بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,203
نام
محمد حسین
نه سرعتم 200 تاست
تایم اوت روز و شبم حدودا یکیه
خب ببین یه سیم بگیر از جلوی در خونت همونجا که تلفن وارد میشه
یه سیم بکش وصل کن به مودمت تست کن اگه درست شده باشه راست میگن اگر نه یا دروغ میگن یا مشکل باید با عوض کردن سیم از کافو تا خونه ممکنه حل بشه
اما میتونی درخواست کارشناس بدی
بعد تو محلتون بگرد ببین کی این سرویسو داره
و ازش بپرس سرعتش چنده

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,906
خب ببین یه سیم بگیر از جلوی در خونت همونجا که تلفن وارد میشه
یه سیم بکش وصل کن به مودمت تست کن اگه درست شده باشه راست میگن اگر نه یا دروغ میگن یا مشکل باید با عوض کردن سیم از کافو تا خونه ممکنه حل بشه
اما میتونی درخواست کارشناس بدی
بعد تو محلتون بگرد ببین کی این سرویسو داره
و ازش بپرس سرعتش چنده
هزینه سیم کشی و میدونید متری چنده؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,203
نام
محمد حسین
هزینه سیم کشی و میدونید متری چنده؟
اول ببین اون راه حل اول مشکلتو حل میکنه یا نه،از ترمینال تلفن دم در خونه سیماتو پیدا کن سیم بکش وصل کن مودم ،ببین مشکلت حل میشه یا نه.
اگه نشد درخواست کارشناس بده
ببین نرخ مصوب نداره
اگه مشکلت خارج از خونت بود ،دو راه پیشنهاد میکنم چون مستاجری
یا سرویستو عوض کن چون مستاجری چون با وجود نویز بالا و اینکه خط تلفن ما از کنار برق رد شده بازم سرعتم خوبه مگه خود اسیاتک محدود کنه
راه دومم ببین وضعیت 4g های ایرانسل و رایتل و همراه اول تو منطقت چطوره
اگه خونه خودت بود بهت پیشنهاد رادیو وای فای میدادم ولی هزینه نصب انتنش میشه 300 تومن ولی دیگه از نویز و اینا کاملا راحتی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,906
اول ببین اون راه حل اول مشکلتو حل میکنه یا نه،از ترمینال تلفن دم در خونه سیماتو پیدا کن سیم بکش وصل کن مودم ،ببین مشکلت حل میشه یا نه.
اگه نشد درخواست کارشناس بده
ببین نرخ مصوب نداره
اگه مشکلت خارج از خونت بود ،دو راه پیشنهاد میکنم چون مستاجری
یا سرویستو عوض کن چون مستاجری چون با وجود نویز بالا و اینکه خط تلفن ما از کنار برق رد شده بازم سرعتم خوبه مگه خود اسیاتک محدود کنه
راه دومم ببین وضعیت 4g های ایرانسل و رایتل و همراه اول تو منطقت چطوره
اگه خونه خودت بود بهت پیشنهاد رادیو وای فای میدادم ولی هزینه نصب انتنش میشه 300 تومن ولی دیگه از نویز و اینا کاملا راحتی
من آنتن airgrid داشتم 3 سال پیش تا دی پارسال ولی جلوم ساختمون ساختن دیگه به دکل وصل نمیشه (شرکت سیستک بود خیلی خوب بود حرف نداشت)
اینجا خیلی بد آنتن میده اپراتورها
الان تنها گزینم یا مخابراته یا همین شرکته باید بسوزم و بسازم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
به جز مشکلت نت تایپ مشکل دیگه ای نداره؟تایم اوت و لگ زیاد و کیفیت افتضاح؟
من نزدیک دکل ایرانسلم و سرعت دانلودم هم خوبه. پینگش هم مشکل نداره. واقعا لگ اصلا ندارم یا خیلی کم دارم. همون فقط بحث نت تایپه. یعنی مثلا فرندلی فیفا که بخوای بازی کنی، با خیلی ها نمیشه. معمولا هم با کسایی نمیتونی بازی کنی که سرعت نت یا پینگ اونا زیاد جالب نیست.

• Like
Reactions: robb stark

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
سلام اینجا کسی از اسیاتک اینترنت نداره؟ سرعت نتم توی تلگرام و اینستاگرام خیلی پایینه اما با اینترنت ایرانسل که میرم خیلی سریعه بنظرتون مشکل از اسیاتکه؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
دوستان تو محدوده تهرانسر بهترین سرویس دهنده با اولویت پینگ پایین و در مرحله بعد شبانه رایگان چه ISP هست؟
ممنون

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام بچه ها

میگم من اصفهان دو تا خط تو خونه دارم یکیش های وب هست میخوام روی اون خط هم یه اینترنت بگیرم و فقط دانلود شبانش واسم مهمه چون روزانه از های وب استفاده میکنم میخوام قیمت پایین سرعت خوب باشه صبانت یکساله قرارداد میبنده با سرعت 12 و 12 گیگ بهت میده از ساعت 12 تا 4 نوشته رایگانه و مخابرات هم که همه میدونید چجوریه حالا من بین این دوتا موندم از کدوم استفاده کنم ..پیشنهادتون چیه کسایی که صبانت دارن شبانش خوبه ؟سرعتش حدودا چقدره؟

ممنون

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان بین شرکت های ارائه دهنده اینترنت کدوم بهتره؟در مشهد زندگی می کنم.فعلا مخابرات استفاده می کنم ولی می خوام عوضش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر