بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خب دوباره به بازی امیدوار شدم.به نظر میاد که چه از لحاظ داستان و چه از لحاظ گیم پلی و آتمسفر فوق العاده باشه.من این رو از همون اول گفتم و حالا داره بیشتر بهم ثابت میشه.

حمید جان،نگفتن کلا زامبی نداریم.گفتن اون یاروها که اوایل بازی کلیر باهاشون طرفه ویروسی نیستن (اسمشونو دقیقا یادم نیست).ولی مسلما تا انتهای بازی،فقط با همون یک نوع که طرف نیستیم.بعدشم اگه ویروسی به نام Enhanced Veronica توی بازی باشه (که قطعا هست)،100 درصد موجودات آلوده به ویروس هم توی بازی هستند.البته همونطور که به علی هم گفتم،من معتقدم که ماهیت این ویروس مثل ویروس G و تی ورونیکا و اوروبوروس هست.یعنی اینقدر قویه که فقط واسه ی ساختن باس های بازی استفاده شده.وقتی ویروس تی ورونیکای معمولی فقط باس میساخت،میخواستی نمونه ی پیشرفته شدش زامبی بسازه؟:d

من فکر کنم گفتن تو کل بازی حالا معلوم میشه. تو منظور من نگرفتی! کلا گفتن این جریانات ربطی به ویروس و این چیزا نداره مسئله ویروس باس ساز یا زامبی ساز نیست نیما :d

من فکر کنم گفتن تو کل بازی حالا معلوم میشه. تو منظور من نگرفتی! کلا گفتن این جریانات ربطی به ویروس و این چیزا نداره مسئله ویروس باس ساز یا زامبی ساز نیست نیما :d

حمید اصلا امکان نداره که توی کل بازی ویروس نداشته باشیم.اونکه دیگه نمیشه رزیدنت اویل.من دقیقا یادمه.گفتن اون یاروها ویروسی نیستن.نگفتن کلا ویروس نداریم.شاید اسم دشمنان بازی زامبی نباشه.ولی قطعا موجودات یا حداقل باس های ویروسی داریم.به حضور استیو که من شک ندارم.میتونیم بگیم اون هم ویروسی نیست؟اونکه دیگه از قبلا ویروسی شده.پس حداقل به خاطر استیو هم که شده،چیزی به نام ویروس توی بازی داریم.حتی ممکنه که ویروس ورونیکای پیشرفته از داخل بدن خود استیو استخراج شده باشه!;)

حمید اصلا امکان نداره که توی کل بازی ویروس نداشته باشیم.اونکه دیگه نمیشه رزیدنت اویل.من دقیقا یادمه.گفتن اون یاروها ویروسی نیستن.نگفتن کلا ویروس نداریم.شاید اسم دشمنان بازی زامبی نباشه.ولی قطعا موجودات یا حداقل باس های ویروسی داریم.به حضور استیو که من شک ندارم.میتونیم بگیم اون هم ویروسی نیست؟اونکه دیگه از قبلا ویروسی شده.پس حداقل به خاطر استیو هم که شده،چیزی به نام ویروس توی بازی داریم.حتی ممکنه که ویروس ورونیکای پیشرفته از داخل بدن خود استیو استخراج شده باشه!;)

دقیقا. ولی من شک دارم ویروس تو این بازی باشه چون خودشون گفته بودن نمیشه که فقط در مورد افلکد ها باشه این کلی داره حرف میزنه. من که میگم تو این بازی خبری از ویروس میروس نیست

Without going into too much details, I will say that we aren't dealing with an illness in the traditional sense.

آخرین ویرایش:
فقط امیدوارم بازی با اون چیزی که از شواهد پیداست و چیزی که تو ذهنمه متفاوت باشه!
(دختر بچه ای) که قدرت های خاصی داره و چیز هایی میبینه که همه نمیبینن!
وجود موجوداتی که دلیل وضعیتی که ازشون میبینیم ویروس نیست!
به نظرم بازی چیزی میخواد باشه که در پس زمینه نسخه های کلاسیک وجود داشت, و در نسخه های مدرن بیشتر سر باز کرد , و ظاهرا تو این شماره قراره بیرون بزنه!
کاملا با چیزی که صفحه قبل در با ش بحث شد جور در میاد.
امیدوارم اینطور نباشه, چون برا من حداقل دیگه اینطوری بازی مسخره و بی لذت میشه; مثل نسخه شش!

بچه ها یه سوال؟؟

re remaster برا pc کی منتشر میشه؟ اصن منتشرشده یا نه؟ هرجا یه چیز نوشته من که گیجیدم:|
اخر اوایل 2015 عرضه میشه یا 7 اذر؟
چونیادمه قرار بود بازی برا پی سی هم بیاد؟

بچه ها یه سوال؟؟

re remaster برا pc کی منتشر میشه؟ اصن منتشرشده یا نه؟ هرجا یه چیز نوشته من که گیجیدم:|
اخر اوایل 2015 عرضه میشه یا 7 اذر؟
چونیادمه قرار بود بازی برا پی سی هم بیاد؟
اخیرا گفته شده 20 ژانویه
بله برای PC هم میاد .کلا بصورت دیجیتالی عرضه میشه
راستی دقت کردین قیافه بری اصلا به ریمیک شباهت نداره
بلکه بیشتر به اون چیزی که توی اپیلوگ های RE3 قرار داده بودن شباهت داره.

حمید اتفاقا دقیقا اسم افلکدها رو آوردن.گفتن اونا ویروسی نیستن و در نتیجه کلیر و مویرا هم ویروسی نمیشن.اصلا امکان نداره ویروس نداشته باشیم.حتی اسم اصلی بازی بر مبنای ویروس بازی بوده یعنی Enhanced Veronica.حالا تو باور نکن.ولی برای من و علی هیچ جای شکی نیست که اسم اصلیش این بوده.بعدشم حداقل استیو که ویروسی هست دیگه.میتونی بگی اون هم ویروسی نیست؟پس چیزی به نام ویروس در بازی داریم.حالا ببین کی گفتم!

محسن من برخلاف تو به بازی امیدوارم.تا همینجاش هم خیلی از چند نسخه ی اخیر سری جلوتره.حداقل سبک و آتمسفرش که قابل قبوله.حداقل واسه ی من یکی.مطمئن باش که برای اون مسائلی که گفتی هم دلیل منطقی میارن.بابا اسمش رزیدنت اویه.داستان ماورائی که نیست.مگه میشه دلیل منطقی براش نیارن؟:d

به نظر نمیاد این زامبی از آتش سوزی به این شکل اومده باشه! توی آتیش اولین چیزی که می‌سوزه لباس‌هاست!
odl6qwfhukrvybk8wgd2.jpg
به علاوه این زامبی به شدت منو یاد کد ورونیکا می‌ندازه!

آلبرت وسکر قطعا توی فلاش بک‌های این بازی حضور داره.
بدون شک اسم اولیه بازی هم یک روز رسما گفته می‌شه.

حمید اتفاقا دقیقا اسم افلکدها رو آوردن.گفتن اونا ویروسی نیستن و در نتیجه کلیر و مویرا هم ویروسی نمیشن.اصلا امکان نداره ویروس نداشته باشیم.حتی اسم اصلی بازی بر مبنای ویروس بازی بوده یعنی Enhanced Veronica.حالا تو باور نکن.ولی برای من و علی هیچ جای شکی نیست که اسم اصلیش این بوده.بعدشم حداقل استیو که ویروسی هست دیگه.میتونی بگی اون هم ویروسی نیست؟پس چیزی به نام ویروس در بازی داریم.حالا ببین کی گفتم!

محسن من برخلاف تو به بازی امیدوارم.تا همینجاش هم خیلی از چند نسخه ی اخیر سری جلوتره.حداقل سبک و آتمسفرش که قابل قبوله.حداقل واسه ی من یکی.مطمئن باش که برای اون مسائلی که گفتی هم دلیل منطقی میارن.بابا اسمش رزیدنت اویه.داستان ماورائی که نیست.مگه میشه دلیل منطقی براش نیارن؟:d
دوست ندارم دوباره اون بحث رو بيرم وسط, ولي خدا كنه منطقي كه براش ميارن مثل منطق تبديل شدن سيمونز به اون شكل نباشه !

به نظر نمیاد این زامبی از آتش سوزی به این شکل اومده باشه! توی آتیش اولین چیزی که می‌سوزه لباس‌هاست!
odl6qwfhukrvybk8wgd2.jpg

بیشتر شبیه زامبی های تو رزیدنت ایول 6 - سناریو ایدا هست

سلام دوستان گل اویل باز ;)
یه سوال : من نسخه ی سوم از بازی رو با پی سی بازی کرده بودم حالا میخوام دوباره بازی کنم ولی چیزی که الان دانلود کردم حجمش کمه
سوال اینکه ایا بازی نسخه ی های مختلف داره ؟
ینی احساس میکنم اولش دمو داشت ولی این نسخه فقط یه سری کمیک نشون میده !!!
یکی منو راهنمایی کنه ...
ممنون ....

سلام دوستان گل اویل باز ;)
یه سوال : من نسخه ی سوم از بازی رو با پی سی بازی کرده بودم حالا میخوام دوباره بازی کنم ولی چیزی که الان دانلود کردم حجمش کمه
سوال اینکه ایا بازی نسخه ی های مختلف داره ؟
ینی احساس میکنم اولش دمو داشت ولی این نسخه فقط یه سری کمیک نشون میده !!!
یکی منو راهنمایی کنه ...
ممنون ....

با سلام...
درسته چند نسخه داره تو نت برای دانلود:کم حجم-نسخه اصلی و کامل با دمو و جزئیات کامل بازی..
اتفاقا همین نسخه هم داشتم ولی تازگی نسخه کامل دانلود کردم از اون نسخه های نخست هم بهتره.(کامل با تمام جزئیات)
اگر خواستین. پ.خ کنم.;)

دوست ندارم دوباره اون بحث رو بيرم وسط, ولي خدا كنه منطقي كه براش ميارن مثل منطق تبديل شدن سيمونز به اون شكل نباشه !
البته اون سیمنز هم وقتی تبدیل به مگس شد از لاشه های زامبی ها استفاده میکرد تا بتونه جهش پیدا کنه و مگس غول پیکر تبدیل بشه
لابد برای این دختره هم دلیلی میارن باید ببینیم چی میخوان بگن ولی همین بتونن بازی رو خیلی بهتر از نسخه های اخیر درست کنن جای خوشحالی داره و اگرم نتونستن این مورد رو توجیه کنن زیاد برای من مهم نیست.
به قول نیما اگه یه سگ رو در آب دریا بشورن که کل اب دریا نجس نمیشه که

odl6qwfhukrvybk8wgd2.jpg

مثل اینکه تلاش میکنن ادمو یاد کد ورنیکا بندازن.ممکنه حتی دیالوگهایی برای کلر بزارن که یاد کد ورنیکا بیفتیم و یا بعضی صحنه سازی های ظاهری محیط و یا ظاهر بعضی دشمنان بازی از جمله همین موردی که شما بهش اشاره کردی.
در مورد وسکر هم توی اینجا ذکذ شده که دی سی داگلاس که بهترین صدا پیشه وسکر میباشد خودش عنوان کرده که کار ضبط صدا برای وسکر در RE REv2 رو امسال انجام داده. پس میشه احتمال هم داد که وسکر به داستان برگرده و فقط به گیم پلی محدود نشه(منظورم اتفاقاتی قبل از داستان RE5 هست)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or