، نه دانلود. سرعت دانلود روی پلی استیشن ۲۰۰ کیلوبایته. با گوشی هم همینه. روی پی سی هم همینه. فقط روی پی سی با IDM سرعت درست میشه :|
صد دفعه زنگ زدم شرکت. همه چیو چک کردن. میگن نمیدونیم مشکل از کجاست. جالبه نت همسایه بغلیمون هم پارس آنلاینه. اونم الان دو هفتس این مشکلو داره. ولی شرکت زیر بار نمیره میگه مشکل از ما نیست :|
حالا سوالم اینه اینجا کسی هست این مشکل رو داشته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
دوستان اسپاتیفای واسه شما هم غیلتر شده؟
دوروزه بدون غیلتر شکن آهنگ پلی نمیکنه ولی میشه تو منو ها و آرتیستا چرخید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
  • InfeR
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر