بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
@ فرشته سقوط کرده:
Easter egg - Wikipedia, the free encyclopedia

شاید هم اصلا ایستر اگ نبوده و این ها فقط برای کمتر وقت گرفتن از طراحی های قبلی استفاده کردن.
واااای سلام گودزیلا :bighug: نه بابا ایستر اگ فکر نکنم بوده باشه ;) من که میگم خودش بوده. همه چیز جور در میاد. اما این آقای لیتل جان میگه آخر بازی معلوم میشه. منم امشب حتما بازی را تموم میکنم ببینم فرضیه من درسته (که 100000% درسته :d ) یا گفته ایشون ;)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
هر چند وقت 1 بار یکی باید پیدا بشه از این فرضیه های قشنگ بده

جایی که هستی آخر بازی منفجر میشه
بعد از چند ماه تازه RE2 شروع میشه

جایی که منفجر میشه چیزی ازش باقی نمیمونه

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
هر چند وقت 1 بار یکی باید پیدا بشه از این فرضیه های قشنگ بده

جایی که هستی آخر بازی منفجر میشه
بعد از چند ماه تازه RE2 شروع میشه

جایی که منفجر میشه چیزی ازش باقی نمیمونه
خب اولا باید بگم که خیلی ممنون از اسپویل کردن :d
دوما منفجر شدن زیاد هم دور از ذهن نبود :d توی اویل ریمیک و 1 و 2 و 3 و 4 همیشه آخرش یه چیزی منفجر شده :d
سوما ای باباااااااااااااااا ما از همین جاییکه شما میگی شعبه کارآموزیه، با ترن کلی راه میایم تا برسیم به این آزمایشگاه. خب اگه اون شعبه هم منفجر بشه که باز هم انفجارش روی اینجا تاثیری نداره که آقای محترم. فهمیدنش به نظرم خیلی سادست.
MISHA MISHA
SMART MISHA
من اینو نمیگم :d معلم زبانمون میگه :d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اندازه عرض اتوبان چمران هست
انفجار هم از همون پایین شروع میشه
:)) :)) :)) :))
عرضش یا طولش :-/ ببخشیدا ولی واقعا که نمیتونم چیزایی که شما میگید را قبول کنم چون من با دلیل حرف میزنم اما شما همش میگید دلیل دارید اما همه اش را من رد میکنم و منطقی هم هستند. من حتی عکس هم گذاشتم. ولی شما به هیچ وجه نمیخواید قبول کنید. چاره چیه :-/

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
دلیل :
RE0 تو کوهستان آرکلی - شعبه کارآموزی = نابود شد رفت از بیخ بن

RE2 تو راکون سیتی - آزمایشگاه برکین = نابود شد بوسیله ایدا ونگ

فاصله زمانی چند ماه

شما این دلیل هارو نمیفهمی !! دیگه مشکل من نیست
دلیل این حرفم , تکرار 3 4 بار جمله هام هست
اینم که معلمتون بهتون چی میگه جاش تو تایپیک بحث و تبادل نظر درمورد Resident Evil نیست

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
فکر کنم شما دیگه بیش از حد خودتون پاتون را از گلیمتون فراتر میذارید. لطفا توهین نکنید آقای محترم. من نمیخوام به خاطر چند نفر آدم که نمیدونن چطور باید صحبت کنن توی این فروم نیام. دلایلتون غیر منطقی و کودکانست. حالا مگه یه حادثه ای چند ماه بعد اتفاق بیافته حتما باید مکان اون حادثه هم تغییر کنه. یا سازندگان بازی واقعا به فکر خودشون نمیرسید وقتی جایی منفجر میشه دیگه نباید اونجا را توی بازی طراحی کنن.
منکه به چیزی که خودم میگم اطمینان دارم :d شما اگه هنوز مطمئن نشدید میتوند برید و بیشتر تحقیق کنید یا دوباره بازی کنید آقای مثلا همه چی دان!

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
اقایون خب یه نفر بیاد دلیل این تشابه محیطو توضیح بده..
یه سری المانها هست که در رزیدنت اویل تکرار میشن.. مثل ببر گردان که در 1 و کد ورونیکا هستش..
یا شباهت کلی عمارتها..
ولی این مورد دقیقا کپی برداریه انگار که همون مکانهاست در رزیدنت اویل 2 با گرافیک بالاتر..!
جریان چیه؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
فکر کنم شما دیگه بیش از حد خودتون پاتون را از گلیمتون فراتر میذارید. لطفا توهین نکنید آقای محترم. من نمیخوام به خاطر چند نفر آدم که نمیدونن چطور باید صحبت کنن توی این فروم نیام. دلایلتون غیر منطقی و کودکانست.
تو میتونی هر جوری که میخوای پستها من رو برداشت کنی ! این به توانایی خودتون برمیگرده
اون چند نفر کیا هستن ؟؟ من دارم باهات بحث میکنم , الان که کسی دیگه ای نیست !!! حالا کی توهین میکنه ؟؟؟
دلیل هام رابطه مستقیم داره با داستان بازی , چیزی که شما ازش بی اطلاع هستید و عوض تشکر کردن رِ به رِ تکرار مکررات رو مینویسید
حالا مگه یه حادثه ای چند ماه بعد اتفاق بیافته حتما باید مکان اون حادثه هم تغییر کنه. یا سازندگان بازی واقعا به فکر خودشون نمیرسید وقتی جایی منفجر میشه دیگه نباید اونجا را توی بازی طراحی کنن.
آره 300 400 نفر سازنده بازی به فکرشون نرسیده !! فقط شما به فکرت رسیده !!
منکه به چیزی که خودم میگم اطمینان دارم :d شما اگه هنوز مطمئن نشدید میتوند برید و بیشتر تحقیق کنید یا دوباره بازی کنید آقای مثلا همه چی دان!
اگه داری غرق میشی به چیزی دست ننداز چون زودتر غرقت میکنه . من از اطمینان گذشتم و به کمال رسیدم . شما حسودیت میشه ؟؟؟؟
اتفاقا هفته پیش بازیش کردم

ولی این مورد دقیقا کپی برداریه انگار که همون مکانهاست در رزیدنت اویل 2 با گرافیک بالاتر..!
جریان چیه؟
جریان یه نوستالژی ساده هست . یه حالی به گیمر ها بدن

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
واقعا؟؟
اوکی..اگه اینجوری باشه که بحثی نیست..
منم شک کردم..!
2 تا بازی تو 2 محیط و زمان و داستان متفاوت..یدفعه اینجا سر در بیاری!

آخه من تازه از قطار در اومدمو وارد قصر شدم به اونجاها نرسیدم..! 3 سال پیشم اومدم بازی کنم که به دلایلی نشد!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
تو میتونی هر جوری که میخوای پستها من رو برداشت کنی ! این به توانایی خودتون برمیگرده
اون چند نفر کیا هستن ؟؟ من دارم باهات بحث میکنم , الان که کسی دیگه ای نیست !!! حالا کی توهین میکنه ؟؟؟
دلیل هام رابطه مستقیم داره با داستان بازی , چیزی که شما ازش بی اطلاع هستید و عوض تشکر کردن رِ به رِ تکرار کگررات رو مینویسید

آره 300 400 نفر سازنده بازی به فکرشون نرسیده !! فقط شما به فکرت رسیده !!

اگه داری غرق میشی به چیزی دست ننداز چون زودتر غرقت میکنه . من از اطمینان گذشتم و به کمال رسیدم . شما حسودیت میشه ؟؟؟؟
اتفاقا هفته پیش بازیش کردم

خب من اومدم با آواتار جدیدم :d
1- من کلا گفتم :d
2- شما یعنی واقعا نیازمند تشکر هستید :-/ آقای محترم، منم دارم هی دلایلم را تکرار میکنم خب، چرا اینا را نمیگی. میگید منفجر شده، میگم قبول ولی اون آزمایشگاه کلی از اون شعبه کارآموزی فاصله داشت. دلیلش هم وجود ترن و طی کردن مسافتی با ترن هستش. اگه نزدیک بود که با ترن نمیرفتن. پس اونقدر فاصله داشته که با ترن رفتن به اونجا.
میگید از راکون سیتی فاصله داشته باز هم وجود ترن و طی کردن اون مسافت توسط لیون و کلیر حرفاتون را رد میکنه.
خوووووووووب توجه کنید:
1- توی رزیدنت اویل زیرو ربکا با ترن از اون شعبه کارآموزی میرسه به ورودی آزمایشگاه.
2- توی رزیدنت اویل 2 لیون و کلیر با ترن میرسن به اونجا.
3- بیلی هم که میافته و شنا میکنه
اینا همه نشون میده اون دلایلی که شما آوردید و هی فاصله را ذکر میکنید کمی بی منطقیه.
ذلیل بعدی من عکس هایی هست که گذاشتم که شباهت وحشتناکی داره. اصلا نباید گفت شباهت باید گفت خودشون هستن.
آقای محترم یه نگاه به پست ها بندازید. من همش دلیل میارم و شما همش مسخره مکنید و توهین میکنید. البته تعجبی هم نداره. امیدوارم ناراحت نشید. همین که شما اینقدر مغرور و خودخواه هستید که به خودتون میگید به کمال رسیدید خودش گویای همه چیز هست. بهتر نیست کمی افتاده تر باشید. حتی شاید اینطوری با اینکه حرفاتون درست نباشه اما به خاطر رفتار خوبتون حرفاتون را کسی پذیرفت.

- - -ویرایش - - -

نه دقیقا هم مشابه نیستن اگر دقت کنی فرق هایی بینشون وجود داره و همین نشون میده که دو تا مکان یکی نیستن
من رزیدنت اویل 2 رو همین دو- سه روز پیش تموم کردم برای همین خوب به خاطرم مونده
میشه لطفا شما فرق هاشون را بگید :-/ من که عکس گذاشتم. شما هم یه دلیل محکم بیارید لطفا.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
2- شما یعنی واقعا نیازمند تشکر هستید :-/ آقای محترم، منم دارم هی دلایلم را تکرار میکنم خب، چرا اینا را نمیگی. میگید منفجر شده، میگم قبول ولی اون آزمایشگاه کلی از اون شعبه کارآموزی فاصله داشت. دلیلش هم وجود ترن و طی کردن مسافتی با ترن هستش. اگه نزدیک بود که با ترن نمیرفتن. پس اونقدر فاصله داشته که با ترن رفتن به اونجا.
نخیر نیستم ولی مستحق ...... شنیدن هم نیستم
فاصله داشت ولی نه دیگه به اندازه راکون سیتی
فاصله زمانی هم داشت
RE0
RE1
RE2
میگید از راکون سیتی فاصله داشته باز هم وجود ترن و طی کردن اون مسافت توسط لیون و کلیر حرفاتون را رد میکنه.
لیون کلیر که با ماشین و موتور وارد شهر شدن و با قطار هم خارج شدن !! تو کوهستان یا جنگل که نرفتن !!! رجوع شود به کات سین آخر RE2

یعنی از زیر زمین وارد راکون سیتی شدن ؟؟؟ شما میتونی عکسی چیزی بیاری ؟؟؟
هم تو POP1 هم POP2 و هم تو POP3 قلعه وجود داره و تو همشون سردآب _ پس لابد هر 3 یک جا اتفاق افتاده !!!
آقای محترم یه نگاه به پست ها بندازید. من همش دلیل میارم و شما همش مسخره مکنید و توهین میکنید. البته تعجبی هم نداره. امیدوارم ناراحت نشید. همین که شما اینقدر مغرور و خودخواه هستید که به خودتون میگید به کمال رسیدید خودش گویای همه چیز هست. بهتر نیست کمی افتاده تر باشید. حتی شاید اینطوری با اینکه حرفاتون درست نباشه اما به خاطر رفتار خوبتون حرفاتون را کسی پذیرفت.
اینایی که میگی دلیل نیست . تکرار اشتباهاتت هست
اینکه من چطوری باید باشم اصلا به شما ربطی نداره !! تاکید میکنم اصلا
تازه RE انگشت کوچیکم هست =))

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
لیون کلیر که با ماشین و موتور وارد شهر شدن و با قطار هم خارج شدن !! تو کوهستان یا جنگل که نرفتن !!! رجوع شود به کات سین آخر RE2

یعنی از زیر زمین وارد راکون سیتی شدن ؟؟؟ شما میتونی عکسی چیزی بیاری ؟؟؟
هم تو POP1 هم POP2 و هم تو POP3 قلعه وجود داره و تو همشون سردآب _ پس لابد هر 3 یک جا اتفاق افتاده !!!

اینایی که میگی دلیل نیست . تکرار اشتباهاتت هست
اینکه من چطوری باید باشم اصلا به شما ربطی نداره !! تاکید میکنم اصلا
تازه RE انگشت کوچیکم هست =))
خودم میدونمکه لیون و کلیر با موتور و جیپ وارد شهر شدن و با قطار هم فرار کردن. منم نگفتم از زیر زمین وارد شدند. آقای محترم این نحو بحث کردن شما و زدن به در و دیوار و چیزای نا مربوط کاملا نشون میده که دلیل محکمی برای حرفای من ندارید.
اگه منظورتون هم از pop همون prince of persia باشه من خودم یکی دو شماره را بازی کردم و میدونم چه جوریه. شما اگه تونستی یه عکس بیارید که یکی از لوکیشن های pop دقیقا و شدیدا و قویا مثل همدیگه باشن دقیقا مثل عکس هایی که من برای شما آوردم اونوقت حرفتون را قبول میکنم.
آخرین مورد: احساس میکنم که شما خودتون هم متوجه اشتباهتون شدید ولی چون مدت های زیادیه که اینجا هستید و مغرور هم هستید نمیتونید بپذیرید که یه تازه وارد و یا یه کم سن و سال بتونه اشتباه نظریات شما را رو کنه. آقایی که رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما نیست، از نووع صحبت های شما کاملا میشه فهمید غرور و اعتماد به نفس کاذب تمام وجود شما را فرا گرفته.
پس این هم اصلا به شما ربطی نداره که من چه جوری فکر میکنم و یا اشتباهات شما را رو میکنم. تاکید میکنم اصلا
:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
خودم میدونمکه لیون و کلیر با موتور و جیپ وارد شهر شدن و با قطار هم فرار کردن. منم نگفتم از زیر زمین وارد شدند. آقای محترم این نحو بحث کردن شما و زدن به در و دیوار و چیزای نا مربوط کاملا نشون میده که دلیل محکمی برای حرفای من ندارید.
من میزنم به در دیوار ؟؟ خیلی باحالید !! دست پیش رو میگیری پس نیفتی !؟؟؟؟
اصلا جمله هایی که مینویسی یادت هست ؟؟؟
اگه منظورتون هم از pop همون prince of persia باشه من خودم یکی دو شماره را بازی کردم و میدونم چه جوریه. شما اگه تونستی یه عکس بیارید که یکی از لوکیشن های pop دقیقا و شدیدا و قویا مثل همدیگه باشن دقیقا مثل عکس هایی که من برای شما آوردم اونوقت حرفتون را قبول میکنم.
مگه اینایی که شما گذاشتی پبکسل به پیکسل یا شی به شی شبیه هستن ؟/؟ یا اصلا باشن !! خب که چی ؟؟ چرا از اینجا به بعدش شبیه نیستن ؟؟ چرا باقی لوکیشن ها نیستن ؟؟؟
تو عکس 1 2 3 چرا صندوق نیست ؟؟؟ شاید تو بازی نشه استفاده کرد ولی برای دکور که میتونستن بزارن
آخرین مورد: احساس میکنم که شما خودتون هم متوجه اشتباهتون شدید ولی چون مدت های زیادیه که اینجا هستید و مغرور هم هستید نمیتونید بپذیرید که یه تازه وارد و یا یه کم سن و سال بتونه اشتباه نظریات شما را رو کنه. آقایی که رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما نیست، از نووع صحبت های شما کاملا میشه فهمید غرور و اعتماد به نفس کاذب تمام وجود شما را فرا گرفته.
در یک جمله کوچیک : اشتباه احساس میکنی
گفتم که شما حسودی ؟؟
پس این هم اصلا به شما ربطی نداره که من چه جوری فکر میکنم و یا اشتباهات شما را رو میکنم. تاکید میکنم اصلا
من که اشتباه نمیکنم تو داری هی میگی نقطه سر خط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر