بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خب من فکر کنم با این پست آخری همه چیز معلوم شد :d به هر حال از شما هم ممنونم آقای لیتل جان که وقت گرانبهاتون را گذاشتید و متاسفانه مثل اینکه به نتیجه ای هم نرسیدید. به هر حال پیش میاد دیگه. شما هم ناراحت نباشید. البته هر جور راحتید ;)

خب من فکر کنم با این پست آخری همه چیز معلوم شد :d به هر حال از شما هم ممنونم آقای لیتل جان که وقت گرانبهاتون را گذاشتید و متاسفانه مثل اینکه به نتیجه ای هم نرسیدید. به هر حال پیش میاد دیگه. شما هم ناراحت نباشید. البته هر جور راحتید ;)
به نظرتون بهتر نیست اول بازی رو تموم کنید و بعد بحث کنید؟ این خیلی کمک شایانی به این قضایا میکنه. اون کات سین پایانی میتونه تا حدی همه چیز رو توضیح بده. کاربرای قبلی همین اشتباهات شما رو کردن. شما همونا رو تکرار نکنین. دلیل اینکه سینا اینجوری برخورد میکنه بر میگرده به همین قضایا و صد البته نپذیرفتن خیلی چیزها توسط اونا. این موضوعات و مباحث به قدری توی این تاپیک تکرار شدن که بحث کردن در موردشون نه افاقه ای میکنه و نه کسی حوصله-ش رو داره.

به نظرتون بهتر نیست اول بازی رو تموم کنید و بعد بحث کنید؟ این خیلی کمک شایانی به این قضایا میکنه. اون کات سین پایانی میتونه تا حدی همه چیز رو توضیح بده. کاربرای قبلی همین اشتباهات شما رو کردن. شما همونا رو تکرار نکنین. دلیل اینکه سینا اینجوری برخورد میکنه بر میگرده به همین قضایا و صد البته نپذیرفتن خیلی چیزها توسط اونا. این موضوعات و مباحث به قدری توی این تاپیک تکرار شدن که بحث کردن در موردشون نه افاقه ای میکنه و نه کسی حوصله-ش رو داره.
بله خب. تا حدودی حق با شماست و من هم تا حدودی میدونم قضیه چیه. صفحه های قبل را هم کمی خوندم. منم میپذیرم که باید بازی را تموم کنم. اما خب همونطور هم که دوستتون اسپویل کردن :d قراره اونجا منفجر بشه. البته من قبلا هم گفته بودم که:
منفجر شدن زیاد هم دور از ذهن نبود :d توی اویل ریمیک و 1 و 2 و 3 و 4 همیشه آخرش یه چیزی منفجر شده :d
به هر حال. من فکر میکنم دیگه بهتر باشه این بحث را ادامه ندیم. چون با وجود اینکه من میدونم اونجا هم منفجر میشه اما هنوز دلایلتون به اندازه کافی از نظر من البته محکم نبود که منو متقاعد کنه. اما مشکلی نیست. حالا من بازی را تمام میکنم و واقعا امیدوارم آخر بازی چیز جالب توجهی داشته باشه که ارزش این همه بحث کردن را داشته باشه.

آره گفتم که هر چند وقت یکبار یکی پیدا میشه ...........

بله خب. تا حدودی حق با شماست و من هم تا حدودی میدونم قضیه چیه. صفحه های قبل را هم کمی خوندم. منم میپذیرم که باید بازی را تموم کنم. اما خب همونطور هم که دوستتون اسپویل کردن :d قراره اونجا منفجر بشه. البته من قبلا هم گفته بودم که:
به هر حال. من فکر میکنم دیگه بهتر باشه این بحث را ادامه ندیم. چون با وجود اینکه من میدونم اونجا هم منفجر میشه اما هنوز دلایلتون به اندازه کافی از نظر من البته محکم نبود که منو متقاعد کنه. اما مشکلی نیست. حالا من بازی را تمام میکنم و واقعا امیدوارم آخر بازی چیز جالب توجهی داشته باشه که ارزش این همه بحث کردن را داشته باشه.
اینم بگم توی 2 تا بازی های کپکام اینجور قضایا همیشه مطرحه. سوالاتی پیرامون این چیزا پیش میاد و در آخر سر با یه توجیه فوق العاده مسخره از جانب سازنده تموم میشه.
کات سین پایانی بازی هم چیز خاصی نداره. فقط به نوعی 2تا مکان و فاصله-شون رو از هم نشون میده که میشه گفت آزمایشگاه ها بیش از حد از هم فاصله دارن. حتی اگر کلر و لیون سوار ترن شده باشن اما ترن اینقدر پیش نرفته که از شهر خارج شده باشه و به کوهستان برسه. از طرف دیگه هم آزمایشگاه اونقدر بزرگ نیست که تا بیرون از شهر ادامه داشته باشه چون در این صورت وسعتش هم از شهر بیشتر میشه.
چون شهر راکون هم یه شهر بزرگه و اینو میدونیم که آزمایشگاه اول زیر شهره و آزمایشگاه دوم زیر عمارت مارکوس هست. یه سری ابهاماتی مثل اینکه این آزمایشگاه ها یکی هستن و فاضلاب شهر به اون یکی آزمایشگاه منتهی میشه وجود داره ولی ثابت نشده-ست.
از این دست مسائل توی RE زیاده. بعید نیست 2تا آزمایشگاه رو یه نفر طراحی کرده باشه. چه میدونم، یه کسی مثل تروور؟ که هم عمارت اسپنسر رو طراحی کرد و هم توی RE REV طراحی کشتی های 3تایی رو بر عهده داشته.

خب من دوباره اومدم :d و سر قولم هم ایستادم. دیشب یا بهتره بگم تا صبح داشتم بازی میکردم :d اینم عکسش که باور کنید. ساعته سیستمم را هم میتونید نگاه کنید :d اینا را میگم که بدونید که من آدم متعهد به قولم هستم :d فقط کسی جرات نداره به رنکینگم بخنده ها :d
17965033697053735902.jpg
اه بازیش خیلی خاک بر سری بود :d به خاطر نداشتن صندوق هی باید میرفتم و میومدم :( خیلی بی معنی بود.
ولی راجع به آخرش. آقا من اول یه چیزی بگم :-/ همیشه برا من سوال بوده که ربکا چجوری شد که رسید به اون خونه. از اینجاش خوشم اومد که معلوم شد. ولی یعنی ربکا از صبح توی عمارت اسپنسر میمونه تا شب که کریس و جیل عزیزم :x برسن. خب چرا در نرفت :-/ بعدش بیلی کلا چی میشه :-/ دیگه خبری ازش نمیشه :-/ من از بیلی هم خیلی خوشم اومد :d مخصوصا مدل موهاش :x
اما سر بحث خودمون :d
آقا فقط خواهش میکنم اگه من حرفاتون را قبول نکردم تو را خدا توهین نکنید یا دعوا نکنید. به خدا آدم ناراحت میشه.
خب منم دیدم که اون شعبه کارآموزی منفجر شد اما یه سری دلیل دارم و اگر میبینید که من تا صبح بازی میکردم به خاطر این بود که تا 2 شب فقط داشتم تو اینترنت در مورد این موضوع سرچ میکردم.
ببینید آخرش وقتی که ما سوار اون آسانسور بزرگه شدیم که لیچ کویین اومد دنبالمون، اونجا تازه اون هشدار نابودی خودکار به صدا در اومد دیگه درسته. و ما هم اومدیم بالا. پس من میگم انفجار فقط مربوط به اون شعبه کارآموزی بوده.
اما مسئله مهم اینه که شما ها هم حق دارید که میگید به خاطر انفجار اونجا باید نابود شده باشه. ولی از طرفی هم آقای safety and peace گفتش شاید طراحی ها اونقدر شبیه هم باشه که نشه تشخیص داد. حالا من یه سوال خیلی مهم دارم. جدا با عقل و منطق جور در میادش که یه نفر 2 تا جا را دقیقا عین هم به طوری که حتی یه راهرو و یا اتاقی با هم فرق نکنه بسازه؟ اولا اگه میخواید بگید آره ممکنه و اگه میخواید اون عمارت اسپنسر را مثال بزنید، باز هم دلیل وجود داره. خب شاید یکی به خاطر علاقش به یه خونه ای، بخواد یه جایی را تقریبا عین اونجا بسازه اما نه دقیقا . مثل همون lost in nightmare که شبیبه عمارت اسپنسر بودش. اما دیگه کسی نمیاد یه آزمایشگاه را دقیقا عین جایی که قبلا ساخته بسازه و اون همه مصالح و مواد را هدر بده و حتی یه نو آوری ساده هم نکنه.
حالا شما بگید. کدوم منطقی تر به نظر میادش؟ که اونجا منفجر نشده باشه و شما اشتباه کنید و یا واقعا یه آدم اونقدر بی مغز باشه که بیاد 2 تا آزمایشگاه را عین هم بسازه. حتی باز هم من میگم اون آزمایشگاه و دسترسی بهش از طریق ترن، تمام نظریه های شما در مورد مسافت و فاصله و طریقه دسترسی بهش را تعریف میکنه. حداقل من یه دلیل برای گفته های شما دارم. شما در مورد این شباهت چی میتونید بگید؟ شباهت که چه عرض کنم. عینیت
این یکی خیلیییییییییییی مهمههههههههههههه :d
خواهش میکنم اینجا را هم به دقت بخونید وعجله نکنید، بعدش قضاوت کنید.

میدونم که شما به سایت ویکی زیاد اعتماد ندارید. اما خود wiki resident evil ببینید چی نوشته. هر چی باشه اونجا هم به عنوان یه مرجع استفاده میشه دیگه.
اول اینجا را ببینید لطفا
Panel Room - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia
ببینید چی نوشته. دقیقا همون عکسی که من انداختم را گذاشته و نوشته این اتاق محتوی صندوق و ماشین سیو در هر دو بازی رزیدنت اویل زیرو و رزیدنت اویل 2 است.
و آخرین لینک
این را با دقت بخونید لطفا
Raccoon City Underground Laboratory - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia
میبینید؟ توی قسمت history نوشته که اول ربکا وارد اینجا میشه و بعدش توی پاراگراف پایینیش نوشته که در 30 سپتامبر 5 آدم نجات یافته که لیون - کلیر - شری - آنت بیرکین و ایدا وانگ هستن به اینجا راه پیدا میکنن.

باور کنید از این واضح تر دیگه نمیشه به خدا. من اولش اون عکس ها را گذاشتم، بعدش تئوری ترن و مسافت را آوردم و حتی نظریه شباهت را هم توضیح دادم و حالا هم یه سایت مرجع معرفی کردم. آخه دیگه بیشتر از این چقدر دلیل میخواهید؟ ولی شما آقایون محترم یا من را کوبیدید یا توهین کردید و مسخره ام کردید و یا فقط میگید اونجا منفجر شد. اما حاضر نیستید دوباره کمی بیشتر فکر کنید و قبول کنید که ممکنه شما هم اشتباه کرده باشید........

آخرین ویرایش:
اینم بگم توی 2 تا بازی های کپکام اینجور قضایا همیشه مطرحه. سوالاتی پیرامون این چیزا پیش میاد و در آخر سر با یه توجیه فوق العاده مسخره از جانب سازنده تموم میشه.
کات سین پایانی بازی هم چیز خاصی نداره. فقط به نوعی 2تا مکان و فاصله-شون رو از هم نشون میده که میشه گفت آزمایشگاه ها بیش از حد از هم فاصله دارن. حتی اگر کلر و لیون سوار ترن شده باشن اما ترن اینقدر پیش نرفته که از شهر خارج شده باشه و به کوهستان برسه. از طرف دیگه هم آزمایشگاه اونقدر بزرگ نیست که تا بیرون از شهر ادامه داشته باشه چون در این صورت وسعتش هم از شهر بیشتر میشه.
چون شهر راکون هم یه شهر بزرگه و اینو میدونیم که آزمایشگاه اول زیر شهره و آزمایشگاه دوم زیر عمارت مارکوس هست. یه سری ابهاماتی مثل اینکه این آزمایشگاه ها یکی هستن و فاضلاب شهر به اون یکی آزمایشگاه منتهی میشه وجود داره ولی ثابت نشده-ست.
از این دست مسائل توی RE زیاده. بعید نیست 2تا آزمایشگاه رو یه نفر طراحی کرده باشه. چه میدونم، یه کسی مثل تروور؟ که هم عمارت اسپنسر رو طراحی کرد و هم توی RE REV طراحی کشتی های 3تایی رو بر عهده داشته.
خب اولش یه چیزی بگم. حداقل از شما ممنونم که دیگه خیلی سرسختانه صحبت نمیکنید :d آدم اونجوری میترسه حرف بزنه ;)
من بالا تقریبا همه چیز را توضیح دادم. فقط خواستم این را بگم که من هم رزیدنت اویل رویلیشنز را بازی کردم و میدونم که بازی بیشتر مواقع توی کشتی اتفاق میافته. اما تا جایی که من یادمه کریس و پارتنرش (اسمش را یادم نیست ولی فکر کنم جسیکا بود) توی یه کشتی بودند و جیل و پارکر هم توی کشتی دیگه ای که مثل اینکه خواهر اون یکی کشتیه بودش. اما کشتی سوم کدوم کشتی بود :-/
اسم کشتی ها هم کویین زنوبیا و کویین سیمارس بودش فکر کنم. بازم مطمئن نیستم.

من فقط میخوام بگم که خواهشا از روی سن آدما قضاوت نکنید که شاید یه شخص کم سن و سال چیز زیادی متوجه نشه. باور کنید حتی آدم های کم سن و سال هم میتونن متوجه خیلی چیزها بشن و یا درک عمیقی از مسائل اطرافشون داشته باشن. مشکل ماها فقط اینه که توسط آدمای اطرافمون مورد اعتماد نیستیم.

من یه داستان کوتاه هم میذارم. کلا بی ربطه ولی خوندنش بد نیست. همیشه تحمیل عقاید، کمکی به حل مشکل نمیکنه.
سؤال امتحان نهايي فيزيك دانشگاه كپنهاگ:

چگونه مي‌توان با يك فشارسنج ارتفاع يك آسمان‌خراش را محاسبه كرد؟

پاسخ يك دانشجو: " يك نخ بلند به گردن فشارسنج مي‌بنديم و آن را از سقف ساختمان به سمت زمين مي‌فرستيم. طول نخ به اضافه طول فشارسنج برابر ارتفاع آسمان‌خراش خواهد بود.

اين پاسخ ابتكاري چنان استاد را خشمگين كرد كه دانشجو را رد كرد.

دانشجو با پافشاري بر اينكه پاسخش درست است به نتيجه امتحان اعتراض كرد. دانشگاه يك داور مستقل را براي تصميم درباره اين موضوع تعيين كرد.

داور دانشجو را خواست و به او شش دقيقه وقت داد تا راه حل مسئله را به طور شفاهي بيان كند تا معلوم شود كه با اصول اوليه فيزيك آشنايي دارد. دانشجو پنج دقيقه غرق تفكر ساكت نشست.

داور به او يادآوري كرد كه وقتش درحال اتمام است. دانشجو پاسخ داد كه چندين پاسخ مناسب دارد اما ترديد دارد كدام را بگويد.

وقتي به او اخطار كردند عجله كند چنين پاسخ داد:

اول اينكه مي‌توان فشارسنج را برد روي سقف آسمان‌خراش، آنرا از لبه ساختمان پائين انداخت و مدت زمان رسيدن آن به زمين را اندازه گرفت. ارتفاع ساختمان مساوي يك دوم g ضربدر t به توان دو خواهد بود. اما بيچاره فشارسنج ."

"يا اگر هوا آفتابي باشد مي‌توان فشارسنج را عمودي بر زمين گذاشت و طول سايه‌اش را اندازه گرفت. بعد طول سايه آسمان‌خراش را اندازه گرفت و سپس با يك تناسب ساده ارتفاع آسمان‌خراش را بدست آورد ."

"اما اگر بخواهيم خيلي علمي باشيم، مي‌توان يك تكه نخ كوتاه به فشارسنج بست و آنرا مثل يك پاندول به نوسان درآورد، نخست در سطح زمين وسپس روي سقف آسمان‌خراش. ارتفاع را از اختلاف نيروي جاذبه مي‌توان محاسبه كرد : T = 2 pi sqrt(l / g) ."

"يا اگر آسمان‌خراش پله اضطراري داشته باشد، مي‌توان ارتفاع ساختمان را با بارومتر اندازه زد و بعد آنها را با هم جمع كرد."

"البته اگر خيلي گير و اصولگرا باشيد مي‌توان از فشارسنج براي اندازه‌گيري فشار هوا در سقف و روي زمين استفاده كرد و اختلاف آن برحسب ميلي‌بار را به فوت تبديل كرد تا ارتفاع ساختمان بدست آيد."

"ولي چون هميشه ما را تشويق مي‌كنند كه استقلال ذهني را تمرين كنيم و از روش‌هاي عملي استفاده كنيم، بدون شك بهترين روش آنست كه در اتاق سرايدار را بزنيم و به او بگوييم: اگر ارتفاع اين ساختمان را به من بگويي يك فشارسنج نو و زيبا به تو مي‌دهم

اين دانشجو كسي نبود جز نيلز بور، تنها دانماركي كه موفق شد جايزه نوبل در رشته فيزيك را دريافت كند.

آخرین ویرایش:
اینا به عبارتی Reused Asset هستن دیگه، حال طراحی از پایه نداشتن طرح های قبلی رو دستکاری کردن و قرار دادن:دی
بله شما درست میگفتید اگه و اگه حتی یه پیکسل با هم تفاوت داشتن. شما به اون عکس هایی که من گذاشتم یه بار دیگه نگاه کنید و اگه رزیدنت اویل 2 را خوب یادتون باشه متوجه میشید هیچ تفاوتی با هم ندارن.

ولی راجع به آخرش. آقا من اول یه چیزی بگم :-/ همیشه برا من سوال بوده که ربکا چجوری شد که رسید به اون خونه. از اینجاش خوشم اومد که معلوم شد. ولی یعنی ربکا از صبح توی عمارت اسپنسر میمونه تا شب که کریس و جیل عزیزم :x برسن. خب چرا در نرفت :-/ بعدش بیلی کلا چی میشه :-/ دیگه خبری ازش نمیشه :-/
به ربکا دستور داده میشه که خودش رو به عمارت اسپنسر برسونه. بیلی هم یه متهم بود و فرار میکنه. این قسمت که از صبح تا شب چه اتفاقی میوفته رو باید Umbrella Chronicles رو بازی کنین تا بفهمین.
اما دیگه کسی نمیاد یه آزمایشگاه را دقیقا عین جایی که قبلا ساخته بسازه و اون همه مصالح و مواد را هدر بده و حتی یه نو آوری ساده هم نکنه.
در مورد این و هم در مورد بقیه پستت هم یه سوال ازت میپرسم:
اگر فقط ورودی آزمایشگاه ها شبیه به هم باشن چی؟ خیلی جاها هستن که از یک نمونه ورودی استفاده میکنن. آزمایشگاه ها هم مال مارکوس و بیرکین و اینا بوده. هیچ بعید نیست طراحشون 1 نفر بوده باشه.
از طرفی هم مگه شما توی RE 0 باقی قسمت های آزمایشگاه رو دیدین که با قاطعیت میگین کل آزمایشگاه همونه؟
منفجر شدن آزمایشگاه هم همه چیز رو توضیح میده. شما مدرکی دارین که اینو نقض کنه و بگه آزمایشگاه منفجر نشده و لیون و کلیر بیرون از شهر و از توی جنگل های آرکلی سر در میارن؟
اصلا اینو میپرسم، اگر این آزمایشگاه همون آزمایشگاه شماره دوم بوده باشه، چجوری امکان داره بعد از انفجارش توی RE0، توی RE2 به این سرعت بازسازی میشه اونم در حالی که چند ماه بیشتر نگذشته؟
در مورد ترن هم گفتم، لیون و کلیر توی شماره دوم وارد ایستگاه پلیس میشن و از طریق یه فاضلاب فوق العاده کوچک به آزمایشگاه میرسن. این آزمایشگاه چجوری میتونه همون آزمایشگاه زیر عمارت مارکوس باشه؟
در نهایت هم، هیچ وقت مرجعتون ویکیپدیا نباشه، تکرار میکنم هیچ وقت. ویکیپدیا رو افرادی مثل من و شما مینویسن و هیچوقت به این موضوعات فکر نمیکنن. به شخصه بارها دیدم اشتباهات فاحشی توی ویکیپدیا نوشته شده و اصلاح نشده بودن.
نکته جالب بعدی همون جور که بارها گفتم، اینه که نوشته بودن پدر جیل ولنتاین مشهورترین دزد شهر راکون بوده و این استعداد جیل توی باز کردن قفل ها بدین دلیل است.
اما کشتی سوم کدوم کشتی بود :-/
اسم کشتی ها هم کویین زنوبیا و کویین سیمارس بودش فکر کنم. بازم مطمئن نیستم.
کشتی سوم همونیه که زیر شهر غرق شده و آخر بازی کریس و جیل میرن داخلش و با باس آخر بازی میجنگن.

این چیزایی که گفتم سوالات پایه هستن. اگر جوابی براشون داشته باشین میتونین سوالات بعدی رو هم جواب بدین. الان بنیادی ترین سوال اینه که آزمایشگاه منفجر شده چجوری به این سرعت بازسازی شده. شما فقط برای این جواب پیدا کنید و از مطرح کردن سوالات بعدی خودداری کنید.

این دوست بیچارمون یه ساعته داره می‌گ ترن تا تئوری مسافت رو بی‌خیال بشیم! کلیر و لیون از فاضلاب به یه ترن می‌رسن.
میشا همه چیز رو منطقی توضیح داد و منم در اولین فرصت با نقل قول از کتاب Zero Hour که فکر می‌کنم همون‌جا هم اینو نوشته، بحثو تموم می‌کنم.

جیل توی شماره 3 یه روز پیش از لیون و کلر وارد ساختمان R.P.D. می‌شه اما توی شماره 3 به درها تخته چسبونده شده و در شماره دو اثری از اونا نیست. از این مشکلات توی RE هست.

این مکان همون‌جایی هست که در شماره 2 می‌بینیم. امکان نداره حتی ورودی رو مهندسی که علاقه به ساختن پلان خاص داشته باشه دقیقا بتونه همون شکل در بیاره. توی این‌کارا آزمون خطا وجود داره. ساختن چنین عظمتی به خیلی شرایط (محیطی) بستگی داره که می‌تونه دست مهندسان رو حداقل برای کپی مو به مو ببنده! می‌شه شبیه ساخت اما نه به این شکل!
و فقط صحبت ورودی نیست! دریچه‌ای که در شماره 2 از فاضلاب به اون‌جا می‌رسی همون‌ نقطه قرار داره! و یا شکل محیط و جای درها. نمی‌شه همین‌طور الکی جایی برای ورودی و همه درها انتخاب کرد بدون این که روی کل پلان تأثیر نذاره. اگه اینا به این شکله، قطعا باقی آزمایشگاه هم همون شکل رو داره.

آخرین ویرایش:
نمیدونم چجوری بگم !!!
RE0 تو کوهستان آرکلی اتفاق میفته و RE2 تو راکون سیتی

اگه اینا به این شکله، قطعا باقی آزمایشگاه هم همون شکل رو داره
شما یا RE2 رو بازی نکردی یا RE0 رو
میشه یه چندتا از شباهت 2 تا آزمایشگاه رو با عکس نشون بدی

میشا همه چیز رو منطقی توضیح داد و منم در اولین فرصت با نقل قول از کتاب Zero Hour که فکر می‌کنم همون‌جا هم اینو نوشته، بحثو تموم می‌کنم.
بحث رو تموم میکنی !!!! بحث تموم شدس

به ربکا دستور داده میشه که خودش رو به عمارت اسپنسر برسونه. بیلی هم یه متهم بود و فرار میکنه. این قسمت که از صبح تا شب چه اتفاقی میوفته رو باید Umbrella Chronicles رو بازی کنین تا بفهمین.

در مورد این و هم در مورد بقیه پستت هم یه سوال ازت میپرسم:
اگر فقط ورودی آزمایشگاه ها شبیه به هم باشن چی؟ خیلی جاها هستن که از یک نمونه ورودی استفاده میکنن. آزمایشگاه ها هم مال مارکوس و بیرکین و اینا بوده. هیچ بعید نیست طراحشون 1 نفر بوده باشه.
از طرفی هم مگه شما توی RE 0 باقی قسمت های آزمایشگاه رو دیدین که با قاطعیت میگین کل آزمایشگاه همونه؟
منفجر شدن آزمایشگاه هم همه چیز رو توضیح میده. شما مدرکی دارین که اینو نقض کنه و بگه آزمایشگاه منفجر نشده و لیون و کلیر بیرون از شهر و از توی جنگل های آرکلی سر در میارن؟
اصلا اینو میپرسم، اگر این آزمایشگاه همون آزمایشگاه شماره دوم بوده باشه، چجوری امکان داره بعد از انفجارش توی RE0، توی RE2 به این سرعت بازسازی میشه اونم در حالی که چند ماه بیشتر نگذشته؟
در مورد ترن هم گفتم، لیون و کلیر توی شماره دوم وارد ایستگاه پلیس میشن و از طریق یه فاضلاب فوق العاده کوچک به آزمایشگاه میرسن. این آزمایشگاه چجوری میتونه همون آزمایشگاه زیر عمارت مارکوس باشه؟
در نهایت هم، هیچ وقت مرجعتون ویکیپدیا نباشه، تکرار میکنم هیچ وقت. ویکیپدیا رو افرادی مثل من و شما مینویسن و هیچوقت به این موضوعات فکر نمیکنن. به شخصه بارها دیدم اشتباهات فاحشی توی ویکیپدیا نوشته شده و اصلاح نشده بودن.
نکته جالب بعدی همون جور که بارها گفتم، اینه که نوشته بودن پدر جیل ولنتاین مشهورترین دزد شهر راکون بوده و این استعداد جیل توی باز کردن قفل ها بدین دلیل است.

کشتی سوم همونیه که زیر شهر غرق شده و آخر بازی کریس و جیل میرن داخلش و با باس آخر بازی میجنگن.

این چیزایی که گفتم سوالات پایه هستن. اگر جوابی براشون داشته باشین میتونین سوالات بعدی رو هم جواب بدین. الان بنیادی ترین سوال اینه که آزمایشگاه منفجر شده چجوری به این سرعت بازسازی شده. شما فقط برای این جواب پیدا کنید و از مطرح کردن سوالات بعدی خودداری کنید.
در مورد کشتی سومیه ای وااااااااااااااای یادم نبود. همونی که تو آب غرق شده بود دیگه :-/ آره دسته. غول آخر بازی هم همونجا بود. چقدر هم سخت بود خاک بر سر :d
گر فقط ورودی آزمایشگاه ها شبیه به هم باشن چی؟
اولا که فقط ورودی شبیه هم نیست. البته باز هم میگم شباهت نه، عینیت. دوما، شما مثل اینکه عکس هایی را که من گذاشتم را ندیدید :-/ به غیر از ورودی، اون ترن، اون آسانسور و حتی اون اتاقی که شری توش میخوابه و ورودی آسانسورهای اونجا و و و و عین همه. یعنی خود همونجاست.
ای بابا، آقای safety and peace عزیز، اگر شما بازی را انجام داده باشید و خاطرتون باشه ما وقتی به اینجا میرسیم

01912144741081724010.jpg

اگه از این دری که من به سمتش نشونه رفتم و شری اونجا خوابیده بود و کلیر ژاکتش را بهش داد به سمت در روبرویی برید، میبینید که انریکو میاد و بعدش بازی اجازه نمیده که ما وارد اونجا بشیم. میگه شما قبلا اینجا را جستجو کردید. اگر هم به راهروی سمت چپ بریم که توی رزیدنت اویل 2 به اون 3 راهی که آقای لیتل جان توی پست پایینی عکسش را گذاشته منتهی میشه، بریم، بازی میگه که نیازی نیست اینجا را بگردیم. فکر کنم شما دقیق یادتون نمونده.
ای وای خدای من، یا عیسی مقدس، آخه من به چه زبونی به شما بگم. اولا که ما انفجار آزمایشگاه را ندیدیم و انفجار اون شعبه کارآموزی را دیدیم. از همون شعبه کار آموزی یه مسافتی را با ترن طی باید کرد تا به آزمایشگاه رسید. یادتووووووون نییییییست؟ تو رزیدنت اویل 2 هم از راکون سیتی و مسیر فاضلاب و بعدشم یه مسیر دیگه اگه یادتون باشه، باز هم با ترن باید یک مسیری را طی کرد تا به اون آزمایشگاه رسید. این انفجار هیچ تاثیری روی اونجا نداشتهههههههههههه.

اگر این آزمایشگاه همون آزمایشگاه شماره دوم بوده باشه، چجوری امکان داره بعد از انفجارش توی RE0، توی RE2 به این سرعت بازسازی میشه اونم در حالی که چند ماه بیشتر نگذشته؟
بله این آزمایشگاه همون آزمایشگاه هستش اما انفجاری در اونجا صورت نگرفته طبق توضیحات بالام و اصلا بازسازی نشده. اونجا دست نخورده باقی مونده. نمیدونم شما فیلم تئوری آشوب (chaos theory) را دیدید یا نه ولی حتما ببینید. احساس میکنم شما دچار اشتباهی شدید که ناخواسته و با ملکه شدن یک موضوع کاملا پیش پا افتاده، ذهنتون نمیتونه حقیقتی به این واضحی را قبول کنه.
در نهایت هم، هیچ وقت مرجعتون ویکیپدیا نباشه، تکرار میکنم هیچ وقت. ویکیپدیا رو افرادی مثل من و شما مینویسن و هیچوقت به این موضوعات فکر نمیکنن.
من هم باید به شما بگم که حداقل نوشته های اونجا بیشتر مورد تایید هستش تا اینجا. هر چی باشه به عنوان یک سایت مرجع استفاده میشه و چون قابلیت ویرایش داره، اگر این موضوع اشتباه بود تا به الان هزارن بار کارشناسی میشد و مورد بحث قرار میگرفت و ویرایش میشد.
میشه یه چندتا از شباهت 2 تا آزمایشگاه رو با عکس نشون بدی
OH MY GOOOOOOOD
یعنی شما واقعا عکس های من را ندیدید؟ مطمئنم که دیدید چون خودتون بهم گفتید عکس ها را بند انگشتی کنم. ولی یادمه که در جواب اون پستم و دیدن اون عینیت چیزی نگفتید.

شماها که میگید هر دو مکان یکی هستن !! میتونید این 2 جارو تو RE0 هم نشون بدید ؟؟؟؟
http://www.uploadtak.com/images/e5135_LeonA_20121117_11100.bmp
http://www.uploadtak.com/images/y3522_LeonA_20121117_11121.bmp
من توی پست اولم توضیح دادم که امکان دسترسی به اینجاها توی بازی گرفته شده. اما این را چی میگید :-/

رزیدنت اویل زیرو - شخصیت ربکا چیمبرز - مکان: آزمایشگاه زیرزمینی

52280692251187552618.jpg

رزیدنت اویل 2 - شخصیت لیون اس. کندی - مکان: آزمایشگاه زیرزمینی

48395402641094251006.jpg

قابل توجه آقایان لیتل جان و safety and peace که میگن یا فقط ورودی شبیه همه و یا جاهای دیگه را نشان بدیم، طبق توضیحاتم اولا که اینجا همونجاییه که شری توش استراحت میکنه و متاسفانه توی رزیدنت اویل زیرو دسترسی به جاهای دیگه مقدور نیست. اما بهتر نیست یک بار دیگه دقیق به این عکس ها نگاه کنید یا نوشته های من و اون دوست عزیزمون آقای seg_eros را بخونید و یا حتی دانسته های خودتون از بازی را یه مرور دیگه بکنید؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or