بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
خوب من بالاخره نت عوض کردم :D
پارس آنلاین بودم اومدم پیشگامان و راضیم
زنگ زدم چنل رو بذارن رو فست("سرویس گیمینگ") که پینگ بهتر شه(اگه خواستین این کارو بکنید حواستون باشه Attainable Rate بین 3 تا 4 مگابیت میاد پایین یعنی باید سرعت رو مقدار کمتری ست بشه که با کاهش SNR قطع نشید)
فعلا همه چی خوبه، فقط NAT type 3 هست که درخواست دادم گفتن تا یکی دو روز دیگه اوکی میشه
پینگ راکت لیگ با cisکو هلند بین 95 تا 110
20200505215154_1.jpg (Mahouxa منم)
140184

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
سلام. اینجا کسی مخابرات استان تهران داره ؟ من الان داشتم نگاه می کردم حجم هاش بد نیست. کیفیت و سرعتش چطوریه ؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام. اینجا کسی مخابرات استان تهران داره ؟ من الان داشتم نگاه می کردم حجم هاش بد نیست. کیفیت و سرعتش چطوریه ؟
من دیروز مخابراتم وصل شد.قبل از این از پیشگامان و داتک و دیده بان نت هم داشتم از لحاظ کیفیت و قطعی و نویز مخابرات از همشون بهتره.البته مرکز مخابراتی هر منطقه ممکنه تجهیزاتشون فرق داشته باشه و نمیشه با قاطعیت گفت مخابرات همیشه بهتره.سر قضیه نویز و کندی سرعت و پرش لینک جالبه بدونید من اینقدر درگیر بودم با پشتیبانی isp ها که آخرسر یکی از کارمنداشون پشت تلفن اعتراف کرد که تجهیزات خود مخابرات بهتره و سرعت بالاتری ارائه میده در حد یکی دو مگ! من این حرف رو دیروز به چشم دیدم.خط من به خاطر فاصله نسبتا زیاد با مخابرات نهایت 6 مگابیت کشش داره که از دیروز که مخابرت وصل شد این رقم به 8 مگ افزایش پیدا کرد.البته من به امید سرعت بالاتر اومدم سمت مخابرات چون تو محله ما دوتا کوچه بالاتر یکی از دوستام 16 مگ کامل از مخابرات میگیره! من این موضوع رو حتما پیگیری میکنم و نتیجش رو هم اینجا اعلام میکنم.

در کل اگر خط تلفنتون مثل من ضعیفه و نویز دارید مخابرات تو این شرایط کیفیت بهتری ارائه میده.اگر نزدیک به مرکز مخابراتی هستین و شرایط کیفی خطتون اوکی هست بهتره از شرکتای دیگه بخاطر حجم بیشتر و پشتیبانی بهتر خرید کنید.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام
من موندم بین ایرانسل و Point 2 point گرفتن :D الان جایی که هستم با گوشی ایرانسل با سرور های ایرانی 80 90 مگ میکشه پینگم خوبه بین 15 تا 20 ه . ولی میخوام پینگ بهتری داشته باشم برای همین نظرم روی p2p ه
کسی میدونه سمت فرمانیه چه شرکتی ساپورت میکنه و خوبه

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
من دیروز مخابراتم وصل شد.قبل از این از پیشگامان و داتک و دیده بان نت هم داشتم از لحاظ کیفیت و قطعی و نویز مخابرات از همشون بهتره.البته مرکز مخابراتی هر منطقه ممکنه تجهیزاتشون فرق داشته باشه و نمیشه با قاطعیت گفت مخابرات همیشه بهتره.سر قضیه نویز و کندی سرعت و پرش لینک جالبه بدونید من اینقدر درگیر بودم با پشتیبانی isp ها که آخرسر یکی از کارمنداشون پشت تلفن اعتراف کرد که تجهیزات خود مخابرات بهتره و سرعت بالاتری ارائه میده در حد یکی دو مگ! من این حرف رو دیروز به چشم دیدم.خط من به خاطر فاصله نسبتا زیاد با مخابرات نهایت 6 مگابیت کشش داره که از دیروز که مخابرت وصل شد این رقم به 8 مگ افزایش پیدا کرد.البته من به امید سرعت بالاتر اومدم سمت مخابرات چون تو محله ما دوتا کوچه بالاتر یکی از دوستام 16 مگ کامل از مخابرات میگیره! من این موضوع رو حتما پیگیری میکنم و نتیجش رو هم اینجا اعلام میکنم.

در کل اگر خط تلفنتون مثل من ضعیفه و نویز دارید مخابرات تو این شرایط کیفیت بهتری ارائه میده.اگر نزدیک به مرکز مخابراتی هستین و شرایط کیفی خطتون اوکی هست بهتره از شرکتای دیگه بخاطر حجم بیشتر و پشتیبانی بهتر خرید کنید.
دستت درد نکنه ... فقط یه سوال. الان مثلا من دارم سرویس هاشو میبینم، زده 16 مگ 1 ساله حرفه ای... ماهانه 95 گیگ بین الملل... سالانه 1200 گیگ. این یعنی در ماه فقط 95 گیگ بین الملل با سرعت 16 مگ دارم ؟ یعنی حجم 95 گیگ فقط برای همون ماه هست ؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دستت درد نکنه ... فقط یه سوال. الان مثلا من دارم سرویس هاشو میبینم، زده 16 مگ 1 ساله حرفه ای... ماهانه 95 گیگ بین الملل... سالانه 1200 گیگ. این یعنی در ماه فقط 95 گیگ بین الملل با سرعت 16 مگ دارم ؟ یعنی حجم 95 گیگ فقط برای همون ماه هست ؟
آره دقیقا.۹۵ گیگ خیلی کمه مخصوصا با سرعت ۱۶ مگ.حجم بالارتر بگیر که به مشکل نخوری

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• Like

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
سر تا پای مم*لک*ت رو دزد*ی گرفته، کثـــافت کاری گرفته... حد نداره واقعا.
16 مگ دیده بان نت داشتم، اول ها، 1.8 سرعت دانلود میداد، تقریبا از بهمن 98 تا همین هفته پیش که تموم نشده بود، سرعتم رو 1.1 1.2 بود... الان مجبوری یه ماهه خریدم، پرسیدم سرعت 8 مگتون چقدره...گفت اگر کشش داشته باشید تا 2 مگ میده ...
الان خریدم سرویس وصل کردم، سرعت دانلود 1.4 عه :|

من دو ساله مشترکشونم، بهشون میگم تخفیف نداره برای اینکه دو ساله مشتری تونم، ( تازه بماند چقدر تبلیغشونو کردم در و همسایه ) گفت نه نهایت 50 تومن (برای اشتراک یه ساله ) :|

مشتری مداری تعطیل... شرف تعطیل...

• Like
Reactions: samadi741

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سر تا پای مم*لک*ت رو دزد*ی گرفته، کثـــافت کاری گرفته... حد نداره واقعا.
16 مگ دیده بان نت داشتم، اول ها، 1.8 سرعت دانلود میداد، تقریبا از بهمن 98 تا همین هفته پیش که تموم نشده بود، سرعتم رو 1.1 1.2 بود... الان مجبوری یه ماهه خریدم، پرسیدم سرعت 8 مگتون چقدره...گفت اگر کشش داشته باشید تا 2 مگ میده ...
الان خریدم سرویس وصل کردم، سرعت دانلود 1.4 عه :|

من دو ساله مشترکشونم، بهشون میگم تخفیف نداره برای اینکه دو ساله مشتری تونم، ( تازه بماند چقدر تبلیغشونو کردم در و همسایه ) گفت نه نهایت 50 تومن (برای اشتراک یه ساله ) :|

مشتری مداری تعطیل... شرف تعطیل...

بازم کمه...من 8 مگ مخابرات دارم 2.1 سرعت میده..شما هم باید همون اول که سرویس وصل شد زنگ میزدین که سرعت کمه بعد اگه میگفتن نمیشه کاریش کرد میوردین روی 8 مگ و بقیه پولتون رو بستانکار میکردین.
چون سرعت 1.1 و 1.2 واسه سرویس 8 مگ هست

• Like

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
من الان چند روزه با نت مخابرات نمیتونم وصل شم به psn با همون نت هم 7qn هم نمیتونم وصل کنم
اصلا یه وضعیه

براي من ٥ شنبه جمعه اينجوري بود از ديروز اكي شد ، ولي هر از چند گاهي ي روز اينجوري ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: .::PUИK::.

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
وضع پینگ شاتل هم خراب شده من اپکس ایکس باکس بازی میکنم ولی قطع و وصل میشه پکت لاس زیاد و داغون.خسته شدیم بخدا با پینگ 120 و پکت لاس و گیر و تیک خوردن و قطع و وصلی بعد از یه عمر بازی دیگه اعصابی نمونده .خسته شدم دیگه

• Like
Reactions: hrm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر