بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

تو کرج کسی اینترت خوب میشناسه؟
خدایی کسی میتونه کمک کنه پارس انلاین خسته کرده نمیشه تحملش کرد واقعا!چندین هفتس هرروز حرص و جوش سر لگ اگه کسی کرجه ترجیحا سمت اراضی انصاری اینترنت خوب سراغ داره بگه ممنون میشم.
من کارمندان شمالیم
برا چی میخوای
اگه شبانه میخوای اسیاتک یک هفته هست زده ترکونده و سرعت شبانه رفته 250 ثابت
اگه ping میخوای الان یاهو 350 بود
اگه قیمت میخوای 1544.ir
اگه سوال در مورد قطعی داری ،خیلی کم
سوال دیگه هم داری بگو

• Like
Reactions: robb stark
من کارمندان شمالیم
برا چی میخوای
اگه شبانه میخوای اسیاتک یک هفته هست زده ترکونده و سرعت شبانه رفته 250 ثابت
اگه ping میخوای الان یاهو 350 بود
اگه قیمت میخوای 1544.ir
اگه سوال در مورد قطعی داری ،خیلی کم
سوال دیگه هم داری بگو
برا بازی میخوام.خودم پارس دارم همش یا لگه یا قطعه هیچکسو ندیدم در این حد مشکل داشته باشه تو دوروبریام

دوستان سلام. میخواستم بدونم سرعت دانلود سرویس 256 شاتل چقدر هست؟ من چون دانلودم زیاده به نظرتون میصرفه یه بسته 2گیگ ECO256-NFG بگیرم + شاتل لند نامحدود؟

سلام دوستان من نزدیک 2 هفته است مشکل قطعی در بازی انلاین دارم اینترنت من آسیاتک است . الان جوری شده که وارد بازی که میشم مثلا بازی call of duty black ops 3 یا destiny در منوی بازی من قطع میکنه . همه کار هم کردم زنگ زدم اسیاتک میگن ما سابورت نمیکنیم سرور گیم ها رو میگم بس چرا اینرتنت میدین بس جواب نمیدن x_x والا نمیدونم باید چیکار کنم من از کرج رجایی شهر هستم . ایا کسی همچین مشکلاتی داره ؟

برا بازی میخوام.خودم پارس دارم همش یا لگه یا قطعه هیچکسو ندیدم در این حد مشکل داشته باشه تو دوروبریام
خب درخواست کارشناس بده
بعد نویز خطتو بگو چک کنن ،خودت از مودم چک کن
من پارس داشتم 5 سال تا وقتی که شبانشو دو سال قبل جمع کرد
مشکل خاصی با پارس نداشتم مگر زمان خروج ازش،که گیر داده بودن شما مشترک قدیمی هستید
سلام دوستان من نزدیک 2 هفته است مشکل قطعی در بازی انلاین دارم اینترنت من آسیاتک است . الان جوری شده که وارد بازی که میشم مثلا بازی call of duty black ops 3 یا destiny در منوی بازی من قطع میکنه . همه کار هم کردم زنگ زدم اسیاتک میگن ما سابورت نمیکنیم سرور گیم ها رو میگم بس چرا اینرتنت میدین بس جواب نمیدن x_x والا نمیدونم باید چیکار کنم من از کرج رجایی شهر هستم . ایا کسی همچین مشکلاتی داره ؟
اسیاتک بدرد انلاین بازی کردن نمیخوره
تنها مزیت اسیاتک شبانش بود که اونم یه خورده به فنا رفته
یه سرویس کاهش پینگ بگیر ببین فایده ای برات میکنه،اگه نکرد برو شاتل سرویس گیم داره

• Like
Reactions: robb stark
خب درخواست کارشناس بده
بعد نویز خطتو بگو چک کنن ،خودت از مودم چک کن
من پارس داشتم 5 سال تا وقتی که شبانشو دو سال قبل جمع کرد
مشکل خاصی با پارس نداشتم مگر زمان خروج ازش،که گیر داده بودن شما مشترک قدیمی هستید

اسیاتک بدرد انلاین بازی کردن نمیخوره
تنها مزیت اسیاتک شبانش بود که اونم یه خورده به فنا رفته
یه سرویس کاهش پینگ بگیر ببین فایده ای برات میکنه،اگه نکرد برو شاتل سرویس گیم داره
سلام متشکرم بابت جواب . ببخشید من تا به حال کاهش پینگ استفاده نکردم و نمیدونم اصلا چجوری باید کار کرد. لطفاً توضح بدین و راهنما .....

سلام متشکرم بابت جواب . ببخشید من تا به حال کاهش پینگ استفاده نکردم و نمیدونم اصلا چجوری باید کار کرد. لطفاً توضح بدین و راهنما .....
pc بازی یا کنسول باز ،پلتفرم بده
قبلش ping 185.8.173.36 رو بگیر
اگه بالای 60 بود پینگ داخلیت بالاست و خیلی کار خاصی نمیشه باهاش کرد(باید به isp ایت گیر بدی پینگتو کم کنه)
بعد بازیتو run کن اگه کامپیوتر بازی میکنی ،بازیتو quit نکن برگرد تو صفحه اصلی تو قسمت run تایپ کن resmon
و بعد بازش کن و برو تو پنجره network اونجاconnection tcp داره
بازیش کنی تو image نام بازیتو می یابی
remote address جلوی بازیتو بردار و ping شو بگیر
یه سرچ کن تو اینترنت سرویس کاهش پینگ
و یه تست ازشون بگیر و بازیتو تست کن ببین بهتر میشه و عین روش بالا پینگ از بازیت قبل و بعد استفاده بگیر ببین بهبود داری
کاری نداره استفادش ،یه کانکشن داره یه ادرس سرور یه یوزر و یه پسورد ،همشو وارد میکنی و تمام

pc بازی یا کنسول باز ،پلتفرم بده
قبلش ping 185.8.173.36 رو بگیر
اگه بالای 60 بود پینگ داخلیت بالاست و خیلی کار خاصی نمیشه باهاش کرد(باید به isp ایت گیر بدی پینگتو کم کنه)
بعد بازیتو run کن اگه کامپیوتر بازی میکنی ،بازیتو quit نکن برگرد تو صفحه اصلی تو قسمت run تایپ کن resmon
و بعد بازش کن و برو تو پنجره network اونجاconnection tcp داره
بازیش کنی تو image نام بازیتو می یابی
remote address جلوی بازیتو بردار و ping شو بگیر
یه سرچ کن تو اینترنت سرویس کاهش پینگ
و یه تست ازشون بگیر و بازیتو تست کن ببین بهتر میشه و عین روش بالا پینگ از بازیت قبل و بعد استفاده بگیر ببین بهبود داری
کاری نداره استفادش ،یه کانکشن داره یه ادرس سرور یه یوزر و یه پسورد ،همشو وارد میکنی و تمام

سلام ببخشید من ps4 دارم و این چیزی که شما زحمت کشیدی گفتی رو درست متوجه نشدم این آدرس رو کجا وارد کنم و چجوری پینگ رو از ps4 بگیرم . اگه راهنمای تصویری داری لطفاً قرار دهید. ولی من پینگ 4.2.2.4 رو گرفتم در pc همشون بین 215 تا 218 بود حالا اینجوری که شما گفتین رو من متوجه نشدم .اگه تصویری دارین قرار بدین من انجام بدم متشکرم

سلام ببخشید من ps4 دارم و این چیزی که شما زحمت کشیدی گفتی رو درست متوجه نشدم این آدرس رو کجا وارد کنم و چجوری پینگ رو از ps4 بگیرم . اگه راهنمای تصویری داری لطفاً قرار دهید. ولی من پینگ 4.2.2.4 رو گرفتم در pc همشون بین 215 تا 218 بود حالا اینجوری که شما گفتین رو من متوجه نشدم .اگه تصویری دارین قرار بدین من انجام بدم متشکرم
خب ببین پس همون 185.8.173.36 ping رو بگیر از کامپیوترت اگه کمتر از 60 بود
برو اینجا یا هر جایی که دوست داشتی ازشون سرویس بگیری و اول یه تست بگیر امتحان کن ببین مناسب شد دیگه اکانت بخر
برا ps4 خودم نگرفتم پس برا همین بهتره خودت از اونا که اکانتشونو میفروشن بپرسی
اینم لینک اموزش ps4 شون
آموزش استفاده از سرویس کاهش پینگ در Ps4 و Ps3 | فروشگاه سرویس کاهش پینگ | آموزش
الان منم آسیاتک دارم که همش قطع میشه
کدوم آی اس پی رو پیشنهاد میکنید برای آنلاین؟
گیم انلاین از شاتل راضین

• Like
Reactions: sinart7
برو اینجا یا هر جایی که دوست داشتی ازشون سرویس بگیری و اول یه تست بگیر امتحان کن ببین مناسب شد دیگه اکانت بخر
اینم لینک اموزش ps4 شون

گیم انلاین از شاتل راضین
سلام این اپی که دادین من ping گرفتم پایین 60 بود همشون روی 40 تا 41 بودن حالا من آموزشش رو ببینم و تشت میکنم ببینم چجوری است متشکرم از همیاری شما دوست عزیز

اینم لینک اموزش ps4 شون

گیم انلاین از شاتل راضین
سلام دوباره آقا من این آموزش رو دیدم خدایی خیلی کار داره و من اگه این همه می خوام وقت بزارم پس بهتر شبکه رو عوض کنم والا این آموزش برای اونایی خوب است که 24 دارن گیم میزنن بعد این همون v.p.n است که ولی حالا اینطوریش کردن درسته جواب میده ولی من در 24 ساعت 4 ساعت گیم میزنم تنها راه برای من عوض کردن شبکه است. بازم متشکرم از راهنماییتون

دوستانی که برای بازی مشکل دارند سرویس lte ایرانسل خیلی عالی هست بنده برای دانلود از dsl و برای بازی از ایرانسل استفاده میکنم
5580064922.png

• Like
Reactions: FPS Eager

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or