بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,650
نام
سهيل
تریلر جدید رو دیدم.واقعا موندم چی بگم.نمیدونم کی به اینا گفته ریشه RE اینه:|.

باور نمیکنم بازی داره به این سمت میره.گرافیکم که به لطف VR داغونه.یعنی به راحتی میشه به اسم بازی رو Outlast 3 گذاشت فروخت.پیشنهاد میکنم تریلر Outlast 2 رو با تریلر RE7 پشت سر هم ببینین.فکر میکنین دوتا لوکیشن جدا از یک بازیه.

نظرم از اون یکی تاپیک :

من نمیدونستم اینجا داره بحث میشه وگرنه نظرم رو اینجا مینوشتم.مشکل اصلی RE7 یا بهتره بگم سازنده هاش اینه که گویا اصلا RE بازی نکردن یا اگرم بازی کردن فراموش کردن که RE چیه.از همون روز اول ساخت RE این بازی یک Survival Horror بوده که تاکید اصلیش روی بخش Survival بوده تا Horror.کلیت بازی هم حتی توی نسخه اول حاوی اکشن قابل توجه بوده.تازه این روند سوق به سمت اکشن رفته رفته افزایش پیدا کرد.حتی توی همون نسخه های کلاسیک هم RE2 و RE3 به مراتب اکشن بیشتری نسبت به RE1 داشتن.منتهی مشکل از اونجایی شروع شد که دیگه این اکشن زیادی افزایش پیدا کرد و عملا المان های اصلی دیگه که بیشتر به بخش Survival مربوط میشد رو تحت سایه خودش قرار داد.اینجا بود که صدای فن ها دراومد.

هیشکی به Capcom نگفت بیاد یک Pure Horror بسازه.اتفاقا این سبک الان توی اوجش قرار داره و بازی های خیلی خوبی از جمله Amnesia,Outlast و حتی Alien Isoaltion توش عرضه شدن و اگر خلاء ای حس بشه توی بخش Survival Horror هست.البته به صورت مشخص زیاد نمیشه بین این دوتا مرز ایجاد کرد.ولی کاری که Capcom میتونست انجام بده حداقل این بود که یک اثر متفاوت تر از اون بازی ها خلق کنه.توی اون بازی ها هم تاکید بر Survive وجود داره ، منتهی توسط ضعف بیش از حد کاراکتر بازی.چیزی که اصلا در RE سابقه نداشته.در RE هیچوقت ما با یک کاراکتر ضعیف طرف نبودیم.همه قهرمان های RE اتفاقا کاراکترهای قوی بودن.ضعف و ترس RE همیشه مربوط به کمبود منابع و پازل ها بود.

چیزی که Capcom میتونست انجام بده این بود که یک Survival Horror با زاویه دید سوم شخص با تاکید بر داستان، مدیریت منابع و صد البته معماهای زیاد بسازه و کنارش یک اتمسفر خوب با بهره گیری از تکنولوژی روز به لحاظ گرافیکی ایجاد کنه.من مطمئن هستم در این شرایط همه راضی میشدن.

دوستانی که احیانا Until Dawn بازی کردن دیدن که سازنده ها با استفاده از تکنیک های گرافیکی و البته هنر خودشون چه فضاسازی عالی انجام دادن.اونم برای یک بازی با تم نسبتا تینجیری.من موندم چرا Capcom از انجام دادن همچین چیزی آخه عاجزه.:|

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تریلر جدید رو دیدم.واقعا موندم چی بگم.نمیدونم کی به اینا گفته ریشه RE اینه:|.

باور نمیکنم بازی داره به این سمت میره.گرافیکم که به لطف VR داغونه.یعنی به راحتی میشه به اسم بازی رو Outlast 3 گذاشت فروخت.پیشنهاد میکنم تریلر Outlast 2 رو با تریلر RE7 پشت سر هم ببینین.فکر میکنین دوتا لوکیشن جدا از یک بازیه
اگه توجه کنید بازی بیشتر به p.t شباهت داره اون زامبی توی تریلر رو با موجودات p.t مقایسه کنید اصلا از کی تا حالا زامبی های re مثل ادم عادی راه میرفتن بعد اصلا حرف نمیزدن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به ریشه های ترس برگشته .

برای تنوع خوبه .
ریشه های ترشس اینجوری نبود :| اگه یه چیز مثل همون re4 میساختن بهتر بود یا یه بازی با دوربین کلاسیک تا جایی که یادمه ریشه های re اینا بود که خیلیم خوب و ترس ناک بود نه اینجوری :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یا یه بازی با دوربین کلاسیک تا جایی که یادمه ریشه های re اینا بود که خیلیم خوب و ترس ناک بود نه اینجوری :D

داداش سبک کلاسیک برای نسل و زمان فعلی مناسب نیست، و ساختن re جدید اون مدلی برای کپکام به صرفه نیست نهایت ریمیک 2,3 رو شاید اون مدلی بسازه یا اگه ورونیکا رو مثل 0,1 ریمستر کنن بتونیم شاهد سبک کلاسیک باشیم دوباره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
داداش سبک کلاسیک برای نسل و زمان فعلی مناسب نیست، و ساختن re جدید اون مدلی برای کپکام به صرفه نیست نهایت ریمیک 2,3 رو شاید اون مدلی بسازه یا اگه ورونیکا رو مثل 0,1 ریمستر کنن بتونیم شاهد سبک کلاسیک باشیم دوباره

خب اگه یه چیز در حد همون re4 بود خوب بود

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815

ینی الان ساخت بازی اول شخص بدون کوچترین کات سین و اکشن به صرفه است ؟؟؟

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
re4 که خیلی اکشن بود.:D فراوانی مهمات هم باعث میشد همان قدر ترس اندک بازی مانند مبارزه با اره برقی وردوگو و U3 هم که داشت از بین بره.در کل اکشنی در حده رولیشنز 1 کافیه.البته به نظر میرسه نسخه 7 اکشن داره.و همه جای بازی قایم باشک بازی نیست:D

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ینی الان ساخت بازی اول شخص بدون کوچترین کات سین و اکشن به صرفه است ؟؟؟
دوست عزیز شما پست های قبلی من رو بخونی گفتم که از این قضیه چون دارن RE رو فدای فروش vr می کنن خشنود نیستم

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوست عزیز شما پست های قبلی من رو بخونی گفتم که از این قضیه چون دارن RE رو فدای فروش vr می کنن خشنود نیستم

من موافقت شما رو نگفتم
فقط می خوام بدونم از نظر شما کپکام این بازی رو سود آور تر از ساخت یه عنوان کلاسیک هست ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
من موافقت شما رو نگفتم
فقط می خوام بدونم از نظر شما کپکام این بازی رو سود آور تر از ساخت یه عنوان کلاسیک هست ؟

ابن طور که مشخصه کپکام بخاطر مسئله vr و انتقاد هایی که به 6 شد اینگونه فکر کرده که بازی رو اول شخص ساخته!
نظر من مشخصه که طرفدار سبک کلاسیک هستم

• Like
Reactions: ChampionOfLight

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز

والا سبک کلاسیک خیلی بهتره اگه بسازن الان اگه 7 رو کلاسیک میساختن خیلی بهتر میبود ، من خود به شخصه زیرو و ریمیک 1 رو رفتم تو این نسل واسم خیلی خیلی بهتر از این سبک های اکشن بودن که آدمو بیشتر یاد فیلم های رمبو میندازه:D کدورونیکا دیگه خیلی تکراریه دریم کست ps2 ps3 حالا هم واسه 4 ریمستر شه دیگه خیلی تکراری میشه اگه قراره بازیو بزنن فقط ریمیک کنن چون مستحق ریمیک شدن هم هست. ریمیک 2 اگه فروش کنه که قطعا هم میکنه مخصوصا Leon پول سازم کرکترشه احتمال داره 3 رو هم ریمیک کنن 3 یکی از بهترین لوکیشن ها و جزئیات رو داره اون پس کوچه ها هم خیلی قشنگ میشه:D

7 حتی کات سین هاشو هم فقط بخاطر این حذف کردن که شخصیت اصلی رو نتونی ببینی:D کات سین هارو حذف کنیم که شخصیت اصلی اسپول نشه:))

• Like
Reactions: jhoobin and Ezio96

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر