بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

پوره
پارس آنلاین و..................
همه پرن فقط سپنتا و مخابرات
کدوم؟
مخابرات امار دزدیش تو شارژ بالاست
سپنتا یک ماهه سرویس خوبشو بگیر تست کن 4مگیا6مگ بگیر بد بود بگرد دنبال یه جا دیگه
الان خیلیا که ناله میکنند مثلا میرند نامحدود 512میگیرند توقع دارند واسشون آپولو هوا شه!

اینترنت وایرلس 8 مگ سیستک. منطقه شهرک غرب.

9916d53429.png

5016434019.png

همون اول گفتم مخابراط که :| :دی

بابا گفتی اگه تهرانی مخابرات بدتره
خوب من تهرانم

- - -ویرایش - - -

اینترنت وایرلس 8 مگ سیستک. منطقه شهرک غرب.

9916d53429.png

5016434019.png

خوش به حالت منم وایرلس سیستک هم
منتها خونه ما بالا صیاد شیرازیه و دکلشون سمت میدون بهارستان
جدیدآ تو مسیر خونمون تا دکل ساختمون ساختن و 100 متر اونور تر خونمون دکله همراه اول نویز میندازه پینگم تو r6 زیر 160ـه ولی بابت نویز و فاصله ی که با دکل دارم یهو پینگ میره رو 8000 -9000
تا قبل این اتفاق میدون به زرت قاطع بگم بهترین ISP بوده که داشتم
واقعآ عالیه تنها ISP بود که من بالای 1/5 سال ازش استفاده کردم (2 سال و...) تو بین 4-5 ISP که عوض کردم

الان هم به ناچار و اجبار مجبورم برم مخابرات یا سپنتا

آخرین ویرایش:
بابا گفتی اگه تهرانی مخابرات بدتره
خوب من تهرانم

- - -ویرایش - - -

خوش به حالت منم وایرلس سیستک هم
منتها خونه ما بالا صیاد شیرازیه و دکلشون سمت میدون بهارستان
جدیدآ تو مسیر خونمون تا دکل ساختمون ساختن و 100 متر اونور تر خونمون دکله همراه اول نویز میندازه پینگم تو r6 زیر 160ـه ولی بابت نویز و فاصله ی که با دکل دارم یهو پینگ میره رو 8000 -9000
تا قبل این اتفاق میدون به زرت قاطع بگم بهترین ISP بوده که داشتم
واقعآ عالیه تنها ISP بود که من بالای 1/5 سال ازش استفاده کردم (2 سال و...) تو بین 4-5 ISP که عوض کردم

الان هم به ناچار و اجبار مجبورم برم مخابرات یا سپنتا
منم دقیقا تو فاصله 30 متری خونم یه دکل همراه اول هست اما خوشبختانه نویز نمیندازه.

منم دقیقا تو فاصله 30 متری خونم یه دکل همراه اول هست اما خوشبختانه نویز نمیندازه.

فاصله منو دکل دقیقآ اندازه یه کوچه 2 لاین ست
تا 1 ماه پیش نویز نمینداخت جدیدآ میندازه
من و همسایمون به فنا رفتیم من به دکله بهارستان نصبم اونم به دکله توچال ولی هر دومون وسط گیم میفتیم بیرون
تازه تو تنظیمات آنتنم (airgrid) با نصابشون داشتیم دنبال پایین ترین سیگنال تو منطقه میگشتیم ماله خودشون از همه قوی تر بود گفت نگرد نیست برو دنبال adsl یا ببین WIMAX جواب میده یا نه
در کل با این اینترنت چه دورانی داشتیم همه از بازی لفت میخوردن من استوار وایمیسادم تو بازی
چه حالی میداد
ولی جالبه تو ISP که تست زدی نوشته سیستک ماله من میزنه رسپینا
5016603291.png

فاصله منو دکل دقیقآ اندازه یه کوچه 2 لاین ست
تا 1 ماه پیش نویز نمینداخت جدیدآ میندازه
من و همسایمون به فنا رفتیم من به دکله بهارستان نصبم اونم به دکله توچال ولی هر دومون وسط گیم میفتیم بیرون
تازه تو تنظیمات آنتنم (airgrid) با نصابشون داشتیم دنبال پایین ترین سیگنال تو منطقه میگشتیم ماله خودشون از همه قوی تر بود گفت نگرد نیست برو دنبال adsl یا ببین WIMAX جواب میده یا نه
در کل با این اینترنت چه دورانی داشتیم همه از بازی لفت میخوردن من استوار وایمیسادم تو بازی
چه حالی میداد
ولی جالبه تو ISP که تست زدی نوشته سیستک ماله من میزنه رسپینا
5016603291.png
پینگ داخلی 105؟ O_O مشکل نویز شدید داری!
شاید به دکل رسپینا وصلی.
از پشت بوم ما به 3 تا دکل خوب سیگنال داشت ارمغان و سعادت اباد و ایران زمین. من به سعادت اباد وصل شدم چون پهنای باند بیشتر میداد.

پینگ داخلی 105؟ O_O مشکل نویز شدید داری!
شاید به دکل رسپینا وصلی.
از پشت بوم ما به 3 تا دکل خوب سیگنال داشت ارمغان و سعادت اباد و ایران زمین. من به سعادت اباد وصل شدم چون پهنای باند بیشتر میداد.

نه پینگم با لندنه
با ایران گرفتم 6 بود
سرعتم 1 مگه
من به دکله بهارستان وصلم
مشکله من نویزه دکله چون دیشب بعد از 3 هفته تونستم 3 ساعت بی لگ بازی کنم بعدآ دوباره شروع شد غروب ها که فاجعه ست شب حد اقل 2 مین تحمل میکنه ولی غروب هر 20 ثانیه نویز میندازه نمیدونم جریان از چه قراره
خوبی منطقه شما اینه که پست و صافه مثه محله ما (هروی ) نیست که پستی بلندی شدید داشته باشه هرجا نتونه آنتن بده کلآ ما 2 تا دکل میگیریم بهارستان و توچال (توچال به واسطه بلند بودن خونه های سمت شمال غرب خونمون خوب آنتن نمیده بهارستان هم به واسطه فاصله بالا و ساخت و سازهای جدید و نویز های که میندازه دکل همراه اول سطح سیگنالمو از -68dBm رسونده به -72-73dBm nois از اونور هم نویز فلو nois floor هم بین 90 تا 92 ـه
فقط یه خواجه عبدالله میمونه که پشت یه ساختمون بلند افتاد دکلش نسبت به ما
همه چی اوکیه تا این که دکل نویز میندازه دانلود یا آپلودم و failed میکنه کاریش هم نمیشه کرد

آخرین ویرایش:
سرعت نت

ببخشید اینکه میگید سرعت نت باید بر هشت تغسیم بشه یعنی چی؟
مثلا یعنی من که اسیاتک 512 دارم که تقسیم بر هشت میشه 64،یعنی سرعت دانلود من باید 64 کیلوبایت باشه؟ (سرعت دانلود فعلیم: حداکثر 450 کیلوبایت.)

ببخشید اینکه میگید سرعت نت باید بر هشت تغسیم بشه یعنی چی؟
مثلا یعنی من که اسیاتک 512 دارم که تقسیم بر هشت میشه 64،یعنی سرعت دانلود من باید 64 کیلوبایت باشه؟ (سرعت دانلود فعلیم: حداکثر 450 کیلوبایت.)
ناراحتی الان؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or