بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

میگم اینجا هر کی ساز خودش را میزنه :d راستی خیلی ممنون دیگه نمیخواد خودتون را به زحمت بندازید راجع به سیوها :d دیگه آخرای بازی هستم. جدا که ممنون از کمک های شایان تقدیرتون :d فقط یه چیزی را حتما باید بگم :d واااااااااااااای خدا این آخرش که میری توی اون آزمایشگاه زیرزمینیه همونجاییه که با لیون و کلیر توی شماره 2 رفته بودیم مگه نه :-/ اصلا اشک توی چشمام جمع شده بود :d خیلی باحال بود. اما اون تایرانته فکر کنم تایرانته شماره یک بودش. مگه اون توی یه محفظه آبی نبودش :-/
من نمیدونم وقتی بچه ها سیو بازی رو ندارن این پست هایی که با لحن تمسخر آمیز میدین برای چی هست؟ برن کوه بکنن و برای شما سیو پیدا کنن؟ یه خورده فکر کردن قبل از پست دادن بد نیست.

در مورد سوالتون، اگر آزمایشگاه ریمیک رو میگین که نه اون آزمایشگاه نیست. اون توی شهر راکون بود و این توی کوهستان آرکلی و زیر عمارت اسپنسر هست.

نه علی جون ایشون داره RE0 رو بازی میکنه !!
سیو گیم کیوبش رو میخوای دارم !!!!!!
اونجا هم Umbrella Training Facility هست و به RE2 ربطی نداره !
اون تایرانت هم ربطی به شماره 1 نداره !!

من نمیدونم وقتی بچه ها سیو بازی رو ندارن این پست هایی که با لحن تمسخر آمیز میدین برای چی هست؟ برن کوه بکنن و برای شما سیو پیدا کنن؟ یه خورده فکر کردن قبل از پست دادن بد نیست.

در مورد سوالتون، اگر آزمایشگاه ریمیک رو میگین که نه اون آزمایشگاه نیست. اون توی شهر راکون بود و این توی کوهستان آرکلی و زیر عمارت اسپنسر هست.
1- این شماره را ویرایش کردم چون واقعا دلم نمیخواد من هم مثل شما باشم.
2- من قبل از پست دادنم فکر میکنم ولی فکر میکنم این شمایید که واقعا اعصاب ندارید
3-من درخواست سیو کردم و این کار را هم با خواهش انجام دادم و دلیلش را هم گفتم. شما اگه نمیخوای کمکی کنی کسی مجبورتون نکرده آقای محترم
4-بهتره پستم را بخونید. من داشتم از رزیدنت اویل زیرو حرف میزدم

نه علی جون ایشون داره RE0 رو بازی میکنه !!
سیو گیم کیوبش رو میخوای دارم !!!!!!
اونجا هم Umbrella Training Facility هست و به RE2 ربطی نداره !
اون تایرانت هم ربطی به شماره 1 نداره !!
ممنون. بله فکر کنم اونی که دارم بازی میکنم برا گیم کیوب هستش ولی دارم با کامپوتر بازی میکنم. اما دیگه نیازی نیستش چون فکر کنم آخرای بازی هستم. و یه جا هم توی فروم های خارجی دیدم که سیو ها را عوض کرده بودن و کلا سیو هاشون پاک شده بود :d
اما اون آزمایشگاه را شکی ندارم که توی رزیدنت اویل 2 بودش. شاید شما متوجه نشدید من کجا را میگم. همونجایی که لیون قطار را راه میندازه و ایدا هم هست و دکتر بیرکین از سقف قطار ایدا را زخمی میکنه. دقیقا قبلش بودش. و اگه یادتون باشه حتی کلیر هم از توی مانیتور اون تایرانت مشکی پوش را هم میبینه که توی رزیدنت اویل زیرو 2 تا از اون میمون ها میادش.

آخرین ویرایش:
وقایع RE0 تو Umbrella Training Facility ( شعبه کارآموری آمبرلا ) که زیر نظر جیمز مارکوس و تو کوهستان آرکلی بود اتفاق میفته و در آخر هم منفجر میشه .
چجوری میتونه تو جایی که لیون و کلیر , تو RE2 , تو راکوس سیتی , تو آزمایشگاه مخفی آمبرلا ___ باشه ؟؟؟؟؟؟!!

1.5 سال پیش یکی هم میگفت مخفیگاه اسپنسر که تو LIN بود همون عمارت اسپنسر تو RE1 هست !!!

باشه. من میتونم ثابت کنم. صبر کنید میرم الان عکس میگیرم و میام و براتون میذارمش. اما اگه بود چی ؟ اون وقت حاضرید عذرخواهی کنید؟ حتی توی 3 تا والکترویی که من گرفتم توی هر 3 تاش هم گفته که اونجا همونجاست.
1.5 سال پیش یکی هم میگفت مخفیگاه اسپنسر که تو LIN بود همون عمارت اسپنسر تو RE1 هست !!!
من نمیگم مخفیگااااااااااااه میگم ورودی آزمایشگاه. و نگفتم رزیدنت اویل یک. دارم میگن رزیدنت اویل زیرو. یه چند لحظه صبر کنید میرم و م میام بهتون نشون میدم.

خب من اومدم :d

1- اینجا را خوب نگاه کنید. اینجا همونجاییه که لیون و کلیر از تو فاضلاب در میان و میرسن اینجا

30523973529312084507.jpg

2- اینجا هم همون دریچه هستش که ازش میان بالا که الان کاملا بستست.

87023758785173522945.jpg

3- این هم جای همون کلیدیه که باهاش ترن رو بر میگردوندیم.

78069954353988879528.jpg

4- این هم همون آسانسور کوچیکیه که میرفتیم ازش کلید را پیدا میکردیم.

44468749666950928566.jpg

5- اینجا هم همون مانیتوریه که کلیر از توش میبینه اون تایرانت که بارونیه سیاه پوشیده داره میاد.

22822425107719377758.jpg

6- اینم هم جاییه که ترن باهاش میومد بالا.

00390763491410473254.jpg

7- این هم جاییه که لیون و ایدا با هم سوار ترن میشن که بیرکین به ایدا حمله میکنه.

05181056388145069794.jpg

8- و امکان نداره اینجا را یادتون نباشه. اون اتاقی که من به سمتش نشونه رفتم همون اتاقیه که شری را که ویروسی شده توش میذاریم و کلیر ژاکتش را بهش میده.

19618389367967087508.jpg

امیدوارم متقاعد شده باشید واقعا. آخه این دیگه چیزی نیست که نشه فهمیدش. حالا اگه من اشتباه میکنم لطفا شما هم با دلیل بگید :d

اولا : که عکسها رو یا لینک بزار یا بند انگشتی کن !!!
دوما : به خدا خسته شدم !!
اولا: عکس ها را چه کار کنم :-/ :d
دوما: چرا اونوقت. این بود جوابتون :-/ خب اگه اشتباه میکنم بگید. منکه چیزی نگفتم شما خسته بشید. اگه اشتباهه بگید و اگه ببینم درست میگید منم قبول میکنم.

تا آخر بازی بری میبینی اونجا کجاست
باشه اشکال نداره. من سعی میکنم امروز بازی را تمام کنم. ولی تا قبل از تموم کردن بازی سر حرفم هستم. اما فقط یه سوال :-/ میشه بگید اگه اونطور که شما میگید اینجا همون لوکیشن رزیدنت اویل 2 نیست که خیلیییییییییییی بعید میدونم پس چرا اینقدر شبیهن؟ یعنی دقیقا شکل هم هستند. حال فعلا این را هم بخونید. از یکی از والکتروهاییه که از سایت gamefaq گرفتمش :d
FAQ / WALKTHROUGH ON RESIDENT EVIL 0 (BIOHAZARD 0, outside the US) for the
Nintendo GameCube.

Written by: Muchitsujo, v 1.1

**PLATFORM TERMINAL (LOWER FACTORY)**
CHARACTER: REBECCA

This also looks familiar...

**PLATFORM TERMINAL (UPPER FACTORY)**
CHARACTER: REBECCA

Bet you didn't expect to see this place again.

- - -ویرایش - - -

@Fallen_ Angel
این عکسی که گذاشتی اونجا نیست ولی شباهت بی اندازه ای داره به اونجا هرچند با عکس آخریت مطمئن شدم که مکان آخر Re 2 نیست !
اتفاقا من با همون عکس آخر مطمئن شدم که اونجا همونجاییه که شری توش میخوابه و کلیر ژاکتش را بهش میده. آخه من یه چیزی بگم؟ شماها همتون فقط میگید اینجا، اونجا نیست اما دلیلی نمیارید که :| خب اگه واقعا اینقدر مطمئن هستید باشه قبول. من آدم سرسختی نیستم ولی حداقل دلیلتون را بگید. این خواسته زیادیه :-/

ببین 2 تا چیز خیلی ساده هست که فهمیدنش اصلا سخت نیست
RE0 تو شعبه کاراموزی آمبرلا واقع در کوهستان آرکلی اتفاق میفته
RE2 تو راکون سیتی و آزمایشگاه برکین
نمیدونم از کوهستان تا راکون سیتی چند مایل فاصله هست !!!!
حالا اینکه چندتا لوکیشن شبیه هم هستن دلیل بر یکی بودنشون نمیشه .
شاید سازنده ها خواستن یادآوری ای کنن

ببین 2 تا چیز خیلی ساده هست که فهمیدنش اصلا سخت نیست
RE0 تو شعبه کاراموزی آمبرلا واقع در کوهستان آرکلی اتفاق میفته
RE2 تو راکون سیتی و آزمایشگاه برکین
نمیدونم از کوهستان تا راکون سیتی چند مایل فاصله هست !!!!
حالا اینکه چندتا لوکیشن شبیه هم هستن دلیل بر یکی بودنشون نمیشه .
شاید سازنده ها خواستن یادآوری ای کنن
ببین یه چیز هم هست که خیلی منطقی به نظر میرسه.
:d
لیون و کلیر از مرکز پلیس راکون سیتی و از طریق فاضلاب و بعدشم از طریق یه ترن اگه یادتون باشه به اونجا رسیدن که حالا اسمش هر چیزی که هست. پس تعجبی نداره که اینجا، همونجا باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or