بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

فقط نسخه 5 قشنگ بود.کارکتر هم فقط کریس ردفیلد.نسخه 6 اصلا ترسناک نبود
پنجش از همشون بدتر بود تمام خاطرات خوب ادم رو به گند میکشه

منم از همه بیشتر از چهارش لذت بردم فوق العاده ترسناک هیجانی عجب چیزی بود چهار سال هی از اول تا اخرش می رفتم

منم از همه بیشتر از چهارش لذت بردم فوق العاده ترسناک هیجانی عجب چیزی بود چهار سال هی از اول تا اخرش می رفتم

رزیدنت اویل 4 خیلی قشنگ بود مخصوصا اون قسمتی که وارد محیط آزمایش گاه میشه هیجان خاصی داشت.

فعلا همه متواری هستن منم گهکداری یه سری میزنم به تاپیک
رزیدنت ایول 6 هم اگه از کشتن مگس و نشوندن هواپیما می ترسی بازیکن :biggrin1:

چه حیف..اون گروه با اون همه تخصص چرا متواری شدن؟:(
واقعا باید مگس بکشم تو بازی؟:d
باز هواپیما نشوندن 2 زار هیجان شاید داشته باشه.. ولی آخه این کارا چه ربطی به رزیدنت اویل داره؟؟:-s

رزیدنت اویل 4 خیلی خوبه..هنوز نتونستم اون Hand canon لعنتیو بدست بیارم ببینم چجوریه!
داستان هم بدون توجه به اهمیت و ارتباطش با خط داستانی اصلی سری...محشر بود..خیلی از حرفای نویسنده عزیزمون تو همون تیتراژ پایانی زده میشه...

سلام من میخوام رزیدنت 6 رو بگیرم .... یکی به من بگه ترسناکه یا نه چون من نمیخوام اونقدر ترسناک نباشه مثل رزیدنت 5 باشه خوبه از اون ترسناک تر نمیخوام .... لطفا سری پاسخ بدید

سلام من میخوام رزیدنت 6 رو بگیرم .... یکی به من بگه ترسناکه یا نه چون من نمیخوام اونقدر ترسناک نباشه مثل رزیدنت 5 باشه خوبه از اون ترسناک تر نمیخوام .... لطفا سری پاسخ بدید

سلام
اصلا ترسناک نیست ولی خیلی بازیه لذت بخشیه من خیلی لذت برم

من دوباره خوابم برد!!
فکر کنم از اخرین پستم 2 سالی میگذره..:d
چه خبرا؟؟ تی ویروسی چیزی جهانو در بر نگرفته بلکه از این یکنواختیه خاکستری در بیایم و مثل همین 10..15 سال پیش هیجان زده شیم..ذوق کنیم ..! با یک هدف اساسی و جدی بریم به نبرد حالا..مثلا آمبرلا؟؟
افشین جان خوبی؟؟:)
نیما ردفیلد کو؟؟
اون کتاب لعنتی چاپ شد؟؟؟
بالاخره کلیر ردفیلد ازدواج کرد یا نه؟:d
آقای مرگ کجا هستن؟؟
حمید 2009 خوبه؟؟
خب در راستای این رزیدنت اویل گمشده در راهروهای R.P.D..:(
حال کردید پیش بینی کردم شری در اویل 6 خواهد بود؟؟
دقیقا 2 سال پیش گفتم!!:d
باورتون میشه انقد نظرات منفی دیدم راجع به این بازی...هنوز نرفتمش؟؟

سلام من خوبم مرسی شما چطوری؟ فعلا همه ی نگاها به طرف TGS دوخته شده که شاید خبری از رزیدنت اویل ریمیک 2 بشه یا اطلاعاتی از شماره 7 قبل از اون البته من خودم منتظر TEW کنفرانس و نمایش بازی تو کواک کان 2013 هستم.

سلام من خوبم مرسی شما چطوری؟ فعلا همه ی نگاها به طرف TGS دوخته شده که شاید خبری از رزیدنت اویل ریمیک 2 بشه یا اطلاعاتی از شماره 7 قبل از اون البته من خودم منتظر TEW کنفرانس و نمایش بازی تو کواک کان 2013 هستم.
قربان شما..میگذرونم..:bighug:
چی؟؟؟؟؟؟؟
Resident Evil 2 Remake????????????????\m/
=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>

فقط اگه چنین چیزی اتفاق بیفته...از ته دل امیدوارم که اینجوری ~x( نشیم...

چه حیف..اون گروه با اون همه تخصص چرا متواری شدن؟:(
واقعا باید مگس بکشم تو بازی؟:d
باز هواپیما نشوندن 2 زار هیجان شاید داشته باشه.. ولی آخه این کارا چه ربطی به رزیدنت اویل داره؟؟:-s

رزیدنت اویل 4 خیلی خوبه..هنوز نتونستم اون Hand canon لعنتیو بدست بیارم ببینم چجوریه!
داستان هم بدون توجه به اهمیت و ارتباطش با خط داستانی اصلی سری...محشر بود..خیلی از حرفای نویسنده عزیزمون تو همون تیتراژ پایانی زده میشه...
آره واقعا منم دلم براشون تنگ شده
یه مگس بزرگ جذاب :دی
اوووف پس خبر نداری تو سناریو کریس باید با هواپیما غول های بزرگ تر از گایا رو بمب بارون کنی :))

بازی فانه ارزش سرگرمی رو داره
ولی منتظر TEW باش که قراره حسابی بترسیم :)

------------------
پایه هستین در مورد مسخره ترین قسمت های 6 بحث کنیم ؟؟؟ :دی

به نظرم خوب شدن لباس های شری به همراه بدنش مسخره ترین قسمتش بود =))

- - -ویرایش - - -

حمید هیچ می دونستی با اختلاف 200 پست بیشتر از من در ربته اول بیشترین پسته زده در این تاپیک قرار داری و گوی سبقت رو از من ربوده ای ؟ :دی

ولی منتظر TEW باش که قراره حسابی بترسیم :)
استادشینجی میکامی امیدوارم مثل همیشه درگیرمون کنه و خودشم درگیر جنبه های اقتصادی بازیسازی زیاد نباشه..فقط خلاقیت!:bighug:
اوووف پس خبر نداری تو سناریو کریس باید با هواپیما غول های بزرگ تر از گایا رو بمب بارون کنی:))
نه!!!؟؟
مثل چی بخندیم پس:d
گایا؟ مادر زمین؟؟؟=))

رزیدنت اویل 4 خیلی قشنگ بود مخصوصا اون قسمتی که وارد محیط آزمایش گاه میشه هیجان خاصی داشت.
بله درسته واقعا درسته مخصوصا اون موجود قد بلندا که باید با یه دوربین خاصی یه چیزهایی رو تو بدنشون میدیم بد میزدیم یه بار یه اتفاق جالبی هم افتاد اونجا برای من یکم رفتم ور برم با اعصابش دیدم یهو چی قاطعی کرد با چه سرعتی افتاد دنبالم منم ده در رو رفتم سریع از در خارج شدم اصلا خداییش فکر نمی کردم این موجود که انقدر اروم راه میره یهو این طوری دنبال ادم بیاد اگر ادمو می گرفت چنان گازی از شونه ادم میزد که کل خون ادم می رفت :o

هنوزه که هنوزه دارم بازیش میکنم نمیدونم چرا اصلا از این بازی سیر نمیشم.
الان سیوم سر جنگ دوم با کروزر هست .دارم pro بازی می کنم تا اون سلاح مخفی رو بگیرم.ولی متاسفانه دی وی دی بازی سکته ای !!!:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or