بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ایرانسل بسته سه ساعته اگر بگیرید 2 تا 8 صبح 2 هزار تومان هستش بنده 70 گیگ تا صبح باهاش دانلود میکنم البته بنده دو تا بسته میگیرم.
دستگاهی که استفاده میکنید 4g ساپورت میکنه یا با 3g سرعتش اینقدره؟:-/
سرعت دانلود ایرانسل با 3g چقدره؟مال همراه اول بین 300 کیلوبایت تا 2 مگ نوسان داره ولی معمولا روی 1 مگه.

خب به سلامتی از امروز شبکه ی ملی اطلاعات راه اندازی شد و بستر اینترنتی ایران به صورت کلی به داخل کشور آورده شد! خلاصه که منتظر باشید که به خاطر کوچکترین حرفی یهو بیان دم خونتون و کت بسته بگیرن ببرنتون :دی

• Like
Reactions: IMANOKA
دستگاهی که استفاده میکنید 4g ساپورت میکنه یا با 3g سرعتش اینقدره؟:-/
سرعت دانلود ایرانسل با 3g چقدره؟مال همراه اول بین 300 کیلوبایت تا 2 مگ نوسان داره ولی معمولا روی 1 مگه.
4g هست سرعت بین 3 تا 5.5 هستش.

• Like
Reactions: mahdavy
خب به سلامتی از امروز شبکه ی ملی اطلاعات راه اندازی شد و بستر اینترنتی ایران به صورت کلی به داخل کشور آورده شد! خلاصه که منتظر باشید که به خاطر کوچکترین حرفی یهو بیان دم خونتون و کت بسته بگیرن ببرنتون :D
میشه بیشتر توضیح بدی؟:D مثلا تو تلگرام حرف سیاسی یا هر چیزی که خلاف موازین اسلامی باشه بزنیم میان کت بسته میبرنمون؟:D
با این شبکه ملی امیدی هست سرعت و کیفیت بیشتر شه و قیمتا بیاد پایین؟

میشه بیشتر توضیح بدی؟:D مثلا تو تلگرام حرف سیاسی یا هر چیزی که خلاف موازین اسلامی باشه بزنیم میان کت بسته میبرنمون؟:D
با این شبکه ملی امیدی هست سرعت و کیفیت بیشتر شه و قیمتا بیاد پایین؟
سرعت و كيفيت صد در صد بهتر ميشه اما خيلي راحت شمارو مانيتور ميكنن و پاتو كج بزاري ميان بالا سرت! :دي فكر ميكني چرا دارن تلاش ميكنن كه سرورهاي تلگرام رو بيارن داخل ايران؟ :دي واسه اينكه روو همه چي تسلط داشته باشن!

• Like
Reactions: amirabedi666
آقا شرکته من میگه سرعت و ما برای شما تا 10 مگ وا گذاشتیم ولی چون خطتون نویز داره اون قدر سرعت بهتون نمیده
نهایت سرعتی هم که میده 200 کیلو بایته خواستم ببینم راست میگن یا دروغ (چون ما اینجا مستجریم نمیتونم برق کار بیارم سیم کشی کنم)
بعد من به پاس سرعت پایین نتونستم آنلاین division و کامل برم ولی یکی تو محله ما با نت مخابرات 4 mb راحت بازی کررد بنظورتون عوض کن برم مخابرات بگیرم یا نه؟

آقا شرکته من میگه سرعت و ما برای شما تا 10 مگ وا گذاشتیم ولی چون خطتون نویز داره اون قدر سرعت بهتون نمیده
نهایت سرعتی هم که میده 200 کیلو بایته خواستم ببینم راست میگن یا دروغ (چون ما اینجا مستجریم نمیتونم برق کار بیارم سیم کشی کنم)
بعد من به پاس سرعت پایین نتونستم آنلاین division و کامل برم ولی یکی تو محله ما با نت مخابرات 4 mb راحت بازی کررد بنظورتون عوض کن برم مخابرات بگیرم یا نه؟

اسياتكه ؟

اگه تایم روزانت با شبانت یا همون رایگانت متفاوته،دروغه
ولی اگر تایم روزانت 200 تا هست برو یه دو تا سیم ببر و از جلو در ورودی سیم بکش و وصل کن به مودمت
اگه بهتر شد راست میگن
اما در 99.9 درصد از موارد دروغه مخصوصا اگه اسیاتک باشه

اگه تایم روزانت با شبانت یا همون رایگانت متفاوته،دروغه
ولی اگر تایم روزانت 200 تا هست برو یه دو تا سیم ببر و از جلو در ورودی سیم بکش و وصل کن به مودمت
اگه بهتر شد راست میگن
اما در 99.9 درصد از موارد دروغه مخصوصا اگه اسیاتک باشه
نه سرعتم 200 تاست
تایم اوت روز و شبم حدودا یکیه

اقا من دیسب این نت نامحدود ایرانسل رو گرفتم.با اینکه قبلش سرعتم رو یک تا دو بود،اما وقتی زدم دانلود سرعتم اومد روی 20 تا 60!!!!عملا هیچی نتونستم دان کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or