بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

البته حرف‌های سینا درسته و کاملا منطقیه. اما مشکل اینجاست که کپکام با منطق جلو نمیره. اگر من خودم از جریانات اطلاع نداشتم، مطمئنا حرف سینا رو قبول میکردم، چون از نظر منطق ، هیچ مشکلی توش نیست. ولی متاسفانه کپکام بارها و بارها ثابت کرده که به ریزه‌کاری‌ها توجهی نمیکنه :دی
باشه اشکال نداره. شما هم جانبداری کنید. اصلا مهم نیست. من فکر کردم حداقل شما فرق میکنید. اما همین مهمه که جرات گفتن حقیقت را داشتید.

باشه اشکال نداره. شما هم جانبداری کنید. اصلا مهم نیست. من فکر کردم حداقل شما فرق میکنید. اما همین مهمه که جرات گفتن حقیقت را داشتید.
من بجز حقیقت چیزی رو نمیگم. توی پست قبلی هم گفتم که این جزو اشکالات رزیدنت ایول 0 هست. این یعنی اگر کسی با منطق پیش بره و بدون در نظر گرفتن پیشینه کپکام، حرف سینا رو قبول میکنه. سینا با توجه به شواهد موجود صحبت میکنه. شواهدی که کپام بهش توجهی نمیکنه.

من بجز حقیقت چیزی رو نمیگم. توی پست قبلی هم گفتم که این جزو اشکالات رزیدنت ایول 0 هست. این یعنی اگر کسی با منطق پیش بره و بدون در نظر گرفتن پیشینه کپکام، حرف سینا رو قبول میکنه. سینا با توجه به شواهد موجود صحبت میکنه. شواهدی که کپام بهش توجهی نمیکنه.
باشه درسته. ولی آیا این درسته که اینقدر سرسختانه سر یک اشتباه پافشاری کنند؟ من واقعا دیگه نمیخوام این بحث را ادامه بدم چون به نظرم با اون پست شما همه چیز تموم شده هستش. اما من فکر میکنم که سازنده های بازی هم اونقدر بی ملاحظه نباشند و یا چنین چیزی را فراموش کنند که بخوان یک چنین سوتی بزرگی را در بازی بدن. شما آیا استدلال ها و دلایل من را خوندید؟ آیا قبول ندارید که فرضیه وجود ترن میتونه حلال مشکلات باشه و شاید سازنده ها هم این مسئله را در نظر گرفتند. آخه یه ذره که بهش فکر کنید با عقل جور در میاد.
این قضیه هم اصلا منطقی به نظر نمیرسه که سازندگان بازی مسئله ای به این مهمی را فراموش کرده باشند. درسته؟

اول هم گفتم، داستان همون تخته‌های روی درهای R.P.D در شماره 3 هست. اما این‌که ربکا و بیلی یا لیون و کلر به اونجا رسیدن با ترن بوده و این ترن‌ها مسافتش خیلی بیشتر از خطیه که لیتل جان از خونشون تو تجریش می‌ره مدرسه یه چیزی سر راه می‌زنه و برمی‌گرده. ما دقیقا نمی‌دونم این دوتا ترن چه مسافتیو توی بازی طی می‌کنن.

بحث زیادی در فروم‌های خارجی هم سر این جریان بوده البته یکم مؤدبانه تر از این و هیچ‌کس هم کسی رو سر سنو سال تحقیر نکرده!
و نکته جالب‌تر اینه که این فرضیه‌ی "اون‌جا لب بریکین نبوده" آخر گزینه‌ی ممکن شون تو فرضیه‌هاس! (حالا این‌جا شده حقیقت!)

میشای عزیز، کاملا با منطق و دلیل حرف زدی و عکسی هم که دوستمون لیتل جان قرارداد مربوط به طبقه‌ی پایین بود.
این‌که بیایم بگیم تو فرق لیون و کلر نمی‌دونی پس من درست می‌گم خودش به تنهایی می‌تونه حق رو به طرف مقابل بده!
با نیش و کنایه حرف زدن و تحقیرها فقط مربوط به تاپیک رزیدنت ایول می‌شه! من ازت عذر می‌خوام.

- - -ویرایش - - -

از فروم‌های خارجی:

Well, let's put it this way:

As you know, the Birkin Lab is in both games. In RE2, the connection to the dam was shut off by that sealed door, PROBABLY because of the extreme wreckage from the explosion.

Now, the thing you have to take into consideration is that the Birkin lab was far away from the URC. That's a good point, because they took the cable-car from the church.

So is it possible that the Self-Destruct system ran through the dam and around the Birkin lab, straight to the Church? That's a good possibility since Birkin might not want to lose any of his work in a fiery explosion.

So there are two possibilities:

1. The Dam's self-destruct system went AROUND the Birkin lab and to the church and URC.

2. It didn't, and the Birkin lab was destroyed but cleaned up very quickly.

----------------------------------------------

The door leads to a little outside area. You go there on your first run through the mansion place thingy. But the first time you go there there are tons of zombies and some green herbs. The little courtyard thing leads to the room where you have to do that number and letter puzzle (and use the MO disk) and the ladder on the other side of the court leads to the room where you get the Evil Statue.

As for the RE2 labs, yes it doesn't make much sense. It was fine except for that elivator that somehow led to the train wreckage. That made absolutely no sense. But it seems that the Self Distruct System destroyed several areas, but not the lab. The lab has its own self distruct system. Dont forget that the final boss area is quite far from the lab itself, and so is the mansion place thing.

And I'd guess that Becky and Billy had been walking for quite some while before they got to that mountain.

Heh, every time Capcom tries to fill in plotholes they end up making MORE instead.

میشای عزیز، کاملا با منطق و دلیل حرف زدی و عکسی هم که دوستمون لیتل جان قرارداد مربوط به طبقه‌ی پایین بود.
این‌که بیایم بگیم تو فرق لیون و کلر نمی‌دونی پس من درست می‌گم خودش به تنهایی می‌تونه حق رو به طرف مقابل بده!
با نیش و کنایه حرف زدن و تحقیرها فقط مربوط به تاپیک رزیدنت ایول می‌شه! من ازت عذر می‌خوام.
:d
:x
ممنونم از شما ولی شما برا چی باید عذرخواهی کنید؟ مهم برای ما این بود که حقیقت مشخص بشه که شد.

باشه درسته. ولی آیا این درسته که اینقدر سرسختانه سر یک اشتباه پافشاری کنند؟ من واقعا دیگه نمیخوام این بحث را ادامه بدم چون به نظرم با اون پست شما همه چیز تموم شده هستش. اما من فکر میکنم که سازنده های بازی هم اونقدر بی ملاحظه نباشند و یا چنین چیزی را فراموش کنند که بخوان یک چنین سوتی بزرگی را در بازی بدن. شما آیا استدلال ها و دلایل من را خوندید؟ آیا قبول ندارید که فرضیه وجود ترن میتونه حلال مشکلات باشه و شاید سازنده ها هم این مسئله را در نظر گرفتند. آخه یه ذره که بهش فکر کنید با عقل جور در میاد.
این قضیه هم اصلا منطقی به نظر نمیرسه که سازندگان بازی مسئله ای به این مهمی را فراموش کرده باشند. درسته؟

آپا با اصطلاح "ماله کشیدن" آشنایی دارین؟ کپکام در اصل چنین کاری میکنه :دی

مشکل اینه شما به سوالات من هم جواب ندادین. بازم سوالمو میپرسم، توی بازی شما باقی قسمت های آزمایشگاه رو هم دیدین که با قاطعیت میگی همونه؟ جواب یه کلمه-ست: آره یا نه؟
حرف احد از این جهت درسته که کپکام این اولین بازیش نیست که چنین سوتی هایی میده. رجوع شود به DMC و یا همین RE6.
شما که از بقیه ایراد میگیرین و فکر میکنین فقط حرف خودتون درسته یه خورده به این چیزایی که گفتم هم فکر کنین بد نیست. چون چیزی که ما دیدیم به مراتب اثبات پذیر تر از ترشحات ذهن مریض ژاپنی هاییست که بدون اینکه به گذشته سری آگاه باشن چنین سوتی هایی میدن و یه چیزی میپرونن.
به همین دلیل هم هست که قبلا هم گفتم این یه موضوع پیش پا افتاده هست چون تمام حرفایی که زده شد هم درستن و در عین حال درست نیستن.

و نکته جالب‌تر اینه که این فرضیه‌ی "اون‌جا لب بریکین نبوده" آخر گزینه‌ی ممکن شون تو فرضیه‌هاس! (حالا این‌جا شده حقیقت!
آره و نکته جالب تر اینه که حرفای فروم های خارجی اینجا شده مدرک و حقیقت چون دلیلش اینه که اونا خارجین و ما ایرانی!:lol:
راستی، بهتر بود این قسمتشو پاک میکردی:
Heh, every time Capcom tries to fill in plotholes they end up making MORE instead.
چون کل پستتو برد زیر سوال:)>-

آپا با اصطلاح "ماله کشیدن" آشنایی دارین؟ کپکام در اصل چنین کاری میکنه :دی
حالا من واقعا کاری ندارم که کپکام اشتباه کرده یا نه، اما به نظرم این استدلال میتونه تا حدود خیلی خیلی زیادی درست باشه.

- - -ویرایش - - -

مشکل اینه شما به سوالات من هم جواب ندادین. بازم سوالمو میپرسم، توی بازی شما باقی قسمت های آزمایشگاه رو هم دیدین که با قاطعیت میگی همونه؟ جواب یه کلمه-ست: آره یا نه؟
حرف احد از این جهت درسته که کپکام این اولین بازیش نیست که چنین سوتی هایی میده. رجوع شود به DMC و یا همین RE6.
شما که از بقیه ایراد میگیرین و فکر میکنین فقط حرف خودتون درسته یه خورده به این چیزایی که گفتم هم فکر کنین بد نیست. چون چیزی که ما دیدیم به مراتب اثبات پذیر تر از ترشحات ذهن مریض ژاپنی هاییست که بدون اینکه به گذشته سری آگاه باشن چنین سوتی هایی میدن و یه چیزی میپرونن.
به همین دلیل هم هست که قبلا هم گفتم این یه موضوع پیش پا افتاده هست چون تمام حرفایی که زده شد هم درستن و در عین حال درست نیستن.

آره و نکته جالب تر اینه که حرفای فروم های خارجی اینجا شده مدرک و حقیقت چون دلیلش اینه که اونا خارجین و ما ایرانی!:lol:

چون کل پستتو برد زیر سوال:)>-
میدونید چه چیزی جالبه آقای safety and peace؟ این که تا الان حتی قبول نداشتید اونجا همون آزمایشگاه توی رزیدنت اویل 2 بوده. ولی حالا که مطمئن شدید این دو تا لوکیشن یکی بودند حتی حاضر نیستید یه اعتراف کوچیک و ساده بکنید و همش حرفای خودتون را میزنید. واقعا که جالبه. در ضمن فکر نمیکنم پست های من را با دقت خونده باشید. بهتره برید دوباره بخونید و متوجه میشید که حتی یه دونه سوال شما را هم بی جواب نذاشتم. صرفا این نمونه را ببینید:

ای بابا، آقای safety and peace عزیز، اگر شما بازی را انجام داده باشید و خاطرتون باشه ما وقتی به اینجا میرسیم

برای مشاهده تصویر اصلی (826x525) روی این نوار کلیک کنید.
01912144741081724010.jpg

اگه از این دری که من به سمتش نشونه رفتم و شری اونجا خوابیده بود و کلیر ژاکتش را بهش داد به سمت در روبرویی برید، میبینید که انریکو میاد و بعدش بازی اجازه نمیده که ما وارد اونجا بشیم. میگه شما قبلا اینجا را جستجو کردید. اگر هم به راهروی سمت چپ بریم که توی رزیدنت اویل 2 به اون 3 راهی که آقای لیتل جان توی پست پایینی عکسش را گذاشته منتهی میشه، بریم، بازی میگه که نیازی نیست اینجا را بگردیم. فکر کنم شما دقیق یادتون نمونده.
جدا نمیخواید به اشتباهتون اعتراف کنید؟ باشه مشکلی نیست. حداقل بیشتر از این مسئله را برای خودتون پیچیده ترش نکنید. چطوره؟

میدونید چه چیزی جالبه آقای safety and peace؟ این که تا الان حتی قبول نداشتید اونجا همون آزمایشگاه توی رزیدنت اویل 2 بوده. ولی حالا که مطمئن شدید این دو تا لوکیشن یکی بودند حتی حاضر نیستید یه اعتراف کوچیک و ساده بکنید و همش حرفای خودتون را میزنید. واقعا که جالبه. در ضمن فکر نمیکنم پست های من را با دقت خونده باشید. بهتره برید دوباره بخونید و متوجه میشید که حتی یه دونه سوال شما را هم بی جواب نذاشتم. صرفا این نمونه را ببینید:

جدا نمیخواید به اشتباهتون اعتراف کنید؟ باشه مشکلی نیست. حداقل بیشتر از این مسئله را برای خودتون پیچیده ترش نکنید. چطوره؟
نه چون من با توجه به چیزی که ندیدم نمیگم این 2تا محل یکین.
در مورد قسمت بولد شده، اولا اینکه مگر من چیزی در رابطه با اون اتاق گفتم؟:-/
دوما، هنوز جوابمو نگرفتم. فقط دارم میبینم که دارین میپیچونین. بازم میپرسم، اون 2تا در دیگه (آسانسور و اون یکی) شما واردشون شدین؟ یه جواب ساده میخوام.
در ضمن، گویا شما حرف ما رو هم قبول ندارین و فقط حرف خودتون رو میزنین...
So welcome to party!

پ.ن: من هنوزم قبول نکردم این همون آزمایشگاه هست. از جانب من حرف نزنین;)

نه چون من با توجه به چیزی که ندیدم نمیگم این 2تا محل یکین.
در مورد قسمت بولد شده، اولا اینکه مگر من چیزی در رابطه با اون اتاق گفتم؟:-/
دوما، هنوز جوابمو نگرفتم. فقط دارم میبینم که دارین میپیچونین. بازم میپرسم، اون 2تا در دیگه (آسانسور و اون یکی) شما واردشون شدین؟ یه جواب ساده میخوام.
در ضمن، گویا شما حرف ما رو هم قبول ندارین و فقط حرف خودتون رو میزنین...
So welcome to party!

پ.ن: من هنوزم قبول نکردم این همون آزمایشگاه هست. از جانب من حرف نزنین;)
HOLY JESUS CHRIST
بابا این پست من را خوندید یا نه که توش نوشته بودم بازی اجازه ورود را نمیده. ای بابا اصلا ولش کن. آقای safety and peace عزیز، به نظر من که همه چیز مشخص شده. جدا دلیل این اصرار شما را نمی فهمم دوست عزیز :-/

بالاخره اونا توی اقیانوسن و اکثر ما توی یه برکه!

چون کل پستتو برد زیر سوال

نه دیگه عمدا اونو هم گذاشتم! خودم هم با مثال درهای R.P.D چنین چیزیو خواستم بگم!

HOLY JUSES CHRIST
بابا این پست من را خوندید یا نه که توش نوشته بودم بازی اجازه ورود را نمیده. ای بابا اصلا ولش کن. آقای safety and peace عزیز، به نظر من که همه چیز مشخص شده. جدا دلیل این اصرار شما را نمی فهمم دوست عزیز :-/
اتفاقا من تمام پستاتو با دقت میخونم.
ببین به من ذره ای ربط نداره بازی اجازه میده یا نمیده. پس وقتی خودتون چیزی رو ندیدین فکت صادر نکنین. OK؟ چون هر گردی گردو نیست.
خوش باشین. این بحث از جانب ما خیلی وقته خاتمه پیدا کرده ولی اصرار شما باعث شد بازش کنیم.
بالاخره اونا توی اقیانوسن و اکثر ما توی یه برکه!

نه دیگه عمدا اونو هم گذاشتم! خودم هم با مثال درهای R.P.D چنین چیزیو خواستم بگم!
آها پس لابد اونا جادوگرن و شاخ و دم دارن و ما کوتوله هایی هستیم که زیر زمین زندگی میکنیم؟ اینکه شما خودتون رو کوچکتر از اونا میبینین مشکل خودتونه. به بقیه بسطش ندین;)

هیچ فرقی بین کاربر اینجا و کاربر فروم خارجی نیست. بازی که تکنولوژی نیست که بواسطه جهان سوم بودنمون بگیم از اون‌ها عفبیم :دی

اتفاقا من تمام پستاتو با دقت میخونم.
ببین به من ذره ای ربط نداره بازی اجازه میده یا نمیده. پس وقتی خودتون چیزی رو ندیدین فکت صادر نکنین. OK؟ چون هر گردی گردو نیست.
:)) خیلی جالب بود. باشه من هم دلیلی نمیبینم که با شما بحث را ادامه بدم چون ذره ای برام مهم نیست که شما در اشتباهاتتون گیر کردید و چشماتون را به روی حقیقت بستید. فعلا که به جز شما و آقای لیتل جان هیچ شخص دیگه ای حرف شما را تایید نمینه و حتی آقای mr.death هم درستی یکی بودن اون آزمایشگاه را تایید کرد. از این خوشم میاد که همه دلایل من را ول کردید و تا من گفتم بازی اجازه نمیده به جاهای دیگه بریم شما سریعا عکس العمل نشون دادید.
به هر حال به قول معروف وقتی کسی چیزی را نمی خواد قبول کنه، اگه خدا هم از آسمون بیاد منکر میشه.
پس شما هم خوش باشید :d

- - -ویرایش - - -

هیچ فرقی بین کاربر اینجا و کاربر فروم خارجی نیست. بازی که تکنولوژی نیست که بواسطه جهان سوم بودنمون بگیم از اون‌ها عفبیم :دی
من کاری به کاربر خارجی یا ایرانی ندارم اصلا اما آقای احد، از شما بعیده دیگه :-o یعنی شما واقعا میگید بازی تکنولوژی نیست :-/

:)) خیلی جالب بود. باشه من هم دلیلی نمیبینم که با شما بحث را ادامه بدم چون ذره ای برام مهم نیست که شما در اشتباهاتتون گیر کردید و چشماتون را به روی حقیقت بستید. فعلا که به جز شما و آقای لیتل جان هیچ شخص دیگه ای حرف شما را تایید نمینه و حتی آقای mr.death هم درستی یکی بودن اون آزمایشگاه را تایید کرد. از این خوشم میاد که همه دلایل من را ول کردید و تا من گفتم بازی اجازه نمیده به جاهای دیگه بریم شما سریعا عکس العمل نشون دادید.
به هر حال به قول معروف وقتی کسی چیزی را نمی خواد قبول کنه، اگه خدا هم از آسمون بیاد منکر میشه.
پس شما هم خوش باشید :d
اتفاقا برات مهمه. چون اگر مهم نبود این بحث رو پیش نمیکشیدی و ادامه-ش نمیدادی;)) همون اول ویکی پدیا همه چی رو برات روشن میکرد.
باقی پست احد رو هم خوندین یا فقط منتظر یه تاییدیه برای حرف خودتون بودین که اونم گرفتین؟ یا بهتر بگم جزئیات قضیه براتون دردناک بود و به نفعتون نبود؟
این پست من توی چند صفحه قبل:
اینم بگم توی 2 تا بازی های کپکام اینجور قضایا همیشه مطرحه. سوالاتی پیرامون این چیزا پیش میاد و در آخر سر با یه توجیه فوق العاده مسخره از جانب سازنده تموم میشه.
شما قبل از اینکه متوجه بشی من این موضوع رو گفته بودم. دقیقا همون حرفی که احد زد.

پ.ن: گویا تایید کردن حرف من و سینا به اینه که بچه ها بهمون لایک بدن:)) احد تو رو خدا حرفمو تایید کن=))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or