بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام
یه سوال؛ من رزیدنت 1 رو بازی نکردم، کتاب داستانش رو خوندم، یه شخصیتی بود که وقتی جیل می خواست بره اسلحه و ... رو از کمد هم گروهی هاش بیاره بهش گفت که با هر کسی حرف نزنه در باره ی نظراتش و یه نقشه (فکر کنم) بهش داد، اون شخصیت تو داستان بازی بود، یا نویسنده ی اون کتاب خودش بهش اضافه کرده؟ بعد اون شخصیت جزء استارز ها بود یا نه؟! از کجا از کارهای وسکر خبر داشت که به جیل هشدار داد.
ممنون.

مسلما وسکر نمی خواست دنیا رو نابود کنه
نه نمیخواست. مجید راست میگه. نمیدونم انیمه ناروتو رو دیدین یا نه، اما 2 تا شخصیت داره به اسم "پین" و "اوچیها مادارا"

اولی همونجور که از اسمش معلومه (درد)، اوایل تصمیم میگیره که دنیا رو بهبود ببخشه و مکانی درست کنه در صلح و آرامش، اما همین که رفیق نزدیکش کشته میشه، میگه که مردم دنیا باید درد رو تجربه کنن تا مزه-شو بچشن و اینقدر با هم نجنگن
دومین نفر که اصلیه هست، یه پروژه داره که میزه تمام مردم دنیا رو مطیع خودش میکنه و دیگه مردم با هم نمیجنگن چون تحت اراده اون هستن. وسکر هم همینطوره.
اون بیشتر به فکر مردم هست تا تصاحب دنیا. منتها شیوه رسیدن به هدفش فرق میکنه.

پ.ن: یکی باید یه سیلی بزنه تا اینقدر با هم نجنگن.

سلام
یه سوال؛ من رزیدنت 1 رو بازی نکردم، کتاب داستانش رو خوندم، یه شخصیتی بود که وقتی جیل می خواست بره اسلحه و ... رو از کمد هم گروهی هاش بیاره بهش گفت که با هر کسی حرف نزنه در باره ی نظراتش و یه نقشه (فکر کنم) بهش داد، اون شخصیت تو داستان بازی بود، یا نویسنده ی اون کتاب خودش بهش اضافه کرده؟ بعد اون شخصیت جزء استارز ها بود یا نه؟! از کجا از کارهای وسکر خبر داشت که به جیل هشدار داد.
ممنون.
فکر کنم بری برتون رو میگی .
آره استارزی بود . خبر نداشت , فهمیده بود که یک از بینشون با محیط عمارت آشنایی داره

فکر کنم بری برتون رو میگی .
آره استارزی بود . خبر نداشت , فهمیده بود که یک از بینشون با محیط عمارت آشنایی داره

نه بری رو میشناسم،(الان کتاب رو نگاه کردم اسمش Trent بود و گفت که یکی از دوستای استارزهاست،) به جیل گفت مواظب باشه و یه چیپست مانندی که توش نقشه ی عمارت رو بود داد، این تو داستان بازی هم هست؟

آخرین ویرایش:
یه انریکو مارینی هم بود که فهمیده بود وسکر پشت قضیه س ولی تا اومد به جیل بگه آلبرت وسکر زد کشتش :d

به غیر از این 2 تا کس دیگه ای نبود .
در غیر اینصورت نویسنده اون کتاب از خودش کاراکتری ساخته

یه انریکو مارینی هم بود که فهمیده بود وسکر پشت قضیه س ولی تا اومد به جیل بگه آلبرت وسکر زد کشتش :d

داداش سینا امکان داره خرزو خان بوده باشه.....
=))

افشین من که حال میکنم از این بحثها ولی وقتی خودتون لیان رو با آلبرت مقایسه میکنین دیگه دست پس رو پیش نگیر
پستهاتون هنوز هست اگه خواستین میارم
دوست دارم ادامه بدم ولی یا پستها پاک میشه یا بن شدن داره
جوابات ماست مالی کردنه ها افشین . باکلمات بازی کردنه
خب که چی تو 15 واحد پاس کردی
آورین :-b
من بیسواد . تو 100 من 0
اگه خواستی ادامه بدی , تو پروفایل . من دیگه پستی نمیدم در این رابطه
اگه بحث کلوب رو می گی که اون فقط برای فان بود
باشه سینا
البته جواب های توام همچین فرقی نداره
این چه حرفیه شما ها هی می گین
تو گفتی شما ها نمیفهمین منفی چیه منم گفتم نه می فهمم
نه خیلی هم پسر فهمیده ای هستی تو 200ی
فرصت شد میام تو پروفایلت بحث کنیم

داداش سینا امکان داره خرزو خان بوده باشه.....
=))

نه بابا اسمش Trent بود!;)

اسمش Trent بود، پس این رو نویسنده اضافه کرده، آخرش نفهمیدم این شخصیت نقشش چی بود، خودش رو به عنوان دوست استارزها به جیل معرفی کرده بود. نه انریکو زخیمی بود درسته، اومد بگه که وسکر کشتشه، (فکر کنم وارد حیاط شدن و از قصر خارج شده بودن که تو یه دالان مانندی انریکو بود که وسکر کشتش.)
راستی کسی خواست لینک 6 تا کتاب داستان رو در زیر گذاشتم، به انگلیسی هست،
Free Cloud Storage - MediaFire

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or