بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
بچه ها یه راهنمایی میکنید من خواستم نت adsl شاتل بگیرم بعد طرف گفت تا چهار مگ بیشتر سرعت نمیده این جا خواستم بدونم الان این روی پینگم اثر میذاره چون برای دانلود همراه اول کارم راه میندازه سرعت دانلودش مهم نیست بعد برای فیفا و بازی های انلاین فقط پینگ مهمه؟

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
دوستان بهتربن adsl از نظر پینگ چیه الان. سرعت مهم نیست پارس انلاین میگن خیلی خوبه کدوم نوسان پینگش از همه کمتره چون این 4g و tdlte انقدر نوسان پینگ دارن بازی نمیشه کرد تو فیفا همش دیلی دارم و بازیکنا کندن و لگ هست

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستانی ک از شاتل سرویس دارن تو بازی آنلاین مشکل لفت خوردن از سرور دارید یا نه؟؟ مخصوصا رینبو؟؟؟
من مدام لفت میخورم و تست هم از طریق دستگاه میگرم میگه 100 درصد پاکت لاست!!!!! ولی شاتل همه را میگه نه با اینکه مشکل از خودشونه

اگه مشکل دارید خواهشا زنگ بزنید اعتراض کنید

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
162
نام
Amir
دوستانی ک از شاتل سرویس دارن تو بازی آنلاین مشکل لفت خوردن از سرور دارید یا نه؟؟ مخصوصا رینبو؟؟؟
من مدام لفت میخورم و تست هم از طریق دستگاه میگرم میگه 100 درصد پاکت لاست!!!!! ولی شاتل همه را میگه نه با اینکه مشکل از خودشونه

Snr خطتتون رو چنده؟
چه سرویسی رو استفاده میکنی ؟

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر

بنده شاتل دارم و هیچ مشکلی ندارم خدا رو شکر
فیفا19 فورت نایت اپکس کال آف و ... بازی میکنم مشکل شما رو ندارم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بنده شاتل دارم و هیچ مشکلی ندارم خدا رو شکر
فیفا19 فورت نایت اپکس کال آف و ... بازی میکنم مشکل شما رو ندارم

ب نظرتون مشکل من از چی هست؟؟ از سمت من هست یا شرکت؟؟
من حتی برا ADSL یک شماره مجزا و سیم کشی جدا دارم یعنی هیچ تلفنی ب این خط وصل نیست

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
162
نام
Amir
این مشخصات خطم هست سرویس 8 مگ شاتل

ولی شب ها snr تا 8 الی 9 میاد پایین
قبلا هم مشخصات خطم همین بود یعنی چیزی تغییر نکرده
اگه عمده مشکلت واسه تایمه شب هست 90 درصد مشکل از خط هست
منظور از خط هم فقط فاصله اون جعبه تقسیم از حیاط تا داخل منزل نیست ، ممکنه خطوط قبل جعبه تقسیم آپارتمان باشه یعنی از مرکز مخابراتی به بعد...
متاسفانه خیلی هاا این مسئله رو دارن

اگر هم پینگ تایم برات مهمه یه بار امتحانی درخواست بده سرعتت رو 6mb بذارن، ممکنه بهتر بشه

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
این مشخصات خطم هست سرویس 8 مگ شاتل

ولی شب ها snr تا 8 الی 9 میاد پایین
قبلا هم مشخصات خطم همین بود یعنی چیزی تغییر نکرده
از این قسمت هم یک عکس بگیر:
Traffic monitor/ Spectrum
این عکس رو که گرفتین چند وقت مودم روشن بوده؟ به نظر نویز دارین.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
از این قسمت هم یک عکس بگیر:
Traffic monitor/ Spectrum
این عکس رو که گرفتین چند وقت مودم روشن بوده؟ به نظر نویز دارین.

والا من مودمم همیشه روشن هست البته امروز ی چند دقیقه خاموشش کردم این عکس از وضعیت الان خطم:

این هم عکس از Traffic monitor/ Spectrum

البته ی مشکلی ک دارم و میخوام درستش کنم اینه جعبه تقسیم خط تلفن دقیق تو محفظه کنتور برق هست و می خوام جاشون را عوض کنم یک دلیل نویزم فکر کنم همین هست
ولی علت لفت خوردن از سرور بازی ها شاید همین نویز باشه ولی این نویز اول سال هم بود چرا اون موقع لفت نمی خوردم از سرور ها؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر