بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام عرض شد :d
میدونم که چشم دیدن لیون دوستا را ندارید :d اما من الان واقعا یه مشکل دارم :d من اصلا تازه دو تا بازی به اسمهای رزیدنت اویل 0 و رزیدنت اویل ریمیک اومده دستم دارم بازی میکنم. ریمیک حرف نداره :d جیل نازنینم چقدر گرافیکش رفته بالا :d (امیدوارم طرفداری از جیل دیگه مورد نداشته باشه :d ) ولی این رزیدنت زیرو رو اعصابه. یعنی چی هیچ صندوقی وجود نداره :-o همه چیز پخش و پلاست که. میخواستم ببینم کسی سیو نداره که من با سیوهای اون برم که اسلحه هام بی نهایت باشه. حوصله ندارم هی برم گلوله و گیاه بردارم بیارم. خیلی سخت شده بابا اه :d
راستی من رویلیشنز را هم بازی کردم و باید بگم
jill rooooooooooooooooooooooocks
:d
و بعدش با اجازتون
leon rooooooooooooooooooooocks
:d
به قسمت سبز توجه شود پیلیز :d
بله واقعاً. ممنونم :d ممنونم از این همه لطف و محبت :d حالا دوست داشتن لیون و جیل یعنی اینکه نباید به یه طرفدار رزیدنت اویل کمک کرد :-/ آیا :-/

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
چه حرف های جالی میزنی شما رزیدنت اویل 4 رو خود میکامی ساخته بعد اتفاقا کجا کپکام ترسیده که بازی فروش نکنه که اجازه نداده از سری های قبل از 4 نمونه برداری بشه بالاخره که نمیشه همیشه اچمز نشست با همون فن اوری نسل پنجم کار رو برد جلو دیگه باید یه کار پیشرفته انجام بشه و اتفاقا اوج این سری با 4 بود

لطف داری ..جالبی از خودتونه!:d
بد متوجه شدید..منظور بعد از 4 بود که باید میکامی خودش میموند و ادامه میداد تا شاهد نابودیه بازی نباشیم..همه میدونن 4 رو خود میکامی ساخته..
در مورد ترس از فروش..
گفتم اگه بازی که ما به نام رزیدنت اویل 4 میشناسیم ..با نام دیگه و کاراکترای جدید منتشر میشد ..ممکن بود خوب نفروشه و ایده تغییر نام بازی منتفیه..
دقیقا اصلا نباید آچمز نشست..
رزیدنت اویل ریمیک شاهکاری بود که هم به اصول پایبند بود و هم به روز شده بود..

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
دوست من، شینجی میکامی سری‌های کلاسیک رو با بمب اتم Resident Evil 3 تموم نکرد.
هر IP اتمسفر، فضا و یه سری فاکتورهای ضروری داره که بدون اون‌ها اتصال‌شو به بقیه از دست می‌ده. توی پست‌های قبل از تغییر عظیم اون فاکتورها گفتم.
و بعد اشاره کردم که خود شینجی میکامی هم اعلام کرد بعد از شماره 4، سری دیگه کشش نداره! و رفت بیرون!
سعید جان میکامی رفت بیرون چون اگر می‌موند هم فرقی ایجاد نمی‌کرد. هوادارها دو دسته شده بودن و در مقابل داستان بقدری ضعیف بود که چیزی بهتر از 5 در ادامش نمی‌شد ساخت.
به هیچ وجه امکان فروش پایین بازی برای تغییر نام وجود نداشت. اکثر افرادی که عاشق این شماره شدن یا از شماره‌های کلاسیک چیزیو بازی نکرده بودن و یا یک شماره رو دیده بودن!

اینه که امروز در نظرسنجی‌ها رزیدنت ایول 4 حرف اول رو می‌زنه.
در تغییر IP همین بس که در نسخه‌ی کنسل شده، جنگ با ارواحی داشتیم که از قاب عکس بیرون می‌زدن یا عروسک‌هایی که با خنده‌های شیطانی دورمون می‌کردن!
درسته این نسخه نیمه کاره رها شد اما خیلی حرف‌ها رو از ایده‌های اولیه می‌رسونه. ذات داستان رو بدون اون همه توجیهی که آوردم می‌رسونه.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
رولیشنز در همین لحظه تموم شد؛ بهترین رزیدنت اویل نسل...
نُه و سه دهم از دَه.
نسخه های کنسول خانگیش خیلی تر وتمیز و پرپیمون در اومده.

Blackfield

کاربر سایت
May 19, 2013
68
راستی این حرفایی که اون نویسنده محترم تو اون وبی که لینکشو نیما داده رو چندان جدی نگیرینا
اینا زاده تخیلات نویسنده ها هست من موارد مشابه زیادی غیر از اینا هم شنیدم
خلاصه اینکه واسه بازیهای دیگه هم از این تشبیهات بوده ولی همش ساخته ذهن نویسنده هست و اصلیت ندارن

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
راستی این حرفایی که اون نویسنده محترم تو اون وبی که لینکشو نیما داده رو چندان جدی نگیرینا
اینا زاده تخیلات نویسنده ها هست من موارد مشابه زیادی غیر از اینا هم شنیدم
خلاصه اینکه واسه بازیهای دیگه هم از این تشبیهات بوده ولی همش ساخته ذهن نویسنده هست و اصلیت ندارن

خیلی هاش تخیلین اما بعضی‌ها هم به شدت عیان!
رزیدنت ایول 4 در کل مذهب رو یه چیز شیطانی معرفی کرد برای کنترل ذهن.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خیلی هاش تخیلین اما بعضی‌ها هم به شدت عیان!
رزیدنت ایول 4 در کل مذهب رو یه چیز شیطانی معرفی کرد برای کنترل ذهن.
نخیر. رزیدنت اویل 4 اون انگله برای کنترل ذهن بود که دختر رییس جمهور را بتونن کنترل کنن تا بتونن به مقامات آمریکا نفوذ کنن. اینو از آخرین فایل بازی میشه فهمید :d
:-s الان به جرم گفتن حقیقت همه دوباره موضع گیری میکنن. اصلا آدم میترسه اینجا حرف بزنه :-s

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,770
نخیر. رزیدنت اویل 4 اون انگله برای کنترل ذهن بود که دختر رییس جمهور را بتونن کنترل کنن تا بتونن به مقامات آمریکا نفوذ کنن. اینو از آخرین فایل بازی میشه فهمید :d
:-s الان به جرم گفتن حقیقت همه دوباره موضع گیری میکنن. اصلا آدم میترسه اینجا حرف بزنه :-s
اینی که میگی درسته، منتهی هدف نهاییشون کنترل دنیا به وسیله ی Los Plagas بود.

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اینی که میگی درسته، منتهی هدف نهاییشون کنترل دنیا به وسیله ی Los Plagas بود.
خب وقتی آمریکا را کنترل کنن کل دنیا را میتونن کنترل کنن دیگه. فکر کنم حرف شما با حرف من یکی بودا. میگم سیو های رزیدنت اویل زیرو را میدونید از کجا میشه گیر آورد :-/

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,770
US is so overrated:D
==
الان توی این مقاله ی توهم توطئه (:D) به یه عکسی بر خوردم:
mary_shelleys_frankenstein_ver3.jpg
شبیه کاور RE: Revelations نیست؟:-"

VGP

کاربر سایت
Aug 3, 2013
6
US is so overrated:D
==
الان توی این مقاله ی توهم توطئه (:D) به یه عکسی بر خوردم:
mary_shelleys_frankenstein_ver3.jpg
شبیه کاور RE: Revelations نیست؟:-"
------------------------------------------------------------------------
من تازه تو این سایت عضو شدم و تو اولین جستجوم تو فروم به این مطلب برخورد کردم و خیلی ناراحت شدم. واقعا هنوز یادنگرفتی که نباید به مردم و عقایدشون توهین کنی؟ اگه به نظر تو، که البته اصلا هم قبولش ندارم این مطلب توهمه پس چرا می خونیش و تازه به عکس هاش هم استناد می کنی؟ اصلا مگه اون بلاگ برات دعوتنامه فرستاده که بری و ازش بازدید کنی؟ کی می خوایم یاد بگیریم که به عقاید هم احترام بذاریم. حتم داشته باش فردای روز یکی هم پیدا میشه که میاد و تو رو مسخره می کنه. اونوقت یادت بیار که کجا چیکار کردی و ناراحت نشو. به نظر من این کارت به هیچ وجه نه انسانیه و نه خدا پسندانه. توی این ماه عزیز برای خودت به جای ثواب، گناه ذخیره نکن.
اینو دوستانه گفتم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من تازه تو این سایت عضو شدم و تو اولین جستجوم تو فروم به این مطلب برخورد کردم و خیلی ناراحت شدم. واقعا هنوز یادنگرفتی که نباید به مردم و عقایدشون توهین کنی؟ اگه به نظر تو، که البته اصلا هم قبولش ندارم این مطلب توهمه پس چرا می خونیش و تازه به عکس هاش هم استناد می کنی؟ اصلا مگه اون بلاگ برات دعوتنامه فرستاده که بری و ازش بازدید کنی؟ کی می خوایم یاد بگیریم که به عقاید هم احترام بذاریم. حتم داشته باش فردای روز یکی هم پیدا میشه که میاد و تو رو مسخره می کنه. اونوقت یادت بیار که کجا چیکار کردی و ناراحت نشو. به نظر من این کارت به هیچ وجه نه انسانیه و نه خدا پسندانه. توی این ماه عزیز برای خودت به جای ثواب، گناه ذخیره نکن.
اینو دوستانه گفتم

ببین عزیز شما با انجمن ها آشنا نیستین. کلا هدف اینحا بحث کردن ـه. کسی هم که این چیزا رو می زاره می دونه که این نظر ها هم می آن. یک ویدئویی هم بود چند ماه پیش یکی همینجا گذاشته بود 40 دقیقه می گفت این بازی شیطان پرستی ـه من فقط داشتم می خندیدم. بعدشم کل اعضا و ادمین ها کوبوندنش.
ول کن اینا همش چرت و پرته. منم دوستانه می گم.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
:x Just Claire Redfield

خب وقتی آمریکا را کنترل کنن کل دنیا را میتونن کنترل کنن دیگه. فکر کنم حرف شما با حرف من یکی بودا. میگم سیو های رزیدنت اویل زیرو را میدونید از کجا میشه گیر آورد :-/

با چیت حال نمیده, بازی رو برو بعدش جایی‌ که گیر کردی یا راهنمای قدم به قدم بخون یا هم Lets Play Resinent Evil Zero (youtube ببین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر