بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

مرد اون دوران مجید

آویزون دیگه ! مگه کاره دیگه ای هم بلده !!!!
الان باز طرفداراش میان زمین رو میدوزن به آسمون
بله کلا در طبیعت این موجود، آویزون شدن تعریف شده هست.
ولی امروز نشستم یه دست دیگه RE4 رو شروع کردم، کلا آدم بدبختیه! این موندز وقتی میزنتش آدم رحمش میاد. اون قسمتی که در رو باز میکنه و یه اژدر مشت میاد تو صورتش و ایدا میاد از این منجلاب میکشتش بیرون، واقعا یه لحظه حس همذات پنداری با این موجود مفلوک درم ایجاد شد ولی همچون خاکستری در طوفان سریع محو شد!
=============================================
کوبایاشی گفته که از مشکلات دوربین توی دموی منتشر شده همراه Dragon's Dogma، مطلع هستن و دارن سعی میکنن که درستش کنن.
Capcom addressing camera, visual issues found in Resident Evil 6 demo | VG247

سلام
منم دیدم، خوبه
موهاش خیلی باحاله مخصوصا وقتی راه میره. ای ول جا سویچی هم که داره!
این قضیه ی cross over چیه؟ جزء داستان بازی میشه؟
برای بازی کردن ایدا باید بازی رو با همه ی 3 شخصیت تموم کرد تا آزاد شه؟
اسکلت ها یه جوری بود. (اویل 4 و DLC رزیدنت اویل 5 Lost in nightmare) ایدا تو اون کانال نشسته بود و جلو میپرید در حالی که نشسته بود!؟ اون کمونش هم زیاد خوشم نیومد، وقتی محیط از اون اسکلت ها شلوغ شه اصلا به درد نخور میشه؛ ولی اون تفنگی که قلاب داشت با حال بود یاد اویل 4 میوفتادم.

آخرین ویرایش:
مطمعنا حزء داستان بازی هست
کلا باید 1 بار بازی رو تموم کنید , یعنی هر 3 سناریو رو
بقیه کاراکترها هم میتونن اونجوری برن

خدا قحرش نمیاد اگه نظر سنجی رو عوض کنیدا !!!!!!!!!!!!

اویل های قدیمی یه چیزش خیلی حال میداد مثلا بقله یه پنجره وایستاده بودی یهو میشکست یه زامبی میومد بیرون:دی مامم اون موقع در میرفتیم تو کوچه:)))

Debra Harper خواهر هلنا هارپر هم اسپویل شد! همون موجوده تو تریلر آیداست! چیزی دیگه مونده ما ندیده باشیم تو رزیدنت اویل 6 آیا ؟ سناریو آیدا بیشتر شبیه توم رایدر شده بود تا رزیدنت اویل !

آخرین ویرایش:
من اگه تریلر Gamescom غیر داستان آیدا باشه نگاه نمیکنم دیگه چیزی نمیمونه واسه نگاه کردن! بریم تو فروم کپکام اعتراض کنیم چه خبره دیگه مگه یک بازی چقدر صحنه های جذاب داره که همونا ور باز دارن اسپویل میکنند؟!!

اگر ممکنه و زحمتی نیست لطف کنین نکاتی که داستان رو اسپویل میکنه توی اسپویلر قرار بدین. :|
واقعا که!
این اسپویل حساب نمیشه! :d یعنی اگر تریلر رو دیدی و نفهمیدی وبرا هست ماشالا داری :d تازه همه اسپویل کردند تو این تاپیک منم یکبار اینکارو کردم! منم از سناریو آیدا خوشم اومد توم ریدر رو خیلی دوست دارم. سینا هم ظاهرا توم ریدر رو خیلی دوست داره بازی حالت افسانه ای و جادویی پیدا کرده تا حدودی! ولی بازم خوبه! کلا آیدا سناریوش جیک رو میخوره!
چرا خیلیم میشه! شاید بعضی هام باشن مثل من که نخوان حتی این چیزای کوچیک براشون لو بره. منم فقط شمارو نگفتم کلی گفتم.

آخرین ویرایش:
اگر ممکنه و زحمتی نیست لطف کنین نکاتی که داستان رو اسپویل میکنه توی اسپویلر قرار بدین. :|
واقعا که!
این اسپویل حساب نمیشه! :d یعنی اگر تریلر رو دیدی و نفهمیدی وبرا هست ماشالا داری :d تازه همه اسپویل کردند تو این تاپیک منم یکبار اینکارو کردم! منم از سناریو آیدا خوشم اومد بازی یکم حالت افسانه ای و جادویی پیدا کرده و از اصالت خودش (رزیدنت اویل) دور شده ولی در عین حال خیلی قشنگ بود! ولی بازم خوبه! کلا آیدا سناریوش جیک رو میخوره!

آخرین ویرایش:
Debra Harper خواهر هلنا هارپر هم اسپویل شد! همون موجوده تو تریلر آیداست! چیزی دیگه مونده ما ندیده باشیم تو رزیدنت اویل 6 آیا ؟ سناریو آیدا بیشتر شبیه توم رایدر شده بود تا رزیدنت اویل !
حمید جون من از بعد از تریلر 20 دقیقه ای دیگه هیچی نگاه نکردم و نمیکنم
لطف کن هرچیزی راجع به بازی هست رو تو اسپویلر بزار
شاید یکی نخواد بدونه فلانی کی بوده!!! تا خودش تو داستان و تو طول روند بازی بفهمه....

با تشکر از توجه شما...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or