بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با سلام دوستان میخواستم بپرسم به غیر از adsl راهی هست که من بتونم یه اینترنت داشته باشم که حداقل 500 گیگ حجم اینترنت بین الملل ماهانه داشته باشه (نه برای ساعت افت مصرف) سرعت دانلودش هم حداقل 1 مگ بر ثانیه باشه با قیمت نهایت 80 تومن در ماه ؟ مثلا از طریق مودم های سیم کارت خور یا چیزای دیگه ؟

• Like
Reactions: 1314141213143141

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,081
نام
سالار
یادتونه چند وقت پیش یه توییت گذاشته بودن که دارن یه کارایی میکنن که پینگمون با سرور های میدل ایست خوب بشه؟ اونموقه تست پینگ گرفتم از این آی پی : 185.179.202.69 (سرور CSGO امارات) 150 بود! الان تست گرفتم شده 48 :D
شمام یه تستی بکنین ببینین واسه شمام بهتر شده؟
امیدوارم هرچه سریعتر درست بشه و بازی هام سرورای ME اضافه کنن به بازیاشون تا بتونیم برای یکبار در زندگیمون یه پینگ درست حسابی ببینیم و دی سینک نشیم =((
-
تست کردم سرور هایی که اول آی پی شون 185 هست پینگش اومده پایین ولی اونایی که 195 هستن هنوز 150ن.
خوشبختانه 90 درصد سرورا 185 عه اولش :D
كدوم بازيا سرور خاور ميانه راه انداختن؟
بعد قراره با هم منطقه اي هاي خودمون بازي كنيم ديگه؟

• Like
Reactions: 1314141213143141

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یادتونه چند وقت پیش یه توییت گذاشته بودن که دارن یه کارایی میکنن که پینگمون با سرور های میدل ایست خوب بشه؟ اونموقه تست پینگ گرفتم از این آی پی : 185.179.202.69 (سرور CSGO امارات) 150 بود! الان تست گرفتم شده 48 :D
شمام یه تستی بکنین ببینین واسه شمام بهتر شده؟
امیدوارم هرچه سریعتر درست بشه و بازی هام سرورای ME اضافه کنن به بازیاشون تا بتونیم برای یکبار در زندگیمون یه پینگ درست حسابی ببینیم و دی سینک نشیم =((
-
تست کردم سرور هایی که اول آی پی شون 185 هست پینگش اومده پایین ولی اونایی که 195 هستن هنوز 150ن.
خوشبختانه 90 درصد سرورا 185 عه اولش :D
سلام . بیزحمت یه سایتی یا لیستی چیزی بده بریم پینگ بگیریم یه چندتا باهم توش باشه.
-
185.179.202.69 این برا من 60 . صبانت.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
  • Like
Reactions: saeed_sg

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب دوستان همانطور ک دوست خوبمون Soroush_shz اشاره کرد ک شاتل اکثر پورت ها را بسته و روی بازی ای آنلاین تاثیر گذاشته (چند صفحه قبل)
حالا من می خواستم ببینم ک اگه بیام port forwarding را تنظیم کنم فایده داره یا نه؟؟ (البته بلد نیستم باید سرچ کنم) کسی تا حالا تست کرده؟؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
خب دوستان همانطور ک دوست خوبمون Soroush_shz اشاره کرد ک شاتل اکثر پورت ها را بسته و روی بازی ای آنلاین تاثیر گذاشته (چند صفحه قبل)
حالا من می خواستم ببینم ک اگه بیام port forwarding را تنظیم کنم فایده داره یا نه؟؟ (البته بلد نیستم باید سرچ کنم) کسی تا حالا تست کرده؟؟
من یادمه یه بار هرچی پورت از رینبو پیدا کردم، حدود 15 تا! همرو گرفتم پورت فوروارد کردم تو تنظیمات مودم، به امید اینکه ویس چت بازی که شبا لگه درست بشه، ولی اپسیلون تغییری نکرد!
پورت فوروارد زمانی تاثیر داره که "مودمت" "به اشتباه" اون پورتارو بسته باشه و اجازه انتقال دیتا نده! ولی وقتی توسط خود ISP و عمدی پورت هارو میبندن هیچ کاری نمیشه کرد جز چیزشکن ...

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من یادمه یه بار هرچی پورت از رینبو پیدا کردم، حدود 15 تا! همرو گرفتم پورت فوروارد کردم تو تنظیمات مودم، به امید اینکه ویس چت بازی که شبا لگه درست بشه، ولی اپسیلون تغییری نکرد!
پورت فوروارد زمانی تاثیر داره که "مودمت" "به اشتباه" اون پورتارو بسته باشه و اجازه انتقال دیتا نده! ولی وقتی توسط خود ISP و عمدی پورت هارو میبندن هیچ کاری نمیشه کرد جز چیزشکن ...

از شانس ما تو شاتل این وضع انگار شدید تر هست
من دوستم تو پارس آنلاین هست وضع خطش خیلی خیلی بدتر از من هست ولی وضعش تو بازیای آنلاین پایدارتر هست و کم پیش میاد مثل من از سرور ها لفت بخوره vpn هم مشکلات خودش را دارم نت خط هم تا حالا تست نکردم ببینم وضعش چطوره.
فکر کنم باید برم سمت آفلاین بازی کردن دیگه ب حرصش نمی ارزه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دیشب در کمال تعجب با سیم کارت شاتل بازی کردم و هیچ کدوم از لفت خوردنها وجود نداشت نوسان پینگ داشت (تو بلک اپس 4 پینگ بین 130 تا 160 بود) ولی میشد راحت بازی کرد و مهم تر از همه nat type بود ک تو xbox میزد open هست ولی تو بازی میزد moderate ک خیلی خوب بود
البته من این سیم کارت را روی سرویس fmc گرفتم فکر کنم برا همین nat type اکی بود

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان ساکن تهران، محدوده پونک کسی هست که از ISPـش برای گیم راضی باشه؟ امکانش هست معرفی کنید ISPـتون رو؟

من خودم 3 سال پیش مخابرات رو تست کردم که افتضاح بود، از اون به بعد هم آسیاتک هستم که اونم فوق العاده بی کیفیت هست. من سیم کشی مستقیم از باکس تلفن دارم و کیفیت افتضاح با سرعت 4 مگ و SNR در بهترین حالت 9 دارم.

پینگ آسیاتک در Destiny 2 در PVP بالای 500 و معمولاً حدود 700 و در PVE حدود 300 می چرخه. در WoW بین 175-230. در Dota 2 بین 140 تا 200. در Overwatch بین 200-300.

همچنین قابل ذکره که در Dota 2 که می تونم Packet loss رو به صورت live ببینم حالت عادیش 5 تا پکت لاس رو داره همیشه. تا 15 و بالاتر هم گاهی میره.

Attachments

• ping-asiatech.JPG
    ping-asiatech.JPG
    50 KB · مشاهده: 20

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
حجم داخلی خارجی ماله سرویس مخابرات را تو هم کردن اصلا معلوم نیست چقدر حجم خارجی مونده یک عدد نشون میده قبلا تفکیک بود مثل فرفره کم میشه حجم کسی از دوستان مخابرات داره ? :|

آخرین ویرایش:

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
حجم داخلی خارجی ماله سرویس مخابرات را تو هم کردن اصلا معلوم نیست چقدر حجم خارجی مونده یک عدد نشون میده قبلا تفکیک بود مثل فرفره کم میشه حجم کسی از دوستان مخابرات داره ? :|
مخابرات یک به چهار هست سایت داخلی هم که نداریم سایت های داخلی سایت های قرآن و دادگستری و بانک و از این قبیله...8-}اپلودسنترهای داخلی هم کشک مگر جدیدا عوض شده اطلاع ندارم هر عددی که میبینی تقسیم بر 4
کن جواب حاصل حجم شماست! 39 گیگ داری که میشه 9.97گیگ

• Like
Reactions: live is life

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان این سرویس سه ماهه مخابرات، ماهی 90 گیگ بین الملل هست یا کلا 90 گیگ؟ قاعدتا باید اولی باشه ولی درست توضیح ندادن، آدم شک میکنه.

cvmr_33.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر