بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
والا سبک کلاسیک خیلی بهتره اگه بسازن الان اگه 7 رو کلاسیک میساختن خیلی بهتر میبود ، من خود به شخصه زیرو و ریمیک 1 رو رفتم تو این نسل واسم خیلی خیلی بهتر از این سبک های اکشن بودن که آدمو بیشتر یاد فیلم های رمبو میندازه:D کدورونیکا دیگه خیلی تکراریه دریم کست ps2 ps3 حالا هم واسه 4 ریمستر شه دیگه خیلی تکراری میشه اگه قراره بازیو بزنن فقط ریمیک کنن چون مستحق ریمیک شدن هم هست. ریمیک 2 اگه فروش کنه که قطعا هم میکنه مخصوصا Leon پول سازم کرکترشه احتمال داره 3 رو هم ریمیک کنن 3 یکی از بهترین لوکیشن ها و جزئیات رو داره اون پس کوچه ها هم خیلی قشنگ میشه:D

7 حتی کات سین هاشو هم فقط بخاطر این حذف کردن که شخصیت اصلی رو نتونی ببینی:D کات سین هارو حذف کنیم که شخصیت اصلی اسپول نشه:))

من خودم با همون ریمیک 1 و سبک کلاسیک وارد دنیای رزیدنت اویل شدم (نمی دونم دوستان کامنت های اولیه من رو یادشونه هنوز یا نه) درسته ما می گیم که سبک کلاسیک از هر نظر بهتره ولی کپکام مجبوره با استاندارد های روز پیش بره و سلایق گیمرهای جدید رو در نظر بگیره مطمئن باشید اگه جا داشت و براشون سود آور بود که یک re اصلی شماره دار دیگه رو کلاسیک بسازن همون نسخه ی 4 رو اینطور می کردن
در مورد ورونیکا باید بگم که ریمیک کردنش خیلی بعید هست چون این بازی در راستای همون ریمیک 1 و زیرو هست، (مثل این می مونه که بگیم دوباره زیرو و 1 رو ریمیک کنن!) من به همون ریمستر معمولی برای ps4 هم راضی ام! ضمن اینکه حالا که تمام نسخه های مهم و اصلی سری RE برای نسل 8 اومده و یا در حال اومدن هست چرا باید جای ورونیکا خالی باشه-خیلی ها تجربه نکردن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,156
بنظرم هنوز برای قضاوت در مورد بازی یکم زوده. ما هنوز چیزی از بازی اصلی ندیدیم. فعلا تمام چیزی که دیدیم یه سری نوارهای ویدئویی هستند که داستان و گیم پلی متفاوتی نسبت به کمپین اصلی بازی دارند و بیشتر برای تنوع بخشیدن به بازی و دور کردن بازیکن از خط داستانی بازی هست.
خود کاواتا تو مصاحبه هاش به فن ها اطمینان خاطر داده اگر هنوز چیزی از بقیه المان های بازی نشون ندادیم به این معنی نیست که اونها توی بازی نیستند. پس یعنی اساسا اونها تا الان فقط نزدیک به 10 درصد از بازی اصلی رو نشون دادن. بازی اصلی هنوز combat, item management, exploration, backtracking و خیلی دیگه از المان های اصلی سری کلاسیک رو داره.
این حرف های کاواتا تا حدودی نگرانیم رو در مورد دموی جدید بر طرف کرد. تا الان هم که بیشتر impression هایی که درباره دموی جدید خوندم مثبت بوده و از بازی تعریف کردن. بنظرم بیشتر فن ها هم وقتی گیم پلی بازی اصلی رو ببینند نظرشون در مورد بازی فرق میکنه.

Sent from my SM-T285 using Tapatalk

• Like
Reactions: Ezio96

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,626
بنظرم هنوز برای قضاوت در مورد بازی یکم زوده. ما هنوز چیزی از بازی اصلی ندیدیم. فعلا تمام چیزی که دیدیم یه سری نوارهای ویدئویی هستند که داستان و گیم پلی متفاوتی نسبت به کمپین اصلی بازی دارند و بیشتر برای تنوع بخشیدن به بازی و دور کردن بازیکن از خط داستانی بازی هست.
خود کاواتا تو مصاحبه هاش به فن ها اطمینان خاطر داده اگر هنوز چیزی از بقیه المان های بازی نشون ندادیم به این معنی نیست که اونها توی بازی نیستند. پس یعنی اساسا اونها تا الان فقط نزدیک به 10 درصد از بازی اصلی رو نشون دادن. بازی اصلی هنوز combat, item management, exploration, backtracking و خیلی دیگه از المان های اصلی سری کلاسیک رو داره.
این حرف های کاواتا تا حدودی نگرانیم رو در مورد دموی جدید بر طرف کرد. تا الان هم که بیشتر impression هایی که درباره دموی جدید خوندم مثبت بوده و از بازی تعریف کردن. بنظرم بیشتر فن ها هم وقتی گیم پلی بازی اصلی رو ببینند نظرشون در مورد بازی فرق میکنه.

Sent from my SM-T285 using Tapatalk

اتفاقا به نظر من به اندازه کافی دیدیم. این گیم پلی جدید همه چیز رو نشون داد. به کل اویل رو نابود کردن و از اول ساختن. نه زامبی در میون بود نه اکشنی ترکیب اوتلست و سایلنت هیل رو دیدیم. من به عنوان یه آی پی جدید میتونم قبول کنم ولی نه به عنوان یه شماره اویل.
حداقل برنداشتن بگن این یه چیز مجزاس از شماره های اصلی مثلresident evil revelations برداشتن اسم شماره بهش زدن.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
4f1xkg95uqrj60kiarrv.jpg

صرفا جهت اطلاع.....خخخخ

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستانی که RE 5 رو بر ps4 تهیه کردن یا قصد دارن در آینده این کار رو انجام بدن ، خوبه بدونن dlc زیبای lost in nightmare که حتی از داستان اصلی مهم تره! پس از تموم کردن chapter 3-2 باز و قابل و اجرا میشود یعنی قبل از ظاهر شدن وسکر در بازی و بدون نیاز به تموم کردن حتمی بازی
راستی دوستان من در محیط های بازی خیلی باوسواس و دقت میچرخم برای جمع کردن آیتم ها و غیره (یکی از دلایلی که هنوز تموم نکردم همین پیش روی کند هست) ولی فقط تونستم یه دونه از این لوح های آبی رو پیدا کنم ! بر خلاف 6 که خیلی بیشتر پیدا کرده بودم
مشکل کجاست یعنی اینقدر من حواس پرت شدم!!

آخرین ویرایش:

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
لوح های RE5 را میگی؟
بهتره با موس اینقدر توی محیط گشت بزنی تا پیداشون کنی.لامصبا بعضیاشون بالای پشت سرت قرار دارن که ممکنه اصلا متوجه نشی

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
لوح های RE5 را میگی؟
بهتره با موس اینقدر توی محیط گشت بزنی تا پیداشون کنی.لامصبا بعضیاشون بالای پشت سرت قرار دارن که ممکنه اصلا متوجه نشی

تعجب منم همین جاست، شما نمی دونی من چقدر توی محیط ها با دقت و به مدت طولانی میچرخم در 6 و رولیشن 2 بیشتری ها رو پیدا کردم
یعنی معلومه که این بخش رو در 5 بسیار پیچیده و سخت ساختن که فردی مثل من تا اینجا فقط یه دونه پیدا کرده!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
تعجب منم همین جاست، شما نمی دونی من چقدر توی محیط ها با دقت و به مدت طولانی میچرخم در 6 و رولیشن 2 بیشتری ها رو پیدا کردم
یعنی معلومه که این بخش رو در 5 بسیار پیچیده و سخت ساختن که فردی مثل من تا اینجا فقط یه دونه پیدا کرده!

اون لوح های بعضی هاش جاشون واقعا مخفیه پیشنهاد میکنم یه ویدیو از یوتیوب ببینی تا در وقت صرفه جویی کنی . سختترینشم مرحله کشتی هست یه قسمت هست وقتی از از پله بلا میری که بری روی عرشه کشتی اون دور دورا جلوتو نگاه که یه چیزی شبیه صلیب میبینی یه دونه از BSS ها رو اون صلیبه خیلی فاصله اش زیاده باید هم با اسلحه دوربین دار بزنیش. دیگه بقیه اش رو زمین اینا هست یه روشم وجود داره واسه زدن اکثر BSS ها وقتی RPG بینهایت رو باز کردی هر جایی که مشکوک میز نه که احتمال میدی یه لوح توشه یه تیر شلیک کن اگه لوحی تا چند متریش باشه حتما انفجارش میز نش من خودم خیلی از لوح ها رو اینجوری بدست آوردم بقیه شم باید شونصد باری بری تا پیداشون کنی من خودم بار اول خیلی اذیت شدم سر این BSS ها . یدونه شم همون مرحه 2 یا 3 هست اگه اشتباه نکنم از یه پل رد میشی یدونه زیر پل هست:D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دیشب dlc lost in nightmare رو بازی کردم، بسیار عالی بود از نظر جو و فضا دستکمی از سری های کلاسیک نداشت و در یکی دو قسمت قشنگ ترس رو انتقال میداد، خیلی خوب میشد که خود RE 5 یا RE 6 اینطوری ساخته میشد
فقط باید بدونید این dlc سیو نمیشه (چک پوینت داره البته) و اگه تصمیم بگیرید از dlc خارج بشید باید از اول شروع کنید دوباره و یک بار که تموم کنید امکان بازی با شخصیت جیل هم اضافه میشه به dlc

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
رزیدنت 4 رو هم تموم کردم. همه چیز تقریبا خوب بود به جز داستان. گیم پلی بازی خوب بود. طراحی هنری و طراحی باس ها و دشمنان خوب بود. گرافیک بازی خوب بود. موسیقی و صداگذاری هم خوب انجام شده بود. ولی داستان بازی نقطه ضعف اصلی بازی بود. داستان از مشکلات زیادی رنج میبرد، همون مشکلاتی که در عنوان TEW به اوج خودش رسید.

امتیاز من با بازی :

fair-man.png

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
رزیدنت 4 رو هم تموم کردم. همه چیز تقریبا خوب بود به جز داستان. گیم پلی بازی خوب بود. طراحی هنری و طراحی باس ها و دشمنان خوب بود. گرافیک بازی خوب بود. موسیقی و صداگذاری هم خوب انجام شده بود. ولی داستان بازی نقطه ضعف اصلی بازی بود. داستان از مشکلات زیادی رنج میبرد، همون مشکلاتی که در عنوان TEW به اوج خودش رسید.

امتیاز من با بازی :

View attachment 64627
چه مشکلی داره داستان؟تنها مشکل اینه که داستان اصلی سری نیست:D
بازی در زمان خودش از نظر روایت و پیش بردن داستان جزو بهترین ها بود

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
داستان RE4 روایت خوبی داره.ایده کنترل بویسیله انگل داستان بازی را جالب کرده بود.و بخش داستانی ایدا هم که به سازمان و وسکر مربوط میشد هم جالب ترش میکرد.مشکل این بود که داستان بازی زیاد با نسخه های قبل ارتباط نداره و پایانش هم بی نتیجه تمام شد. منظورم از بی نیتیجه اینه یعنی از لاس پلاگا و سازمان نشد که استفاده کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر