بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Meelfee

کاربر سایت
Jan 21, 2016
19
دوستان میشه لطفا یه توضیحی درمورد اینترنت وایرلس بدید
دوستانی که از این سرویس ها استفاده میکنند میشه بگن وایرلس شاتل بهتره یا سیستک
ممنون
اینترنت وایرلس با نصب یک مودم را دیویی روی پشت بام و اتصال به دکل های ISP برقرار میشه. نسبت به ADSL و وایمکس سرعت بیشتر و پینگ خیلی بهتری داره. در مقابل قیمت گران تر و هزینه تجهیزات اولیه. کیفیت ISP ها هم بستگی به محل زندگی و نزدیکی به دکل و نبودن نویز و... داره.من خودم 8مگ سیستک دارم.
اینترنت وایرلس 8 مگ سیستک. منطقه شهرک غرب.

9916d53429.png

5016434019.png

- - -ویرایش - - -

من که زنگ زدم سیستک گفت باید ساختمونتون بلند باشه

sent from Xperia z5 premium
هرچه ارتفاع خونه بلند تر باشه مسلما راحت تر میشه با دکل ارتباط داشت اما بعضی جا ها به علت وجود دکل های BTS موبایل سعی میکنن آنتن وایرلس را تو ارتفاع پایین تر نصب کنن که نویز نیفته روش. بعضی جا ها هم اصلا دکل های موبایل نویز نمیندازن مثلا تو 30 متری خونه ما یه دکل همراه اول هست اما کوچکترین تاثیری روی اینترنت من نداره و قدرت سیگنالم 100% و نویز 0 هست.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,911
اینترنت وایرلس با نصب یک مودم را دیویی روی پشت بام و اتصال به دکل های ISP برقرار میشه. نسبت به ADSL و وایمکس سرعت بیشتر و پینگ خیلی بهتری داره. در مقابل قیمت گران تر و هزینه تجهیزات اولیه. کیفیت ISP ها هم بستگی به محل زندگی و نزدیکی به دکل و نبودن نویز و... داره.من خودم 8مگ سیستک دارم.

9916d53429.png

5016434019.png

- - -ویرایش - - -

هرچه ارتفاع خونه بلند تر باشه مسلما راحت تر میشه با دکل ارتباط داشت اما بعضی جا ها به علت وجود دکل های BTS موبایل سعی میکنن آنتن وایرلس را تو ارتفاع پایین تر نصب کنن که نویز نیفته روش. بعضی جا ها هم اصلا دکل های موبایل نویز نمیندازن مثلا تو 30 متری خونه ما یه دکل همراه اول هست اما کوچکترین تاثیری روی اینترنت من نداره و قدرت سیگنالم 100% و نویز 0 هست.
آنتنت چیه؟
چند گرفتی؟
عکسشو داری؟

Meelfee

کاربر سایت
Jan 21, 2016
19
آنتنت چیه؟
چند گرفتی؟
عکسشو داری؟
UBIQUITI PowerBeam M5 ، دقیقا نمیدونم چند گرفتم چون با سرویس 1 ساله 8 مگ رو هم بود. فکر کنم 450 ت قیمت این مودم. البته اگه خودت از بازار بگیری ارزون تره چون سیستک 7-8% میکشه رو قیمتش.

mzq4vbvmw4rh.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,911
UBIQUITI PowerBeam M5 ، دقیقا نمیدونم چند گرفتم چون با سرویس 1 ساله 8 مگ رو هم بود. فکر کنم 450 ت قیمت این مودم. البته اگه خودت از بازار بگیری ارزون تره چون سیستک 7-8% میکشه رو قیمتش.

mzq4vbvmw4rh.jpg

حدودآ آنتنت هم مثه منه ماله من هم برنده ولی نوشته air grid
2 سال پیش خریدم 300 تومن

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
درود دوستان سرویس adsl شاتل چجوره؟ این نامحدوداش 37 گیگ در ماه بعد 37 گیگ سرعت دانلود چقد میاد پایین؟ پینگم میره بالا بعد 37 گیگ؟ تو کرج واریان شهر ) رزکان نو ) اینترنت بهتری هست؟ ممنون

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

9916d53429.png

5016434019.png

- - -ویرایش - - -

ISP چه شرکتی هست ؟!

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
327

9916d53429.png

5016434019.png

- - -ویرایش - - -

میشه یه پینگ از یاهو دات کام بزاری ممنون میشم دوست عزیز

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من در حال حاضر از مخابرات سرويس ميگيرم ، تازگيا خيلي قطعي و مشكل پيدا كرده ميخوام عوض كنم
شاتل بهتره يا پارس انلاين ؟
تهران هم هستم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Blue sama

کاربر سایت
May 21, 2012
5
نام
پوریا شفیعی
سلام
طرف خ دماوند نرسیده به وحیدیه خ ناصری کدوم ISP بهتره؟ و چه نوع اینترنتی؟
فقط سرعت خوب و ثابت می‌خوام پینگ مهم نیس

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این خدمات فقط توی تهران ارائه میشن درسته؟ اگه کلا هست چه شهر های غیر از تهران داره؟
شما کجا هستید؟اسم شهرتون رو سرچ کنید بلاخره یه ISPپیدا میشه
شاتل هم سرویس وایرلس داره باید بهشون زنگ بزنی

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,998
نام
احمد
این خدمات فقط توی تهران ارائه میشن درسته؟ اگه کلا هست چه شهر های غیر از تهران داره؟
فقط تهران نیست شهر های دیگه هم هستن بعضا. اگه درست یادم باشه شنیدم تو اصفهان هم یک ISP ارایه می ده اینترنت وایرلس و تو مشهد هم شنیدم اخیرا اومده ولی هیچ کدوم رو مطمئن نیستم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر